The Last of Us - Left Behind DLC

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب منم بازی رو تموم کردم...:(( (این گریه به خاطر تموم شدن TLOU هست،در راستای داستان نیست! :d )... خیلی خوب بود :x
روی هارد رفتم،واقعا از بازی اصلی سخت تر بود! :d نابود شدم:-"
بقیش اسپویل! :d
خوب اول از 2تا آهنگ جدید بازی خیلی خوشم اومد،یکیش اونجا بود که الی کتاب جوک رو گرفت و جوک میخوند:x ، یکی هم پایان بازی:(
حضور اینفکتد ها و هانترها تو یه محیط هم بس لذت بخش بود! :d >:) یه بطری مینداختیم وسط میدون و لذت میبردیم>:)
ولی اون بخش آخر بازی واقعا سخت بود! نابودم کرد! :d موندم فردا چجوری اونجا رو روی آخرین درجه ی سختی برم! :d

اون بخش بازی فایتینگ...وااااااااو! چه جو سازیی نمودن!!! شاهکار بود واقعا! :d بدون تصویر...ولی حس بازی کردن یه بازی فایتینگ شبیه به MK ! :-" فردا باید برم Flawless Victory بگیرم :p

و مثل اینکه یکی از چیزایی که توی بازی اصلی انتظارش رو داشتم،اینجا بود! (من ندیدمش البته:(( ) بعد از تموم کردن بازی،یه سر زدم به PS3T و تروفی مخفی رو دیدم...آآآآآآ ! بازی جک هم اون وسطا بوده! چه طراحی تروفیش هم خوف بود! :x انتظار داشتم توی بازی اصلی یه تروفی برای Easter Eggـها بزارن که نبود! ولی خوب اینجا گذاشتن! :d دستشون هم درد نکنه :d

دیگه چی...؟
صحنه های طنزش هم که همه در جریانید! اون جریان عکس و آخرشم فیس بوک عالی بود! :))
آخراش هم که...:( ، اینکه برای جلوگیری از تکراری نشدن گیم پلی،از فصل زمستون هم استفاده کردن بسیار حرکت و ایده ی خوبی بود! :d

کلا دم ND گرم! :((
من همون دفعه اول روی هارد حدود 6 ساعت طول کشید و هر چیز و ناچیزی رو پیدا کردم . همون تروفی Easter Egg مربوط به بازی قبلیشون رو هم دیدم . فوق العاده بود . اون بخش آخرشم واقعا سخت بود .

در کل دم ناتی داگ گرم (2) :D

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بهترین season pass که تا حالا خریدم همین گیم بوده حلالش باشه ndعزیز نوش جونش:dگندترین season pass با این که کامل هنوز نیمده و یکیشم داره میاد ماله کیلزون ps4 و cod ghost بوده :((

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
سلام
من نسخه اصلی بازی را تا اخر نرفتم ایا این دی ال سی را بازی کنم مشکل داستانی داره ؟

Sent from my iPhone 4s
بله قسمت مهمی از بازی بصورت فلش بک نشون داده میشه و به نوعی کاملتر روایت میشه.
پس قطعا اسپویل میشه...

M

!_Meshki_!

سلام
من نسخه اصلی بازی را تا اخر نرفتم ایا این دی ال سی را بازی کنم مشکل داستانی داره ؟

Sent from my iPhone 4s
شما بازي رو تموم نكرده باشين بازي بهتون اين اجازه رو نميده كه DLC رو شروع كنين . بايد حتما سيو مرحله آخر بازي اصلي رو داشته باشين .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,327
نام
امیر حسین
شما بازي رو تموم نكرده باشين بازي بهتون اين اجازه رو نميده كه DLC رو شروع كنين . بايد حتما سيو مرحله آخر بازي اصلي رو داشته باشين .
مطمئنی؟ :d
البته من امتحان نکردم،ولی توی خود بازی پیشنهاد داده بود که بهتره اول بازی رو تموم کنیم بعد بریم سراغ این! :d
پس بهتره به پیشنهاد بازی گوش داد! اگرم اجازه نمیده که چه بهتر :d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
آقا من که توی نرمال به نظرم بیشتر 2.30 شد آخه من میرم توی جو بازی با الی میترسیدم با الی میخندیدم و............
آیا ناتی داگ میخواد ما رو زجر بده من بعد بازی کردن این عنوان دلم روی بازی های دیگه نمیره !!!!!!!!! :( آخه این از شاهکار هم شاهکار تر بود !!! )
جالب ترین جا نداشت این بازی از شروع بازی گرفته شهر بازی عکس بازی فرض کردن رقصدین جک گفتن کلاه سر کردن ترسیدن فرار کردن گزیده شدن کار خاک بر سری الی :) همه جاش عالی بود قدری که من شکه شدم از عشق الی به دوستش رالی شوکه نشد !! :) حساب کن اون روز بهترین روز زندگی خودم بود !!!! فقط یه سوال چطوریاست الی یعنی چقدر بعد با جول آشنا میشه ؟؟؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
یک سوال :

خطر پایان left behind و خود بازی اصلی !
خطر شدید !
باز کنید دیگه نمیتونید بازی کنید !
اگر بازی کردید باز کنید !

خوب رایلی مگه آخر این دی ال سی کف دستش رو نشون داد که گاز گرفتن دستش رو خوب چطور اونم تا آخر بازی زامبی نشد تا موقعی که جول کشتش ؟!
یا من داستان رو اشتب فهمیدم یا قاطی کردم ! :|
یکی بیاد مارو روشن کنه !
مگه این دختر سیاه پوسته تو دی ال سی همون نبود که جول آخر بازی کشتش ؟!
خوب این دختره که تو آخر دی ال سی گازش میگیرن چرا تا آخر خود بازی که جول کشتش زامبی نشد ؟!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
یک سوال :

خطر شدید !

خوب رایلی مگه آخر این دی ال سی کف دستش رو نشون داد که گاز گرفتن دستش رو خوب چطور اونم تا آخر بازی زامبی نشد تا موقعی که جول کشتش ؟!
یکی بیاد مارو روشن کنه !
خوب این دختره که تو آخر دی ال سی گازش میگیرن چرا تا آخر خود بازی که جول کشتش زامبی نشد ؟!
نه بابا کلا قاطی کردی . اون مارلین رهبر فایرفلایز بود چه ربطی به رایلی داره ؟ رایلی فقط بی خبر از الی رفته بود و ناگهانی عضو فایرفلایز شده بود . و همونجایی که هر دوتاشون رو گاز گرفتن نشستن و منتظر موندن تا ببینن کودومشون اول تبدیل میشن که رایلی تبدیل شده و الی تبدیل نمیشه و فایرفلای ها پیداش میکنن و میدن به جول و تس و ... . الی تو بازی اصلی توضیح میده این موضوع رو .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
یک سوال :

خطر شدید !

یکی بیاد مارو روشن کنه !
نه دیگه این اون نیست که
من احساس میکنم این دختر ُدختره اون زنه است. که حدس میزنم دخترش به یه کلیکر تبدیل شده و واسه همین میخواسته که از الی واکسنش رو بسازه

- - -ویرایش - - -

نه رفیق نیاز به سیو آخر نداره .همین اولش میتونی dlcرو شروع کنی.
خود بازی \یشنهاد میکنه که اول بازی اصلی رو برین (چون تویه dlc بعضی از قسمتهایه بازی رو اس\ویل میکنه))

- - -ویرایش - - -

دوستان اول باید بازی رو تموم کنیم بعد دی ال سی نصب کنیم میشه توضیح بدین ممنون

dlc رو نصب کن نیازی به تموم کردن بازی نیست ولی بهتره که اول بازی اصلی رو تموم کنی (چون تویه dlc بعضی از جاهای حساس بازی اصلی رو نشون میده)

- - -ویرایش - - -

آقا من که توی نرمال به نظرم بیشتر 2.30 شد آخه من میرم توی جو بازی با الی میترسیدم با الی میخندیدم و............
آیا ناتی داگ میخواد ما رو زجر بده من بعد بازی کردن این عنوان دلم روی بازی های دیگه نمیره !!!!!!!!! :( آخه این از شاهکار هم شاهکار تر بود !!! )
جالب ترین جا نداشت این بازی از شروع بازی گرفته شهر بازی عکس بازی فرض کردن رقصدین جک گفتن کلاه سر کردن ترسیدن فرار کردن گزیده شدن کار خاک بر سری الی :) همه جاش عالی بود قدری که من شکه شدم از عشق الی به دوستش رالی شوکه نشد !! :) حساب کن اون روز بهترین روز زندگی خودم بود !!!! فقط یه سوال چطوریاست الی یعنی چقدر بعد با جول آشنا میشه ؟؟؟

تویه بازی اصلی گفت دیگه رمانی که اون دستگاه نشون داد الی اینفکتت شده(الی گفت این مال ۳ هفته ی قبله)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر