The Last of Us - Left Behind DLC

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
یه سوال خواهش میکنم که جواب بدین
من الان بازیم ریجن دو هستش و کد انلاینش رو تو اکانت ریجن دوم زدم ولی دارم با اکانت ریجن یکم انلاین بازی میکنم میخواستم بدونم که الان من اگه این dlc رو از رو اکانت امریکام بخرم میتونم بازی کنم یا نه ؟؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یه سوال خواهش میکنم که جواب بدین
من الان بازیم ریجن دو هستش و کد انلاینش رو تو اکانت ریجن دوم زدم ولی دارم با اکانت ریجن یکم انلاین بازی میکنم میخواستم بدونم که الان من اگه این dlc رو از رو اکانت امریکام بخرم میتونم بازی کنم یا نه ؟؟
نه باید تو رجیون 2 بخری و تو رجیون 1 بازی کنی

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
RUMOR: TLOU "Left Behind" DLC Release Date - Feb 14, 2014 - NeoGAF??
69655030201113321447.jpg

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
باید ببینیم ناتی داگ چطوری میخواد با ۲ تا بچه گیم پلی رو به خاک و خون بکشه ... !

Season pass

هنوز هم فعاله میشه چک کنین از استور؟؟

آخه ۲۰ دلار میده چه کاری ۱۵ دلار پوله یه dlc بده !!

Last edited by a moderator:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,824
نام
مرتضی
میشه گفت نسبتا کارمون سخت شد!! حجم بازی 5 گیگ هست:|

البته از یک نظر امیدوار کننده هست که میشه احتمال داد مدت زمان بازی طولانی باشه! با توجه به 14-15 ساعت گیم پلی بازی اصلی میشه از این بازی بعنوان یک DLC حتی 6-7 ساعت هم انتظار داشت.
تازه بازی برای ناتی داگی هست که به این راحتی ها سر سری نمیگذره و تا داستان بازی رو درست بیان نکنه و گیم پلی رو به حد مطلوبش نرسونه بازی رو تموم نمیکنه.

پس امیدوارم یه 7 ساعتی گیم پلی داشته باشه تا یجورایی بهش بگیم TLOU2 :d

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
میشه گفت نسبتا کارمون سخت شد!! حجم بازی 5 گیگ هست:|

البته از یک نظر امیدوار کننده هست که میشه احتمال داد مدت زمان بازی طولانی باشه! با توجه به 14-15 ساعت گیم پلی بازی اصلی میشه از این بازی بعنوان یک DLC حتی 6-7 ساعت هم انتظار داشت.
تازه بازی برای ناتی داگی هست که به این راحتی ها سر سری نمیگذره و تا داستان بازی رو درست بیان نکنه و گیم پلی رو به حد مطلوبش نرسونه بازی رو تموم نمیکنه.

پس امیدوارم یه 7 ساعتی گیم پلی داشته باشه تا یجورایی بهش بگیم TLOU2 :d

دوست عزیز فکر نکنم !!!7 ساعت گیم پلی تقریبا میشه یه بازی کامل مگه چند وقته دارن رو DLC کار میکنن ؟ به گفته ی خودشون میشه حدودای 7 تا 8 ماه خیلی دور از انتظاره با اون توجه و ریز کاری که ناتی داگ داره بتونه تو این مدت کم 7 ساعت گیم پلی رو خلق کنه از نظر من که حدودا 3 ساعت گیم پلی داشته باشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,824
نام
مرتضی
دوست عزیز فکر نکنم !!!7 ساعت گیم پلی تقریبا میشه یه بازی کامل مگه چند وقته دارن رو DLC کار میکنن ؟ به گفته ی خودشون میشه حدودای 7 تا 8 ماه خیلی دور از انتظاره با اون توجه و ریز کاری که ناتی داگ داره بتونه تو این مدت کم 7 ساعت گیم پلی رو خلق کنه از نظر من که حدودا 3 ساعت گیم پلی داشته باشه
شرایط کاری ناتی داگ رو نمیشه با اوضاع استاندارد مقایسه کرد! در هر صورت هر چیزی ممکن هست. البته چیزی که خودم واقع بینانه و با امید حدس میزنم 4 ساعت گیم پلی هست.

کسی نمیدونه دی ال سی مستقل هست یا به بازی نیاز داره؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
شرایط کاری ناتی داگ رو نمیشه با اوضاع استاندارد مقایسه کرد! در هر صورت هر چیزی ممکن هست. البته چیزی که خودم واقع بینانه و با امید حدس میزنم 4 ساعت گیم پلی هست.

کسی نمیدونه دی ال سی مستقل هست یا به بازی نیاز داره؟

به بازی نیاز داره ... اگه Season Pass رو هم خریده باشی مجانیه .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
گیم پلی این بازی به فردش بستگی داره(از نظر من)
یکی از دوستانم بدون اینکه آیتم های بازی رو جمع کنه و بدون دیدن دمو های بازی ،بازی رو تویه 4 ساعت تموم کرد (البته این حرکتو برای بار دوم انجام داد)در صورتی که من 15 ساعت گیم پلی داشتم(نورمال).
حالا بستگی داره که شما به گشتو گذار تویه محیط بازی چقدر علاقه داشته باشی
احساس میکنم بین 4 تا 5 ساعت رو داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر