The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
شاید تکراری باشه اگر بودم مهم نیست:d
یکی لینک درست و حسابی واسه دانلود آلبوم ساندترک های بازی بزاره ممنون میشم
ایا راهی داره تو بخش چند نفره که روزها رو اسکیپ کرد؟ منظورم زمانیه که ماموریت رو زودتر انجام دادیم
خیر

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
شاید تکراری باشه اگر بودم مهم نیست:d
یکی لینک درست و حسابی واسه دانلود آلبوم ساندترک های بازی بزاره ممنون میشم

خیر

Skipping Days: I don't like recommending this too much as it may hamper the experience for others, but it is currently a method that allows you to get through the multiplayer quicker. By leaving the game from the pause menu, you can skip a match while progressing the Journey by a day. Doing this consistently will cause your clan to get hungry/sick and eventually die

الان پیدا کردم شدنیه اما خطرناکه

The Last of Us - Trophy Guide & Road Map - PS3Trophies.org

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه چیزی در مورد آهنگ و موسیقی این بازی که خیلی رو من یکی اثر گذاشته بگم :D

اینکه تک تک قطعه های موسیقی بازی فوق العادس که به کنار چیزی که مزغ من رو پاشونده به در و دیفال استفاده ی وحشتناک درست و به جای موسیقی ــه :-o اصلاً زبونم از بابت گفتن این قضیه تو حلقم گیرپاژ میکنه :| :D
دوستان چن روزه دارم بایوشاک رو بازی می کنم.نمی خوام بایو رو ترول کنم!نمیشه!لامصب متاش نمی ذاره:D
حالا به سلیقم نمیخوره .ولی یه چیزایی هست دیگه به سلیقه ی من ربطی نداره!ینی واقعا بعد از تلو همچین هوش مصنوعی خنده دار هست تقریبا!
خبری از غافل گیر کردن تو بازی نیست!نه شما میتونید دشمنان رو دور بزنید،نه اونا می تونن شما رو دور بزنن از پشت!یه سری باگ عجیب تو بازی هست(حالا دیگه از ایستادن الیزابت روهوا چیزی نمی گم!)
مثلا شما میپرین یه جا یه هندی من هم میپره همون جا!حالا شما برید یه جای دیگه و اون هندی من همون طوری همون جا می مونه و شما راحت میتونین به خدمتش برسین!ینی تکون دیگه نمی خوره!
یادمه تو همین تاپیک بحث سر ایرادات تلو بود و یه دوستی گفت دشمنا من رو نمی بینن!جالبه تو این بازی شما اگه برید یک قدمی پلیس ها بعد 2 ثانیه تازه متوجه حضور شما میشن!حالا دیگه هوش مصنوعیه تس و الی رو با الیزابت مقایسه نکنم بهتره:D
کلا نمی دونم ناتی داگ چطوری همچین AI رو برای این نسل ساخته!ولی نمی دونم چطور هوش مصنوعیه تلو تو بعضی از سایتا علت کاهش نمره بوده!بایو واسه این نسل یک هوش مصتوعی قابل قبول رو ارائه داده ولی فقط کافی هست شما بعد از تلو هر بازی خواستین بازی کنین و خودتون پی می برین عجب هوش مصنوعی عظیمی داشته این تلو!بحث سر بدیه بایو تو هوش مصنوعی نیست!بحث اینه که چرا تلو تو هوش مصنوعی این قدر با این نسل فرق داره !کلا مشکل اینه که تلو زیادی خوب بود. بد عادت شدیم رفت!:biggrin1:
خدا رو شکر که نمیخواستی ترول کنی #:-s

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
چنتا کانسپت ارت (نمی دونم کسی گذاشته بودشون یا نه):
بدون شرح(خطر اسپویل )ینی زجر کش که میگن همینه:D
و اینم اضافه کنم برای این که تشحیص بدین چه سایه ای تو بازی روبه روتون بوده(واسه کوچکترین چیزی سایه وجود داره) به یه بازیه دیگه مراجعه کنید همه چی دستتون میاد وقتی ببینید گاها حتی کرکتر زیر نور بی سایه هست:D!!
-----------------------------------------------
خدا رو شکر که نمیخواستی ترول کنی
yahoo_18.gif
کل مقصودم همین بود مثل این که بد برداشت شد:
بحث سر بدیه بایو تو هوش مصنوعی نیست!بحث اینه که چرا تلو تو هوش مصنوعی این قدر با این نسل فرق داره !کلا مشکل اینه که تلو زیادی خوب بود

آخرین ویرایش:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من دیشب نشستم پای بازی یه 2 ساعتی تقریبا رفتم جلو ولی هنوز تو فصل summer هستم وقتی به اب میرسم توی بازی واقا تعجب میکنم انقدر افکت اب عالی در اومده که به خودم میگم اگه این ابه پس اونی که ما میخوریم چیه ؟!! :-o
بعضی متن ها که توی بازی پیدا میشن خیلی نکات جالبی دارن من اکثرشون رو میخونم چیزای جالبی توش پیدا میکنم
مثلا اونجا که باید با بیل میرفتیم تا به خونه شریکش برسیم ( فرانک بود اسمش ) یه متنی توی اتاق خوابش بود که نوشته بود بیل میدونم که تو هیچ وقت این متن وپیدا نمیکنی ولی اگر پیدا کردی بدون که هرگز جرات نداری که از اون سوراخ موشی که توش قایم شدی فرار کنی مگر اینکه چند نفر بهت کمک کنن منم از دستت خسته شدم برای همین این باتری ماشین رو برمیدارم اما تو راست میگی ادم اگه از خونش فرار کنه پس کجا رو داره که بره ؟
یا مثلا اونجا که با هنری رفتیم و یه دفعه جول دری رو باز کرد و الی با هنری یه ور دیوار موند و جوئل و برادر هنری هم طرف دیگه بعد از اینکه همه کلیکر ها و رانر ها رو کشتی و از اونجا اومدی بیرون پشت درش نوشته بود که خطر مبتلا شده ها این تو هستند بعد الی میگه که خسته نباشید که اینو تو سمت خروجی این ساختمون نوشتید بعدش که یه کمی جلو تر برید تو یکی از ساختمون ها یه متنی هست که طرف نوشته من دارم برمیگردم به شهر برای همین از این ساختمون میرم این ایده خوبیه چون مشکلی نداره و مبتلا شده ها توش نیستند بعد از خوندن این نامه جوئل میگه حالا دیگه اینقدر ایده خوبی بنظر نمیاد مگه نه ؟!!

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
واقعا ؟ خوش به حالت ...
تروفی من شده همش 5 %

کمک خواستی در خدمتم ;;)

منم یه ساعت بازی کردم گرافیک واقعا عالیه یکی از بهترینای نسله مخصوصا نورپردازی
گیم پلی بازی خیلی نرم و روون در عین حال واقعی طراحی شده , تو یکی از صحنه ها با اینکه خیلی مردم ولی هر بار لذت بازی برام بیشتر میشد
داستان بازی مخصوصا یه ربع اولش بقدر سینمایی روایت میشه با صداگذاری عالیه کارکتر ها من که زیاد احساساتی نیستم کلا تو اون صحنه بغضم گرفته واقعا

گرافیک که فوق العادس اما من هنوزم که بازی میکنم با Anti-aliasing بازی مشکل دارم ... یعنی واقعا نمیشد؟؟؟ (البته حتما نمیشده که ناتی داگ نذاشته )

درود

اگر واقعا میخواید به دنیال یک تیر یا یک Shiv برای باز کردن درب ها کل مکان های بازی رو بگردید و از دیدن یک هانتر یا کلیکر بترسید و به فکر چگونه کشتنش برید این درجه رو بازی کنید

Shiv رو قبول دارم اما من آخر Survival کلی تیر دارم ... از اول بازی فقط 2 نفر رو فکر کنم با Gun کشتم.

ایا راهی داره تو بخش چند نفره که روزها رو اسکیپ کرد؟ منظورم زمانیه که ماموریت رو زودتر انجام دادیم

راه که داره شما اگر Leave Game رو بزنی اون روز برات اسکیپ میشه. درسته که خیلی از جمعیتت گرسنه یا مریض میشن اما میتونی بهد از هر 2 تا اسکیپ به دست بازی کنی و خوب امتیاز بگیری. اگر فقط برای تروفی داری بازی میکنی راحش عملی هست والی فان بازی رو از خودت و بقیه میگیری

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام دوستان من الان فصل پاییزم
واقعا سم و برادرش وقتی مردن ادم گریش میگیره مخصوصا وقتی اون موسیقی عالی رو میشنوی من هنوز اشک تو چشمام جمع شده:((
چهقدر دیگه باید برم تا بازی تموم شه اصلا نمیخوام تموم شه خداکنه تا الان 40 یا 50 % بازی رو رفته باشم:(
چند تا سوال دارم
سوال اول: من وقتی میرم تو قسمت bonuses سه تا گزینه داره
tags " unlocks " statistics
هر کدوم با چیه؟؟
بعد وقتی unlocks رو باز میکنی دوباره سه تا گزینه داره
skins " concept " render mode select
حالا اینا هر کدومشون چین :d
بعد چرا برا من او skins همش قفل راستی این skins رو میونم چیه لباس برا جوئل و الی دیگه ؟؟؟ میشه یه نفر عکس تمام لباس ها همراه با اسمشون رو بزاره اخه همین جوری که نمیشه خیرید بدون دیدن
ببخشید انقدر سوال پرسیدم
راستی اینو همین الان یادم اومد چهجوری باید خسابمو عوض کنم اصلا میشه؟؟؟

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
292
نام
محمد رضا
سلام دوستان من الان فصل پاییزم
واقعا سم و برادرش وقتی مردن ادم گریش میگیره مخصوصا وقتی اون موسیقی عالی رو میشنوی من هنوز اشک تو چشمام جمع شده:((
چهقدر دیگه باید برم تا بازی تموم شه اصلا نمیخوام تموم شه خداکنه تا الان 40 یا 50 % بازی رو رفته باشم:(
چند تا سوال دارم
سوال اول: من وقتی میرم تو قسمت bonuses سه تا گزینه داره
tags " unlocks " statistics
هر کدوم با چیه؟؟
بعد وقتی unlocks رو باز میکنی دوباره سه تا گزینه داره
skins " concept " render mode select
حالا اینا هر کدومشون چین :d
بعد چرا برا من او skins همش قفل راستی این skins رو میونم چیه لباس برا جوئل و الی دیگه ؟؟؟ میشه یه نفر عکس تمام لباس ها همراه با اسمشون رو بزاره اخه همین جوری که نمیشه خیرید بدون دیدن
ببخشید انقدر سوال پرسیدم
راستی اینو همین الان یادم اومد چهجوری باید خسابمو عوض کنم اصلا میشه؟؟؟
برای عوض کردن خشاب بدون اینکه نشونه بگیری r1 رو بزن

J & E

کاربر سایت
May 29, 2013
98
آخرین ویرایش:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اقا بازم سوال:d تو اپگرید اسلحه ها اون اول اولیه که یه گزینه pistol داره با یه گزینه long gun به چه درد میخوره به نظرتو اپدیتش کنم؟؟ خواهشا اینو سریع جوا بدین الان پشت میزشم:d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اقا بازم سوال=(( تو اپگرید اسلحه ها اون اول اولیه که یه گزینه pistol داره با یه گزینه long gun به چه درد میخوره به نضرتو اپدیتش کنم؟؟ خواهشا اینو سریع جوا بدین الان پشت میزشم:d

این قابلیت رو اضافه میکنه که همزمان 2 تا pistol و long gun داشته باشین

مثلاً فِلِش سمت چپ رو زدی 2 تا long gun اونجا میتونی انتخاب کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر