PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اگه تونستید یه نظرسنجی راجع به مولتی هم بذارید ببینیم ملت چند چندن:D

احساس شما نسبت به نبود مالتی پلیر در بازی چیست؟
1. برام مهم نیست
2. نا اُمید شدم
3. بهتر، تمرکز بیشتر روی سینگل پلیر
:D
عزیز این از خودت گفتی یا از تو push square دیدی؟ چون اونا یه همچین نظرسنجی زدن :D
Soapbox: The Last of Us Online Should Be PlayStation's Next Big Multiplayer Hit

tlou online خبر نگران کننده ایه یه حسی بهم میگه میخوان کراس پلی بزنن باهاش دادن بازیای محبوبشون رو pc کار جالبی نیست 8-|

• Like
Reactions: Nameless King

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,403
نام
امین
فعلا به ترول کردن تحوع آور !!!!! ناتی داگ و TLOU 2 ادامه بدید که وقتی بازی منتشر شد و متای بازی اومد دیگه خبری ازتون نمیشه و بازگشت با شکوهی به غار هاتون خواهید کرد !

دیگه مایکروسافت و سیاست های فاجعه بارش از همون اول نسل رو همگی به یاد داریم و از کنسول تمام آنلاین و اون کینکت فاجعش و سیاست های فاجعه بارشون در قبال بازی های انحصاری و ... و خلاصه تپه ای نبوده که مایکرو در نسل هشت ............... باشه !!

و درباره مولتی و سیاست های صنعت گیم در نسل هشت دارن درس اخلاق میدن به سونی !!! :lol: خدایا خداوندا توبه !!!

اگه سونی و Take Two و یه سری استدیوی هایی مثل سازندگان ویچر و مترو و ... نبودن که این نسل هشت رو مایکرو میکرد یه نسل تمام آنلاین و دقیقا همین سیاست ها رو داشت . و دم سونی گرم بازی های داستانی رو زنده نگه داشته ! و سر همین سیاست های داستان محور بازی های انحصاریش تو این نسل هشت تونست برنده بشه و کنسولش فروش بالایی داشته باشه . انقدر بازی آنلاین هست که همین طور که ریخته تو صنعت گیم . ناتی داگ بخواد بخش آنلاین این بازی رو هم منتشر کنه شک نکنید با کیفیت عالی ای بیرون میده و فعلا تمام فوکوسشون روی بخش داستانی TLOU 2 هستش و ناتی داگ هم این رو خوب میدونه منتقدین و .... انتظاراتشون از ناتی داگ به شدت بالاست و اینا صد در صد یه تیم دیگه دارن که دارن رو ساخت پروژه بازی نسل بعدیشون هم کار میکنن و سر این استدیو به شدت شلوغه و استدیویی که حکم کنسول سلر رو برای کمپانی سونی داره . یادش بخیر چقدر گاد اف وار ترول شده بود !!! و آخرش چی شد !!! بله دوستان !!! باز هم غار !!! و هم نشینی با خفاش های درون غار !!!!! :((:lol:

صحبت زیاده و حوصله بحث زیادی نیست ولی دارین دست رو استدیویی میذارید ( بیشتر دارید شخصیت خودتون رو کوچیک میکنید . ترول کردن کمپانی ها و استدیو هایی مثل راکستار و ناتی داگ و ... واقعا یه چیزی میخواد که خب به هر حال تو وجود هر کسی نیست .... گرفتید که چی میگم !!!!! ) که یکی از بهترین و با کیفیت ترین استدیو های جهان هستش و تیم مدیریتی و کارکنان و سیستم مدیریتی این استدیو بی نظیره و خلاصه از ما گفتن بود و دست رو چیزی نذارید که بعدا بازی منتشر شد و متاش اومد از دوباره شاهد رفتنتون به غاری باشیم که در کل نسل هشت از این رفتن و آمد ها به غارتون رو شاهد بودیم ! ( البته کل نسل هشت رو تو غار بودید !!! و واقعا سونی نبود و این سیاست های بازی های داستان محورش این نسل هشت چه بلایی سرش میومد !!! مایکرو سافت با قدرت اومده بود نسل هشت رو بکشونه تمام و کمال سمت آنلاین و آنلاین و آنلاین و آنلاین و آنلاین و ...... به صورت تک بعدی )

یعنی رو میخواد بیای ناتی داگ رو ترول کنی !! . هر چند این کار از رو گذشته و یه واژه دیگه ای باید براش پیدا کرد که هر چی گشتم تو ادبیات فارسی چنین واژه ای یافت نشد !!!
++++
رحمت به شیری که خوردی که حرف حق‌ میزنی داداش.

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
511
حالا از ترول های مضحک بگذریم ، یه سوالی واسه من پیش اومده ، اینکه بیس بازی کدوم کنسوله؟ مثل همیشه نسخه استاندارد؟
البته شخصا خیالم راحته که در بدترین حالت شبیه U4 که همچنان بعد 3 سال فوق العاده اس:D

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
الان حدود 20 صفحه پست خوندم
یاد یه خاطره افتادم
دوستان قدیمی اگه یادشون باشه زمانی که قسمت اول بازی داشت منتشر میشد دوستان هیتر اعتقادداشتن که تریلر بازی روی 3 تا ps3 اجرا میشه :)) عجب دورانی بود
اینو گفتم تا بدونید بحث کردن با این جماعت بی فایده هستش برید خدا رو شکر کنید که قبله ی اول این دوستا ن terova الان دیگه زیاد فعالیت نمیکنه وگرنه اینجا تو این چند روز چندتا یا بهتر بگم روزی 40 تا 50 نفر شهید میشدن
پ ن اف تاپیک نشه
نمایش بازی ورای همه ی چیزایی هست که تا الان تو این نسل دیدم هیچ کسی هم نمی تونه باهاش رقابت کنه از هر لحاظ که فکر کنید این بازی یه پیشرفت تمام و کمال هستش توی همه ی موارد
واقعا واقعا نمی دونم چیکار کنم تا این 5 ماه لعنتی سریع رد بشه

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
++++
رحمت به شیری که خوردی که حرف حق‌ میزنی داداش.
دیگه داد این بنده خدا که بجز تاپیک های pes و کونامی جایی پست نمیده رو در آوردن ببین چقدر این ترولا رو مخن 8-|
حالا اینجوری داری یقه پاره می کنی چرا متای این بازی مورد علاقت اینقدر زاقارت شد ؟ تا حالا با کنسولت بازی انحصاری با متای بالای ۹۰ هم بازی کردی ؟ همین الان انیمیشن های tlou نسخه اولو حاضرم با این گیمت مقایسه کنم ! نسخه دوم که هیچ !
عزیز مگه دوستان نگفتن جوابشون ندید؟ جوابش ندید دیگه خودش نمیتونه چیزی بگه همونجا قفل میمونه :-"

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
اصلا اومدید و ناتی ترول کردید.خوتون ته دلتون خندتون نمیگیره این چی بود گفتم.از قدیم گفتن یه چیزی بگو خودتم باورت بشه نه اینکه بیای حرفی بزنی که ضایع شی..دوستان ماکرو فن دوتا نفس عمیق بکشید این قدر حرص برا خوتون مضره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
اصلا دقت کردید این هفته فقط یه تریلر و اخبار جدید از یه بازی اومد زد کل بخش های دیگه این صنعت رو برد تو تاریکی مطلق ؟؟؟ موندم تا کی ناتی داگ میتونه زیر بار همچین فشاری دووم بیاره ؟؟؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
اگه تونستید یه نظرسنجی راجع به مولتی هم بذارید ببینیم ملت چند چندن:D

احساس شما نسبت به نبود مالتی پلیر در بازی چیست؟
1. برام مهم نیست
2. نا اُمید شدم
3. بهتر، تمرکز بیشتر روی سینگل پلیر
:D
دقیقا نظر خودمم همینه:D
ولی گفتم شاید یکم جو منفی بده نظرسنجی فعلا دست نگه داشتم:-"

• Like
Reactions: Nameless King

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اصلا دقت کردید این هفته فقط یه تریلر و اخبار جدید از یه بازی اومد زد کل بخش های دیگه این صنعت رو برد تو تاریکی مطلق ؟؟؟ موندم تا کی ناتی داگ میتونه زیر بار همچین فشاری دووم بیاره ؟؟؟
خبر مولتی جداگونشم زد همه چی رو خراب کرد:-w

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
۱۰۰ گیگ بودن و دو دیسکه بودن برای بازی ای که open world نیس و مولتی هم نداره یکم عجیب نیس؟
من الان دیگه هیچ جوره تو کتم نمیره که بازی ،زیر ۳۰ ساعت باشه .
آنچ ۴ با اون محیط عظیم و مولتی حدود ۴۰ ۵۰ گیگ بود
انصافا تو هیچ بازی‌ای همچین کیفیتی نداشتیم و مطمعنا این کیفیت عجیب در کنار محیط‌های بزرگ و مسائل دیگه... میتونه 100 گیگ بشه
بنظرم لست 2 عملا آخر پردازش ps4 هستش و تو این کنسول بیشتر از این نمیبینیم

Kourosh_ha_99

عضو جدید
Sep 27, 2019
1
حالا از ترول های مضحک بگذریم ، یه سوالی واسه من پیش اومده ، اینکه بیس بازی کدوم کنسوله؟ مثل همیشه نسخه استاندارد؟
البته شخصا خیالم راحته که در بدترین حالت شبیه U4 که همچنان بعد 3 سال فوق العاده اس:D
مثل همیشه بیس بازی روی ps4 هست ولی خب چون گه همیشه نسخه پرو از نظر anti aliasing و Draw distance و بعضی موارد دیگه برتری های جزئی ای داره خب طبیعیه که همیشه نسخه پرو نمایش داده بشه.

• Like
Reactions: AxeL90

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
یه چی راجع به دینا بزار !
شما هم میدونید من باهاش مشکل دارما...هی اینجوری میکنید:D

هدفتون از بازی کردن TLOU P2 چیه؟

1.مرگ دماغ رو ببینم>:)
2.مرگ دماغ رو ببینم>:)

خوبه؟ :-"

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,720
نام
Ebrahim
شما هم میدونید من باهاش مشکل دارما...هی اینجوری میکنید:D

هدفتون از بازی کردن TLOU P2 چیه؟

1.مرگ دماغ رو ببینم:)
2.مرگ دماغ رو ببینم:)

خوبه؟

فوق العاده است این نظر سنجی امیر:)):)):)) با اینکه به شدت با گیم پلی بازی حال کردم (طبق اون چیزهای که تو دمو دیدم.) ولی با خودم میگم این دماغ دینا رو چیکار کنیم!:D وقتی هم فهمیدم حالا و حالاها هستش تو بازی (ظاهرا)، به شدت ضدحال خوردم.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر