The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
تروی واقعا با استعداده!!! صداش هم خیلی زیباست! در اینده هم تو بازی های بتمن و متال گیر 5 (اسلات) میبینیمش!
نولان هم که جای خود داره!!!

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
تروی بیکر یه سریال هم بازی کرده که قراره امسال پخش بشه
Marvel's Avengers Assemble
نقش ـه Hawkeye رو هم بازی میکنـه
بالاخره صدا و تصویرشو همزمان با هم می بینیم :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,318
نام
امیر حسین
در مورد حرکت دشمن ها ، نقطه ی شروعش حرکتشون یکی بود، ولی با توجه به نحوه و مکان کشتن اولین نفر، به کل همه چی فرق میکرد! :d برای همین هیچوقت از دست دشمن ها در امان نبودی و باید کل محیط رو میپاییدی ببینی از کدوم طرف میان! :d

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
تروی بیکر یه سریال هم بازی کرده که قراره امسال پخش بشه
Marvel's Avengers Assemble
نقش ـه Hawkeye رو هم بازی میکنـه
بالاخره صدا و تصویرشو همزمان با هم می بینیم :d
Marvel's Avengers Assemble تا جایی که می دونم یه animated TV Series هست.پس بازم صدا رو دارید و از تصویر خبری نیست.اگه اشتباه می کنم ممنون می شم اصلاح بفرمایید.
+ من صدا های Nolan North رو بیشتر دوست دارم, اما این نحوه ی اجرای Troy Baker تو این بازی فرای فوق العادست.از کارش توی BI زیاد لذت نبردم ولی بازم خوب بود.
------------------------------------------------------
پست پایینی:
عجب مبنای قوی ای برای نتیجه گیری داره!توی همین نسخه تموم شه عالیه, نسل بعد هم (ترجیحا همون اویل) روی PSN برای دانلود بیاد, چیز دیگه ای نمی خوام.
با این همه پتانسیلی که این ND داره, ول کنه این TLoU رو بذاره طعمش همیشه بمونه, دست بذاره روی یه IP جدید!
اگه هم بر فرض قرار شد بسازه, همون طور که خودشون گفتن برن سراغ شخصیت های دیگه.

آخرین ویرایش:
M

!_Meshki_!

يكي از سايت ها اومده به طرز موشكافانه اي ديالوگ ها بين الي و جول رو بررسي كرده و نتيجه گرفته The Last Of Us 2 تو راهه . تو اسپويلر نوشتم بخونيد جالبه .

اونجايي كه جول والي تو ماشينن . الي داره كميك بوك مي خونه ( همونايي كه از بيل كش رفته بود ) وقتي ميرسه به جمله ي To Be Continued قاطي مي كنه و ميگه : Ihate Cliffhangers . ديگه تا تهشو برين .

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
نولان نورت جای چه کسی تو بازی صحبت میکنه ؟ چون من هر چی دقت میکنم صدای اینو پیدا نمیکنم از بس که این ادم با استعداده و صداشو خوب عوض میکنه از اتزیو با لحجه ایتالیایی تا نیتین با همه مسخره بازیاش ...

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
نولان نورت جای چه کسی تو بازی صحبت میکنه ؟ چون من هر چی دقت میکنم صدای اینو پیدا نمیکنم از بس که این ادم با استعداده و صداشو خوب عوض میکنه از اتزیو با لحجه ایتالیایی تا نیتین با همه مسخره بازیاش ...
صدا پیشه شخصیت ـه دیوید ـه کاملا نقطه مقابل شخصیته نیتن دریک :d

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
^^

اتفاقا نتیجه عکس میشه گرفت از این جمله، چون TLOU به هیچ وجه cliffhanger نداشت.
با استناد به دیالوگ آخر بازی میشه گفت cliffhanger بود اتفاقا!اگر دروغی در کار نبود به نظر اون موقع میشد گفت cliffhanger نبود اما به نظر من یه ادامه ی شاهکار میشه واسش ساخت هر چند اگه داستان رو همینجا هم تموم کنند بازی ناقص نمیمونه
در ضمن فکر نکنم ND تا این حد واسه یه بازی کار کنه و روش سرمایه گذاری بشه اما دنبال ساخت ادامه واسش نباشه نظر شخصیم اینه که یه سه گانه میسازن ازش و احتمال میدم زمانی که easter egg بازی بود همون زمان معرفی قسمت دومه!

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
Ezio صدا گذارش Roger Craig Smithـه که اتفاقا توی Arkham origins در کنار Nolan North و troy baker حضور داره.کار Nolan north توی نقش پنگوئن فوق العادست!troy Baker هم کار سختی رو در نقش جوکر داره امیدوارم از پسش در اد.
nolan north عالی David رو صداگذاری کرده, انصافا نصف شخصیتش رو صدای این ادم می سازه.
کلا توی هیچ بازی ای دنبال صدای نولان نگردید نمی تونید تشخیص بدید.همین صداگذاری های پنگوئن و دیوید رو مقایسه کنید به اوج توانایی این ادم پی می برید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر