The Last of Us - Left Behind DLC

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
به نظرتون برای این که دوباره توی جو قرار بگیریم ، قبل از شروع DLC یکبار خود بازی اصلی رو بازی کنیم یا نه ؟؟؟
چون من 6 ماه پیش بازی کرده بودم ، یادمه ها ولی برای این که تو جو قرار بگیریم میگم
خودم فکر نکنم از اول برم چون وقت نمیکنم

وقتشو داری بازی کن (من شیش بار رفته بودم دیگه کشش نداشتم ف وقتشم ندارم :D
ولی DLC یه جورایی دوتا زمان رو در بر میگیره:
1- قبل از وقایع بازی اصلی
2-میلگرد میره تو کمر جوئل :D
قشنگ بیست دقیقه سر یه جمجمه مونده بودیم :D
تو اون فروشگاهه هم یه نیم ساعتی بودیم:-w

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوستان من بازيم ريجن ٢ هست ولي أكانت اصليم ريجن ١ هست . Season Pass و بخرم ميتونم رو أكانت ريجن ١كم استفاده كنم ؟

آره شما season pass رو از استور ریجن 2 بخر اونوقت میتونی با هر اکانتی که رو دستگات داری استفاده کنی ازش

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستانی که نمیخوان ذهنیتشون نسبت به dlc خراب شه ،نبینن

خدا کنه فقط همین یه دونه باشه:(

آخرین ویرایش:

motefarreghe

کاربر سایت
Oct 7, 2011
68
در بعضی مواقع ممکنه باگی در بازی به وجود بیاد و هیچ ربطی هم به کپی و غیر کپی بودن نداره،چون کپی یک نسخه از نسخه بازی هست،باگ ممکنه روی یکسری از ps3 ها رخ بده یا نده،به همین دلیل هست که معمولا روی تمام نسخه های ps3 اجرا می کنن تا بتونند باگ برو بر طرف کنند،همه بازی ها مطمئن باشید باگ دارن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
در بعضی مواقع ممکنه باگی در بازی به وجود بیاد و هیچ ربطی هم به کپی و غیر کپی بودن نداره،چون کپی یک نسخه از نسخه بازی هست،باگ ممکنه روی یکسری از ps3 ها رخ بده یا نده،به همین دلیل هست که معمولا روی تمام نسخه های ps3 اجرا می کنن تا بتونند باگ برو بر طرف کنند،همه بازی ها مطمئن باشید باگ دارن
یه باگ هست کلیه و همه میبینن یه سری باگ هم هست که بستگی به شرایط نا مناسب
مثل کرک(روی PC) و شیوه ی اشتباه ریختن بازی روی هارد یا صدمه دیدن فایل های فشرده و ...داره...
سر بازی اصلی هم اونایی که کپی بازی میکردن خیلی باگ ها پیدا کرده بودن و تو Uتیوب گذاشته بودن در صورتی که با شرایط مناسب من هیچکدوم ازونا رو ندیده بودم...
این هم همونطور ، بیش از یک ساعت بازی کردم هیچگونه باگ و گلیچی مشاهده نکردم...

motefarreghe

کاربر سایت
Oct 7, 2011
68
این بستگی به ps3 داره،بعضی موقع ها این مشکل در بعضی ps3 ا رخ می ده،و قرار هم نیست روی همه ps3 اتفاق بیفته،نکته دیگه اینکه بازی های کپی ps3 با بازیهای کپی کامپیوتر فرق داره،برای اجرای بازی های کپی در کامپیوتر در exe بازی دستکاری می شه ،و باعث بروز یکسری مشکلات در داخل بازی می شه،ولی بازی های کپی ps3 ،فقط از روی دیسک اورجینال روی هارد کپی می شه و هیچ دستی تو بازی برده نمی شه،من خودم تا حالا از بازی اورجینال کپی گرفتم ،و خیلی راحت اون بازی کپی اجرا شد

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
تموم شد:( :(( فوقالعاده ،فقط همين
اصلاً انتظار چنين چيزي نداشتم
پايانش چقدر حماسي بود :( اون لحظه اي كه دشمنا ريختن ميخوان جول رو از اونتو در ارن ،الي واقعاً شجاعانه مبارزه كرد:bighug: چقدر لحظه ي فرار از دست كليكر ها و رانر ها با رايلي جالب بود:) و ...
پيشنهاد ميكنم رو سوروايور بريد

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
تموم شد:( :(( فوقالعاده ،فقط همين
اصلاً انتظار چنين چيزي نداشتم
پايانش چقدر حماسي بود :( اون لحظه اي كه دشمنا ريختن ميخوان جول رو از اونتو در ارن ،الي واقعاً شجاعانه مبارزه كرد:bighug: چقدر لحظه ي فرار از دست كليكر ها و رانر ها با رايلي جالب بود:) و ...
پيشنهاد ميكنم رو سوروايور بريد
تموم شد؟ به همین زودی؟ چقدر گیم پلی داشت کمتر از 2 ساعت؟

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
اتفاقا باید اول دی ال سی رو بری چون قضیه ش قبل بازی اصلیه
بعد میری سراغ بازی و همه چی به هم وصل میشه...

میتونی دی ال سر رو تو اکانت ریجن 1 دانلود و نصب کنی بعد بری تو ریجن 2 بازی کنی مشکلی نداره
سلام آقا ما همین کاری که می گین رو می کنیم ولی نمیشه توی اکانت ریجن 2 میگه باز هم باید بخری!!!!!
ما چه کنیم؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
خب منم بازیو شروع کردم واقعا عالی بوده تا به اینجا!
یه حدسی هم درباره جنبه فان بازی زدم بودم که تا حدودی درست بود. در واقع تعداد دفعاتی که از واکنش ها الی خنده م میگرفت خیلی بیشتر از نسخه اصلی بوده:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر