PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
ریج این جماعت هیچ وقت نمیخوابه ناتی هم نترس میدفینگر حواله همشون میکنه خیالت تخت :D
در مورد دیترویت که موفق شدن ، ریده شد به بازی یه پلت هول بدی به وجود اومد ، آخرش مجبور شدن هویت بچه رو تغییر بدن تا این جماعت رو خفه کنن!

....
بدم من نگران منتقدام، گیر بدن به این موضوع وگرنه ناتی رو که زیر بار حرف زور نمیره

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,755
نام
علی
امیدوارم بامبول نکنن، این قضیه رو ! به این فکر کنن، که تو ۲۰-۳۰ تا کشور سگ ها رو میخورن ! جمع کنن تفکراتشون رو ، تو یه دنیای آخر زمانی ، که همه همدیگه رو میکشن، حیوان دوستی ابلهانه ترین ایده آیه که میشه بهش پرداخت ، کاش حداقل بازی کلی صحنه زرافه و آهو و اینا داشته باشه ، ریج این جماعت رو بخوابونه!
فعلا که بامبول اصلی نبود MP هست متاسفانه , برو توییتر نیل دراکمن ببین چه خبره فقط ! ملت ریختن تو کامنت ها یا دارن میترکونن نیل رو یا التماس میکنن

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
شرط می‌بندم بعدا یه نسخه مجزا برای مولتی میدن...مثل The Last of Us Online یا یه همچین چیزی...
من کلا با بازیای چند نفره میونه خوبی ندارم ولی مولتی TLOU خفن‌تر از چیزی بود که بخوان کلا بیخیالش بشن...گذاشتن وقتی نوبتش شد برن سراغش که نه به سینگل لطمه‌ای وارد شه و نه مجبور بشن بازیو تاخیر بزنن.
سونی هم که قبلا چند بار گفته برای آینده روی بازیای چند نفره هم قراره تمرکز کنن و بعیده الان بخوان به محبوبترین مولتی چند سال اخیرشون که هنوزم بشدت پلیر داره، پشت کنن.
منم یه همچین حسی دارم .
چون قبلا تایید شده بود مولتی بازی ، ولی خب دیدن داره تداخل ایجاد میکنه ، فعلا بیخیال شدن تا زمانی که بازی تموم بشه مراحل ساختش و بعد از اون با تمرکز کامل روی مولتی کار کنن .

• Like
Reactions: SHAYAN1999

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
در مورد دیترویت که موفق شدن ، ریده شد به بازی یه پلت هول بدی به وجود اومد ، آخرش مجبور شدن هویت بچه رو تغییر بدن تا این جماعت رو خفه کنن!
پلات هول بود یا نبودش رو کار ندارم ولی یکی از بزرگترین پلات توئیستای بازی بود مثلا ! شما از کجا میدونی QD اومده داستان رو تغییر داده و از اول قرار نبود ـه اینجوری باشه ؟

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
تو توییتر زیر اکثر پست های ناتی داگ بازخورد منفی درمورد نبود بخش آنلاین به چشم میخوره ودرکل تو دنیا بازخورد منفی بیشتر خواهد بود تا بازخورد مثبت
من که خداروشکر میکنم فعلا که خبری از بخش آنلاین نیست بازی رو پیش خرید نکردم 60-70 دلار برای ما تو ایران زور داره هزینه کنی دیجیتال بخری بعد بگو اصلا 20 بار بازی رو تا آخرش بری بالاخره تکراری میشه برات بخش داستانی
حداقل دلاری که شارژ کردم تو اکانت نگه میدارم چند تا offer خوب میاد عوض یه بازی چند تا بازی میگیرم
دیسک فیزیکی این هم اومد میخری پلات میکنی چند بار میری تا آخرش میفروشی میره
اگر بخش آنلاین 100٪ توسط ناتی داگ تایید شد برای بازی اونوقت میخریمش

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
بدترین خبر برای من نبود مالتی بود...در واقع وقتی شما تو شماره یک مولتی میزاری و کاربرهای زیادیرو جذب میکنی باید به اون تعداد بازیکن متعهد بشی که تو شماره دومش دوباره مولتی رو بزاری مگر مولتی بازی شماره 1 خیلی بد بوده باشه که بیخیال ساخت مولتی برای شماره 2 بشن که اصلا چنین نبود و بسیار طرفدار داشت.....این یک توهین بزرگ به کاربران مولتی باز این اثر بود و واقعا هیجانم برای بازی نصف شد.

اون بابایی که خوشحال حذف شده هم از اون دست ادمهایی هستن چون خودش بازی نمیکنه پس دیگرانم بازی نکنن اصلا مهم نیست پس چه بهتر که حذف شده..اینجوری نباشید.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
فعلا که بامبول اصلی نبود MP هست متاسفانه , برو توییتر نیل دراکمن ببین چه خبره فقط ! ملت ریختن تو کامنت ها یا دارن میترکونن نیل رو یا التماس میکنن
نظر مردم برام مهم نیست ، فوقش یوزر اسکور بازی می‌کشه پایین ، منتقدا نمیتونن به خاطر محتوایی که تو بازی نیست از بازی نمره کم کنن، ولی احتمالش هست به سگ کشی گیر بدن!

بدترین خبر برای من نبود مالتی بود...در واقع وقتی شما تو شماره یک مولتی میزاری و کاربرهای زیادیرو جذب میکنی باید به اون تعداد بازیکن متعهد بشی که تو شماره دومش دوباره مولتی رو بزاری مگر مولتی بازی شماره 1 خیلی بد بوده باشه که بیخیال ساخت مولتی برای شماره 2 بشن که اصلا چنین نبود و بسیار طرفدار داشت.....این یک توهین بزرگ به کاربران مولتی باز این اثر بود و واقعا هیجانم برای بازی نصف شد.

اون بابایی که خوشحال حذف شده هم از اون دست ادمهایی هستن چون خودش بازی نمیکنه پس دیگرانم بازی نکنن اصلا مهم نیست پس چه بهتر که حذف شده..اینجوری نباشید.

کی گفته بازی نمیکنم ، همین امشب همتون قرار بزارید آنلاین شیم ، بیام شتکتون کنم !
کسی یه چی مخالف شما میگه، برچسب نزنید !

اگه بهترین بازی نسل رو به خاطر مولتی پلیر میخواید ، فورتنایت با بی نهایت پلیر موجوده! نیم ساعتم برای پلیر پیدا کردن منتظر نمیمونید!

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
نمیتونست واقعا بگه بعدا اضافه می کنیم و از این چیزا؟
این جوری که میگه خب ما مثلا میدونیم که آقا اینا یه سری استخدامی واسه بخش مولتی پلیر داشتن و اینا... (تازه ما هم مطمئن نیستیم)
اونی که صرفا به outlet های اصلی نگاه می کنه بنده خدا خب میخوره تو ذوقش که

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر