The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان یه سوال دارم که هیچ ربطی به این تاپیک نداره ولی گفتم از شما بچه هایه خودی بپرسم
بازم ببخشی که اینجا میپرسم
نوب یعنی چی ؟؟؟:d
تازه کار به توان n
صفت بدی نیست،یک جور توصیف محترمانه از ناشی گری یک شخص!:d
----------------------------------------------------------------------------------------------
بالاخره بازی رو خریدم،دلم نمیاد بازیش کنم!:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
در مورد ادامه من به شدت استقبال میکنم ، البته نه ادامه ی داستان نسخه اول ، پرداختن به شب حادثه (کشته شدن سارا) تا زمانی که در نسخه ی یک
بازی شروع شد (بیست سال بعد) میتونه ایده ی خوبی باشه و باز به نظرم حداقل در مورد این قسمت تو داستان سوال های گوناگونی هستش و ابهام هایی
وجود داره ...
مثل عناوین دیگه مثل God Of War و Metal Gear که روند داستانیش با زمان عرضش و شماره هاش یکی نیست ...
یه ایده ی دیگه هم میتونه این باشه :
اگر فیلم هایی مثل تایتانیک یا بنیامین باتن رو دیده باشیم ، نحوه ی روایت داستان حالت بازگشت به گذشته داره به طوری که مثلا تو کمپ تامی (برادر جوئل)
داستان تو زمان حال اتفاق می افته و فلش بک میزنه به عقبه ی جوئل!
اینطوری مزه ی نسخه ی یک زیر سوال نمیره و خاطرات اون هم خدشه دار نمیشه ...
چطوره؟:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
The Last of Us once had Tess in a villain role | VG247
Tess was originally plotted in a less sympathetic role
Tess was betrayed by Joel
and took on a mission to pursue him across the country
That storyline never worked out
The storyline shifted
and Tess took on this role
where she became more of a believer and she helped motivate Joel

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
اونايي كه تموم كردن چيستان دارم براتون :d
اسم اسب جول و الي چي بود ؟ :d

من اگه اسم خود Joel و Ellie رو هم یادم بره ، اسم این اسبه رو یادم نمیره ! :D
اون مرحله رو که داشتم بازی میکردم ، یه نفر هم کنار دستم بود و وقتی اسم کالوس رو شنیدیم ، هر دو با هم گفتیم چقدر شبیه جاده چالوس هست ! :D اینم دیگه توی ذهن ما موند !

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
بت اينو گفتند؟ كه مي پرسي:d
ببين noob همون newbi(غلط املايي) هست كه معني تازه وارد رو ميده،
ولي ما از اين براي اينكه به طرف بگيم كه خيلي چفت و...:d. هستي از اين استفاده مي كنيم،گرفتي؟:d

نه بهم نگفتم تو همین سایت تو یکی از خبر ها اینو یکی به یکی دیگه گفت :d منم خواستم بدونم یعنی چی
مرسی که جوابدادی به این سوال واقعا بی ربطم :x

- - -ویرایش - - -

تازه کار به توان n
صفت بدی نیست،یک جور توصیف محترمانه از ناشی گری یک شخص!:d
----------------------------------------------------------------------------------------------
بالاخره بازی رو خریدم،دلم نمیاد بازیش کنم!:d
از جواب شما هم ممنون :x

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
بچه ها این بازی کی عرضه شده؟
توش صحنه محنه نداره خو؟

اگه tlou رو میگی که یه یک ماهی است که اومده اگرم گه tlou 2 رو میگی که هنوز نه به باره نه به داره چه برسه به تاریخ عرضه!!!:d
صحنات اونجوری هم کلا نداره ND از U2 به اینور بچه خوبی شده :d

اصن انگار نه انگار ؛کسی منو ندید. هیشکی به یه ورشم نگرفت
چون تعداد پستام کمه جوابمو ندادین؟ :|

واقعا معضرت میخوایم شما سرور مایی
مگه ارزش هر کس به تعداد پستاش؟؟
راستش یکم شما به تاپیک دیر تشریف اوردین:d الان دیگه همه بازی رو تمام کردن تاپیک خلوت شده ولی اگه یکم بری صفحه های عقب تر اونجا بحث داغ تر بود
راستش اونجور که معلومهپایان بازی از این قراره که الی تونسته 2 هفته در برابر اون ویروس مقاومت کنه و بنش پاتن بسازه برا همین جوئل می وظیفه اره که اونو به یک بیماستان خارج از منطقه قرنتینه برای ساختنن واکسن ببره بهدش که اونجا میرسن جوئل میفهمه که برا ساختن اون واکسن الی باید کشته میشد برا همین الی رو از اونجا میدزده و وقتی الی ازش میپرسه چرا منو اوردی میگه نیازی به وجود تو اونجا نبود کسای دیگه ای مثل تو بودن درحالی که فقط الی بود بعدش الی بهش میگه که به جون من قسم بخور که تمام اینایی که داری میگی حقیقت =(((اشکم سر این جمله در اومد) و جوئل هم قسم خورد و بازی با کلمه okay الی به پایان میرسه و کلمه noughty dg ظاهر میشه

Last edited by a moderator:

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
دوستان این بازی بعد از Black Ops 1 و این اواخر Bioshock Infinite تنها بازی هست که بعده تموم کردنش و انداختن اون ور ... بعد از گذشت یک مدت به شدت دوست دارم بازی کنم بعد یه حس باحالی هم نسبت بهش دارم احساس میکنم بیشتر حال میده !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
این اجرای بازی روی new game + رو درجه سختی survival، بدون تموم کردن بازی روی survival چجوریه؟

بازی رو روی هر درجه سختی که تموم کردی new Game + رو شروع میکنی بعد از اینکه همون چپتر اول رو رد کردی میای به منوی اصلی و select chapter رو میزنی دوباره از چپتر اول شروع میکنی و میتونی survivor رو انتخاب کنی .

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
سوال در مورد داستان
دوستان اصلا این ویروس چطور به وجود اومد و پخش شد ؟! مثلا اون آدمایی که اینطوری شده بودن و اول بازی نشون میده به مردم حمله میکنن چطوری مبتلا شدن ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر