The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
يه سري چيزها واقعا" تو دلم مونده كه بايد بگم ! از شاهكار بودن ساختار بازي خصوصا" رابطه بين نوشته ها و سناريو اش و اعمال اونها در خود بازي !

اين بازي واقعا" شاهكاره و در اين زمينه ميتونه در زمره برترين اثار هنري قرار بگيره خصوصا" از تعامل همون دوتايي كه در بالا نوشتم
اون اوايل بازي بعد از مرگ تس ، جوئل به الي مي گه كه هيچ وقت نبايد رازت رو فاش كني مگر در شرايط خاصي كه مثلا" بخوان بكشنت !
من دور اول كه بازي كردم به اين جور چيزها دقت نداشتم و فقط در كف سطح داستان و گيم پلي و گرافيك بودم اما در دست دوم بازي كردنم رابطه اين حرف رو با اون لحظه ايي كه ناگهان الي به ديويد و اون يكي مي گه من infected ام ديدم و اين نشون دهنده فكر درست نويسنده و كارگردان ه

ار موارد ديگه ريز اما به شدت معني دار و واقع گرايانه هم اون لحظات اخر بازي ه كه جوئل داره با الي حرف ميزنه و الي ازش حقيقت رو ميخواد كه بپرسه وقتي كه كارگردان شات تصوير رو بزرگتر مي كنه و جوئل و الي در يه تصوير مي افتن بايد يه حركات جوئل دقت كنيد
در يه لحظه جوئل وقتي ميخواد در مورد الي صحبت كنه يه دست روي ساعتي كه اول بازي دخترش سارا بهش هديه داد مي كشه و بعد باز با الي صحبت مي كنه

شايد از نظر برخي اين دوتا موردي كه گفتم ( مطمئنا" بيشتر از اين حرف هاست اما الان يادم نيست ) خيلي سطحي و پيش پا افتاده باشه اما همين دو مورد از جمله موارد قدرت يه سناريو و نوشته براي گنجوندن لحظات و جزييات كم و كوتاه اما به شدت عميق در يه اثر هنري ه

به عنوان يه گيمر و عضو جامع گيم و بازي واقعا" بايد به افراد ND افتخار كرد كه تونستن همچين اثري رو به جا بذارن

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR

از موارد ديگه ريز اما به شدت معني دار و واقع گرايانه هم اون لحظات اخر بازي ه كه جوئل داره با الي حرف ميزنه و الي ازش حقيقت رو ميخواد كه بپرسه وقتي كه كارگردان شات تصوير رو بزرگتر مي كنه و جوئل و الي در يه تصوير مي افتن بايد يه حركات جوئل دقت كنيد
در يه لحظه جوئل وقتي ميخواد در مورد الي صحبت كنه يه دست روي ساعتي كه اول بازي دخترش سارا بهش هديه داد مي كشه و بعد باز با الي صحبت مي كنه

با اینکه چهار بار بازی کردم و مطمئنم هیچ نقطه ی ریزی رو هم جا نذاشتم ، این تیکه رو ندیدم:|
واقعا این تیکه نابودم کرد:((

سارا..........:((
400px-LastofUsSarah.png
یه دیالوگ هم بود که الی به جوئل میگفت ، اون تیکه من رسما داغون شدم:
مهم نیست چقدر سخت تلاش کنی ، هرجور باشه تو نمیتونی از گذشتت فرار کنی:|:((

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
بازی رو تموم کردم. برای من که تنها بازی هست که ارزش 10/10 کامل رو داره.
به نظر من داستان TLOU ترکیبی از داستان این فیلم ها هست :
The Book of Eli + I Am Legend + TWD + یه چیز جدید
TWD واسه Survival بودنش.
I Am Legend واسه محیط و اتمسفر.
The Book of Eli واسه همراه شخصیت اصلی (گرچه Ellie شخصیت اول رو از Joel میگیره).

کسی موافقه؟

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,758
نام
علی
من داشتم برای n بار tlou رو بازی می کردم و چند وقت پیشش هم داشتم gta v بازی می کردم این جوری که حس کردم گرافیک tlou می خورد اون رو البته می دونم اون اپن ورلد هست ولی خوب این جوری حدس زدم درسته؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
آقا کسی مپ های جدید رو بازی کرده؟ ارزش داره؟:d
4 تا مپ فوق العاده بزرگ و عالی دادن که به شخصه توی این چند دستی که بازی کردم واقعا لذت بردم . قطعا برای کسایی که مولتی این بازی رو دنبال می کنن خریدش واجب هست و کاملا ارزشمند ! یه چند تا کلاه و ماسک و ... هم اضافه شده .

من داشتم برای n بار tlou رو بازی می کردم و چند وقت پیشش هم داشتم gta v بازی می کردم این جوری که حس کردم گرافیک tlou می خورد اون رو البته می دونم اون اپن ورلد هست ولی خوب این جوری حدس زدم درسته؟
توی محیط های بسته بخوایم در نظر بگیریم گرافیک tlou خیلی برتره . ولی این قیاس کاملا اشتباهه ! اون وسعت مپ gta کجا و محیط های خطی Tlou کجا !

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,442
سلام دوستان یه سوال داشتم
تو یکی از سایتها خوندم که تفاوتی بین نسخه اروپا و امریکا داره راسته؟ مثلا" گفتن تو نسخه اروپا خوشنتها حذف شدن راسته:| یا کلا" همینطوری گفتن؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر