The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان آنلاین این بازی چطور هستش ؟ به اندازه Uncharted ها آدم رو محو خودش میکنه ؟
مولتیش فوق الاده هست و خیلی از ماها بازیش میکنیم
اما متاسفانه نوتی داگ اصلا به کل بازی رو رها کرده حتی یه اپدیت برای درست کردن باگهای بازی نمیده
بازیش باگ داره اما باز میشه بازیش کرد و ازش لذت برد
ولی من از نوتی داگ تعجب میکنم اینطور ضعیف عمل کنه تو ساپورت کردن بهترین بازی نسل!!!!!!:|

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
مولتیش فوق الاده هست و خیلی از ماها بازیش میکنیم
اما متاسفانه نوتی داگ اصلا به کل بازی رو رها کرده حتی یه اپدیت برای درست کردن باگهای بازی نمیده
بازیش باگ داره اما باز میشه بازیش کرد و ازش لذت برد
ولی من از نوتی داگ تعجب میکنم اینطور ضعیف عمل کنه تو ساپورت کردن بهترین بازی نسل!!!!!!:|
کلا بازی 6 ، 7 ماهه عرضه شده و تو این مدت هم مپ های جدید به مولتی اضافه شده هم مود جدید و هم یه عالمه ایتم و ... ضمن اینکه خیلی از باگ های بازی هم برطرف شده . چه توقعی دارید که تو 6 ماه هر چی نقشه واسه مولتی دارن رو کنن و دیگه چیزی برای عرضه نمونه ؟ باید برای زنده نگه داشتن مولتی کم کم اپدیت های جدید به بازی اضافه بشه . قرار نیست یهو هر چی هست رو کنن و بعدم کلا ول کنن ip رو ! ضمن اینکه همونطور که خودشون گفتن فعلا در حال کار بر روی dlc داستانی هستن .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
کلا بازی 6 ، 7 ماهه عرضه شده و تو این مدت هم مپ های جدید به مولتی اضافه شده هم مود جدید و هم یه عالمه ایتم و ... ضمن اینکه خیلی از باگ های بازی هم برطرف شده . چه توقعی دارید که تو 6 ماه هر چی نقشه واسه مولتی دارن رو کنن و دیگه چیزی برای عرضه نمونه ؟ باید برای زنده نگه داشتن مولتی کم کم اپدیت های جدید به بازی اضافه بشه . قرار نیست یهو هر چی هست رو کنن و بعدم کلا ول کنن ip رو ! ضمن اینکه همونطور که خودشون گفتن فعلا در حال کار بر روی dlc داستانی هستن .
من اصلا حرفی از دی ال سی زدم؟!!!!!
من نگفتم دی ال سی هارو همه رو بدن اصلا حرفی در این باره نزدم رویه من با باگ های بازی هست
به نظرتون تو این 6 یا 7 ماه نباید یه اپدیت میدادند؟!
بازی کلی باگ از اول داشته و داره و هیچی هم درست نشده از اول تا الان!
فقط یه اپدیت واسه بازی دادن اونم واسه دی ال سی بود
نمونه یک باگ مسخره لیدر برد بازی هست که یارو با رنک 1 512 پاپیولیشن داره!!!!!!! از اول هم بوده و نوتی داگ اصلا تیمی رو واسه نظارت بر روی مولتی نزاشته!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
من اصلا حرفی از دی ال سی زدم؟!!!!!
من نگفتم دی ال سی هارو همه رو بدن اصلا حرفی در این باره نزدم رویه من با باگ های بازی هست
به نظرتون تو این 6 یا 7 ماه نباید یه اپدیت میدادند؟!
بازی کلی باگ از اول داشته و داره و هیچی هم درست نشده از اول تا الان!
فقط یه اپدیت واسه بازی دادن اونم واسه دی ال سی بود
نمونه یک باگ مسخره لیدر برد بازی هست که یارو با رنک 1 512 پاپیولیشن داره!!!!!!! از اول هم بوده و نوتی داگ اصلا تیمی رو واسه نظارت بر روی مولتی نزاشته!
کلا فهمیدی من چی گفتم ؟ اصلا مهم نیست که شما راجع به دی ال سی حرفی زدی یا نه ! بنده عرض کردم تیم در حال تهیه دی ال سی داستانی هست و این خیلی مهم تر از این هست که برن تو لیدبورد ببینم کی اوله و کی دوم ! ضمن اینکه چنین چیزی که می گی اشتباه هست و نداریم کسی با رنک 1 یعنی با انجام 1 هفته بازی اعضای کلنش رو به 512 رسونده باشه . همین الان چک کردم این قضیه رو ! در مورد مولتی هم شما اطلاعاتت ناقصه باز ، کی گفته فقط یه اپدیت تا حالا دادن ؟ چندین اپدیت عرضه شده تا به حال که یه سریش جای باکس های داخل مپ ها رو تغییر داد . یه اپدیت دیگه مربوط به مود جدید بازی بود . اخرین اپدیت هم مربوط به مپ های جدید و ایتم های جدید بود . همه اینا هم توی 6 ماه اتفاق افتاده و کاملا کافیه . پس اینکه بگیم nd پشتیبانی ضعیفی داشته تا به الان و ... کاملا اشتباهه . تمام !

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
کلا فهمیدی من چی گفتم ؟ اصلا مهم نیست که شما راجع به دی ال سی حرفی زدی یا نه ! بنده عرض کردم تیم در حال تهیه دی ال سی داستانی هست و این خیلی مهم تر از این هست که برن تو لیدبورد ببینم کی اوله و کی دوم ! ضمن اینکه چنین چیزی که می گی اشتباه هست و نداریم کسی با رنک 1 یعنی با انجام 1 هفته بازی اعضای کلنش رو به 512 رسونده باشه . همین الان چک کردم این قضیه رو ! در مورد مولتی هم شما اطلاعاتت ناقصه باز ، کی گفته فقط یه اپدیت تا حالا دادن ؟ چندین اپدیت عرضه شده تا به حال که یه سریش جای باکس های داخل مپ ها رو تغییر داد . یه اپدیت دیگه مربوط به مود جدید بازی بود . اخرین اپدیت هم مربوط به مپ های جدید و ایتم های جدید بود . همه اینا هم توی 6 ماه اتفاق افتاده و کاملا کافیه . پس اینکه بگیم nd پشتیبانی ضعیفی داشته تا به الان و ... کاملا اشتباهه . تمام !
یعنی شما میگی چون دارن دی ال سی میسازن باید مولتی رو بزارن به امون خدا؟! حرفت کاملا غیر منطقی هست...
مگه بازی های دیگه (BF . COD . و ... ) دی ال سی نمیدن؟! مگه اونا وقتی دی ال سی میسازن مولتی رو ول میکنن!!!
بعدشم یکی دو هفته نیست که چندین ماهه!
در ضمن قرار نیست خود نیل و بروس بیان مولتی رو ساپورت کنن! یه تیم باید مخصوص مولتی پلیر باشه و این حرفی درش نیست
من حدود 5 ماه هست دارم مولتی این بازی رو بازی می کنم اکثر بچه های اینجا هم هم با من بازی کردن و هم منو خوب میشناسن و جیک و پوک مولتی این بازی تو کف دستمه!
و من با اطلاعات ناقص نمیام در مورد همچین بازی صحبت کنم...
اون باگ هم شما برو تو لیدر برد قسمت کلن پاپیولیشن ببین کی اوله!!!! اسمشم یه یو تیوب توش بود الان یادم نمیاد
درضمن من اونو برای مثال گفتم و باگهای دیگه بازی هم هستند!
عوض کردن جای چند تا جعبه دردی رو دوا نمیکنه و هنوز باگها هستند!!!
در کل دارم میگم اگه نوتی داگ به مولتی اهمیت میداد حداقل 1 ماه یه بار یه اپدیت میداد...

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,483
نام
آرش
یعنی شما میگی چون دارن دی ال سی میسازن باید مولتی رو بزارن به امون خدا؟! حرفت کاملا غیر منطقی هست...
مگه بازی های دیگه (BF . COD . و ... ) دی ال سی نمیدن؟! مگه اونا وقتی دی ال سی میسازن مولتی رو ول میکنن!!!
در ضمن قرار نیست خود نیل و بروس بیان مولتی رو ساپورت کنن! یه تیم باید مخصوص مولتی پلیر باشه و این حرفی درش نیست
من حدود 5 ماه هست دارم مولتی این بازی رو بازی می کنم اکثر بچه های اینجا هم هم با من بازی کردن و هم منو خوب میشناسن و جیک و پوک مولتی این بازی تو کف دستمه!
اون باگ هم شما برو تو لیدر برد قسمت کلن پاپیولیشن ببین کی اوله!!!! اسمشم یه یو تیوب توش بود الان یادم نمیاد
در کل دارم میگم اگه نوتی داگ به مولتی اهمیت میداد حداقل 1 ماه یه بار یه اپدیت میداد...
من چندی باری بیشتر مولتیش رو بازی نکردم ولی همینکه یک مود کامل رو با آپدیت مجانی و بدون دریافت پول به مولتی اضافه میکنند، بنظرم دارند به مولتی هم اهمیت میدند
البته از نظر باگ ممکنه حق با شما باشه، بالاخره شما بیشتر بازی کردید.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوباره باید توضیح واضحات بدم ؟ وقتی مود جدید و مپ جدید و ... به مولتی اضافه شده دیگه باید چیکار بکنن ؟ کی گفت بسپارن به امان خدا ؟
شما اگه 5 ماه هست داری مولتی این بازی رو انجام می دی من از روز اول عرضه و چند برابر شما مولتی این بازی رو انجام دادم و 100 برابر شما هم به چم و خم مولتی این بازی اگاه هستم . و قاطعانه می گم کوچکترین کم کاری از nd در این زمینه ندیدم .
ضمنا در مورد لیدبورد باز هم تاکید می کنم داری اشتباه می گی و چنین چیزی وجود نداره که کسی با یک هفته بازی ( یا به قول خودت رنک 1 ) اعضای کلنش شده باشه 512 تا !

من چندی باری بیشتر مولتیش رو بازی نکردم ولی همینکه یک مود کامل رو با آپدیت مجانی و بدون دریافت پول به مولتی اضافه میکنند، بنظرم دارند به مولتی هم اهمیت میدند
نه اقا باید ماهی یه مود جدید عرضه کنن تا دوستان راضی بشن !!

آخرین ویرایش:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,438
خب امروز بازیرو تموم کرد عالی بود در یک کلام
کسی از دوستان بازیرو تموم نکرده باز نکنه
سر اون صحنه که جویی که زخمی شد بعد زمستان شد و شخصیت دختره رو بازی میکنم گفتم جویی مرد خواستم دیگه بازی نکنم:d تا وقتی کمی از بازی جلو رفتم که دختره از اون پسر دارو خواست گفتم حتما زندس و ادامه دادم به بازی
بدون شک بهترین شخصیت که عالی بود همین جوی بود و بس (به نظر من)
فقط یه سوال
من اخر بازی چیزی نشنیدم چی گفتن؟

مطمئنا" قسمت دو میاد

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دوستان تو فکرش نرید. تو مولتی TLOU تو لیدبوردش همه از دم Boost میکنن . همون اول که بازی اومده بود 1 هفته بود بازی ریلیز شده بود یارو 300 نفر تو کلنش داشت . دیگه خدا رحم کنه الان . لیدربوردش دقیقا عین COD میمونه یا Glitch یا Boost میکنن

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
باگ لیدر بورد اصلا چیز مهمی نیست به نظرم
باگ خاصی هم نداره که بخوان اپدیت بدن
تنها ایراد حادی که داره اینه که خیلی دیر پیدا میکنه همین
همونطور که اقا کیانوش گفتن اگر dlc و ... سریع بدن دیگه بازی دووم نمیاره تا سالای بعد

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوباره باید توضیح واضحات بدم ؟ وقتی مود جدید و مپ جدید و ... به مولتی اضافه شده دیگه باید چیکار بکنن ؟ کی گفت بسپارن به امان خدا ؟
شما اگه 5 ماه هست داری مولتی این بازی رو انجام می دی من از روز اول عرضه و چند برابر شما مولتی این بازی رو انجام دادم و 100 برابر شما هم به چم و خم مولتی این بازی اگاه هستم . و قاطعانه می گم کوچکترین کم کاری از nd در این زمینه ندیدم .
ضمنا در مورد لیدبورد باز هم تاکید می کنم داری اشتباه می گی و چنین چیزی وجود نداره که کسی با یک هفته بازی ( یا به قول خودت رنک 1 ) اعضای کلنش شده باشه 512 تا !

نه اقا باید ماهی یه مود جدید عرضه کنن تا دوستان راضی بشن !!
دوست عزیز من نه با شما دعوایی دارم نه میخوام بازی رو بد جلوه بدم انقدر بازی رو دوست دارم که شما نداری
لحن شما یکم تند هست ما داریم بحث میکنیم شما دلایل خودتو میگی منم مال خودم بقیه قضاوت میکنن هر کس به سلیقه خودش حق رو به یکی میده
من همون اول منظورتون رو فهمیدم ولی شما اصلا نمیدونید من دارم از چی حرف میزنم؟! و همش بحث رو میپیچونی
من دارم در مورد باگهای بازی صحبت میکنم شما میای در مورد مد ها و مپها و دی ال سی حرف میزنی!!!
اینا اصلا به هم ربطی نداره
شما برو تو یوتیوب بزن گلیچ ها و باگهای tlou بعد بیا اینجا! واست هک و باگ گلیج هایی که به مغز ادم هم خطور نمیکنه رو نشون میده
30622795054189778927.jpg
38053064413604727876.jpg

- - -ویرایش - - -

باگ لیدر بورد اصلا چیز مهمی نیست به نظرم
باگ خاصی هم نداره که بخوان اپدیت بدن
تنها ایراد حادی که داره اینه که خیلی دیر پیدا میکنه همین
همونطور که اقا کیانوش گفتن اگر dlc و ... سریع بدن دیگه بازی دووم نمیاره تا سالای بعد
100% مهم نیست اما این یک نمونه از بیخیالی نوتی داگ رو به مولتی نشون میده...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر