The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
میشه یه راه درست درمون بگین در survivor در مواقعی که چاقو نداریم و نمیخوایم تیر حروم کنیم چطور این کلیکرهای بی مصب رو بکشیم؟ :d
امونِ ما رو بریدن انقد تیرم حرومشون کردیم.

از دستشون در بری :d

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
چشمام داره در میاد! یه بند داشتم می‌نوشتم. اون نقدی که قولش رو داده بودم، در مراحل نهایی خودشه. امیدوارم بتونم تا امشب یا نهایتاً فردا توی انجمن قرارش بدم.

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
چشمام داره در میاد! یه بند داشتم می‌نوشتم. اون نقدی که قولش رو داده بودم، در مراحل نهایی خودشه. امیدوارم بتونم تا امشب یا نهایتاً فردا توی انجمن قرارش بدم.

بی صبرانه منتظریم :x . خسته نباشید . به نظر من استراحت بکنید بهتره . اثلا عجله نکنید چون نوشتن نقد خیلی تمرکز میخواد ، امروز نشد فردا . هر چی تمرکز بالاتر بره بهتر میشه .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام دوستان بالاخره بازی به دست من هم رسید که باید چند روز چیش میرسد اما انگار پاساز پایتخت رو از تلو پاکسازی کرده باشن ولی خوب رسید دستم اولین سوال اینکه من انگیلیسیم در حد پشمک نفهمیدم که تواون مرحله بارونی که اون سرباز با شاتگان میزنه توسر جوئل بعد بایه دستگاه اسکنشون میکنن الی با چاقو مبزنه تو پایه او سربازه خوب جریان او لکه ها رو دست الی چیه واینکه اون دستگاه اکن چی نشون داد که اونجوری شد(راستی من تا همین جا رفتم اگه جواب این سوال به بعد بازی هم مربوط میشه لطفا نگید)
دوستمون بالا توضیح داد کامل، فقط یه تیکه دیگه هم داره که برات توضیح میدم
اونجا که الی اسکن میشن مشخص میشه که آلوده به قارچه و اون اثر روی دستش هم اثر گاز گرفتگی توسط یه مبتلا بوده اما الی میگه این زخم مال دو هفته پیشه و در صورتی که نهایتا بعد 2 روز از گازگرفتگی قارچ اثر میکنه و این نشون میده که بدن الی برای این قارچ تونسته پادتن تولید کنه و بهش مقاومت نشون بده و برای همین اون را میخوان برای تولید انبوه پادتن برسونن به مقر Firefliesها
راستی تا یادم نرفته (نمیدونم متوجه شدی یا نه) اما روشهای انتقال قارچ به بدن یک فرد دیگه یکی از راه تنفس اون هاگ های سمی قارچ ها و روش دیگه توسط گاز گرفتگی توسط کسیه که قبلا مبتلا شده و اون قارچ را توی بدنش داره
تمام چیزی که نوشتم دقیقا توی همون کات سینی که متوجه نشدی گفته میشه

آخرین ویرایش:

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
بدون شرح

d7619_85.jpg

k377_23.jpg

r4371_582.jpg

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
میشه یه راه درست درمون بگین در survivor در مواقعی که چاقو نداریم و نمیخوایم تیر حروم کنیم چطور این کلیکرهای بی مصب رو بکشیم؟ :d
امونِ ما رو بریدن انقد تیرم حرومشون کردیم.
راههای زیادی وجود داره...
تو suvivor کل سعیت این باشه که هدشات کنی هر نوع موجودی که بود .
clicker هارو با چاقو یا با نصب کردن قیچی روی لوله میتونی کارشونو یسره کنی....
تنها راه تو این مد فقط مخفیکاریه. من خودم survivor تموم کردم. بعد یه مدت بازی دستت میاد فقط از کوچیکترین وسائل تو بازی استفاده کن مث آجر و ....

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان یه مشکلی که تو مولتی دارم یهو وسط بازی نمیتونم کارکتر و حرکت بدم
ولی میزنن میکشنم :D از بازی هم میتونم بیام بیرون پس Freez نمیشه
چیکارش باید کرد کسی تاحالا اینطوری شده؟

M

!_Meshki_!

مشكل از اينترنتته . منم اينطوري شدم يه بار .

ReZa_99

عضو جدید
May 31, 2011
145
نام
رضا

منم همین مشکل رو دارم 7,8دقیقه یکبار این جور میشه

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اگر از بازي ميتوني بياي بيرون ١٠٠ درصد از اينترنته چون Freezميكنه ps3 رو بايد خاموش كني.
DNS گوگل بزن شايد درست بشه.

نه مشکل Freez رو تو این بازی تاحالا نداشتم خدارو شکر فقط خود کارکتر قفل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر