The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,383
نام
رامین
UK Charts و صدرنشینی The Last of Us برای چهارمین هفته ی متوالی

باز هم هفته ای دیگر از جدول هفتگی پرفروش ترین بازی های بریتانیا گذشت و بازی The Last of Us توانست بدون هیچ گونه تهدیدی برای چهارمین هفته ی متوالی با قدرت در صدر پرفروش ترین بازی ها قرار بگیرد و باز هم مانع از صدرنشینی Minecraft: Xbox 360 Edition شود.
البته این بازی نسبت به هفته ی قبل با افت ۴۶ درصدی فروش مواجه شده ولی همچنان بازی دیگری نیز توان رقابت با The Last of Us را ندارد.
همچنین صدرنشینی این بازی برای چهارمین هفته ی متوالی باعث شد که The Last of Us تبدیل به اولین بازی سال ۲۰۱۳ شود که توانسته چهار هفته ی متوالی در صدر قرار بیرد. بیش از این Both Bioshock Infinite و Dead Island: Riptide توانسته بودند سه هفته ی متوالی در صدر قرار بگیرند.

پرچم بدجور بالاست :d

یه خواهش دارم که فن های 360 الکی حاشیه سازی نکنن چون هیچ جوره نمی تونن موفقیتهای این بازی انکار کنن این بازی به احتمال 90% گوتی امسال است مگر همین طور که رضا گفت gta بتونه معجزه کنه
:d

در مورد متا بازی هم دیگه همه می دونن باوجود چند تا سایت خوشحال اصلا نباید توقع متا 98 داشت اگر این سایتهای خوشحال زمان بازی های گذشته مثل gta iv بودند مطمئن باشید که الان متاش 98 نبود

آخرین ویرایش:

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
خوب امسال که بله حق با شماست اما نسل؟ اگه متا فکته که خوب الان من توی متا چیز دیگه ای میبینم.

The Elders Scroll V Skyrim با 89 نقد متای 96

Grand Theft Auto IV با 86 نقد متای 98 !!!

Super Mario Galaxy با 73 نقد متای 97

Super Mario Galaxy 2 با 88 نقد متای 97

چرا آنچارتد 2 رو نذاشتی؟یعنی متای 96 با 105 نقد ارزش کمتری از اسکایریم داره؟!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پس با این اوصاف دارین این حق رو به بقیه هم میدین دیگه
منظورت از بقیه رو متوجه نمیشم احسان. میشه شفاف سازی کنی؟

@mgs2013

دوست عزیز شما هم بهتره مواظب خودتون باشید. تو هر تاپیکی که وارد مشید شروع به توهین میکنید به غیر از حرفای بی منطق و مسخره چیز دیگه ای برای گفتن ندارید. وقتی بلد نیستید مثل یه آدم بالغ بحث کنید و حرف بزنید و نقطه نظرات دیگران رو هم بشنوید، بهتره پای برهنه وسط بحث دیگران نپرید و حداقل بذارید ماها از این بحث استفاده کنیم. چپ و راست هم به این و اون انگ فن بویی میزنید. من نفهمیدم خود شما این وسط چی هستید؟
چرا آنچارتد 2 رو نذاشتی؟یعنی متای 96 با 105 نقد ارزش کمتری از اسکایریم داره؟!
من مواردی اون لحظه تو ذهنم بود رو گذاشتم. میتونید این بازی رو هم اضافه کنید به اونا. همه اینا تو سال خودشون بازی سال هم بودن.

ویرایش:

اینم خطاب به کسانی میگم که بالاتر از من پست دادن و دارن بیخودی حرف میزنن در مورد من و جو سازی میکنن. من مثل بقیه نیستم که هر چی دوست دارید بهم بگید و منم برگردم جوابتون رو با لحن خودتون بدم. بهتره طرف مقابلتون رو بشناسید بعد مثل بچه ها من من کنید. اگر حرفی برای گفتن ندارید بهتره بفرمایید بیرون از این سایت. ایجا نه مال باباتونه که نذارید کسی بیاد توی تاپیک نه من بچه سر محلتون هستم که بخواید با این حرفا منو فن بوی جلوه بدید. بهتره یکم مراقب خودتون باشید که این اواخر به اندازه کافی شنیدیم ازتون و برخوردیم نکردیم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

یعنی اینکه مهم نیست یه بازی چند تا و در چه مواردی جایزه میگیره یا چند نفر میگن بهترین بازی هست ؛ هر کسی می تونه هر بازی ای رو دلش می خواد به اون بازی برتری بده . منظورم از بقیه هر کسی هست . هر کسی که توی این فروم هست و می تونه تابع حرفهای گفته شده توی این چند صفحه باشه .

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

@mgs2013

دوست عزیز شما هم بهتره مواظب خودتون باشید. تو هر تاپیکی که وارد مشید شروع به توهین میکنید به غیر از حرفای بی منطق و مسخره چیز دیگه ای برای گفتن ندارید. وقتی بلد نیستید مثل یه آدم بالغ بحث کنید و حرف بزنید و نقطه نظرات دیگران رو هم بشنوید، بهتره پای برهنه وسط بحث دیگران نپرید و حداقل بذارید ماها از این بحث استفاده کنیم. چپ و راست هم به این و اون انگ فن بویی میزنید. من نفهمیدم خود شما این وسط چی هستید؟

من مواردی اون لحظه تو ذهنم بود رو گذاشتم. میتونید این بازی رو هم اضافه کنید به اونا. همه اینا تو سال خودشون بازی سال هم بودن.

مسخره بودن و بی منطقی شاید دیدگاه شخصی باشه و در نظر دیگران یه جور دیگه جلوه کنه . چشم از این به بعد کفشامو پام پام میکنم ازتون اجازه میگیرم و با منطق شما وارد بحث میشم . تهدید کردن واسه یه آدم بالغ جایز نیست .

این تاپیکو خودتون با حرفاتون دارید منحرف میکنید . نظر من و کاربران از دیدگاه های شما زده میشه . حالا اگه خیلی به نظرتون تو همه تاپیکا پا برهنه بلدم حرف بزنم یواشکی بنم کنید کسی نمیفهمه تا همه موافق شما باشن .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی اینکه مهم نیست یه بازی چند تا و در چه مواردی جایزه میگیره یا چند نفر میگن بهترین بازی هست ؛ هر کسی می تونه هر بازی ای رو دلش می خواد به اون بازی برتری بده . منظورم از بقیه هر کسی هست . هر کسی که توی این فروم هست و می تونه تابع حرفهای گفته شده توی این چند صفحه باشه .
دقیقا همینی هست که میگی. کسی نمی تونه بیاد تورو مجبور کنه که مثلا بگی GTA بهتر از TLOU هست. این نظر شخصیه. مثلا من خودم اصلا با GTA حال نمیکنم. GTA V تنها شماره هست که مشتاق شدم بازی کنم. اما خوب با توجه به امتیازات و نظرات شخصی دیگران (چه منتقد چه کاربر) مشخه که تعداد کسانی که از GTA خوششون میاد خیلی عظیم تر از کسانیه که دوست ندارن این بازی رو.

یه مثالی میزنم. تو انتخاب بازی های سال پیش توسط بازی سنتر رای گیری که انجام شد برای بازی سال، تنها شخصی که به Borderlands 2 رای داده بود من بودم! الان این بازی برای من پارسال بهترین بازی سال بود اما خوب نظر میانگین تحریریه چیز دیگه ای بود. من نمیتونم بیام به اون اکثریت توهین کنم و بپرم بهشون که چرا نظر شخصی شما با من یکی نیست. هر کسی نظری داره و تو هر نظری هم که میده یه سری المان ها رو در نظر میگیره و طبق اونا نظرش رو میگه. Open World و عظیم بودن گیم پلی یه عنوان برای یه نفر مهم باشه اما برای نفرر دیگه این مههم نباشه و چیزای دیگه براش اصل باشه.

mgs2013@
اینجا کسی مخالفت انجام نداده. همینه که میگم پابرهنه میپری وسط بحث بهتره بری از چند صفحه قبل شروع کنی پست ها رو بخونی. کسی اینجا مخالف چیزی نیست. اینجا ما داریم مثل انسان بحث میکنیم و نظرات همدیگرو با هم ردو بدل میکنیم اما شما متاسفانه هنوز به مرحله ای نرسیدی که بتونی نظرات دیگران و حرفاشون رو گوش بدی تا شاید چیزی از همدیگر یاد بگیرید. تمامی مواردی که دارید به این و اون نسبت میدید، دقیقا حرکات شخص خود شماست. همه رو دارید تو آیینه خودتون سنجش میکنید. نگران هم نباشید اگه همینطوری ادامه بدید بن هم میشید چون اینجا اجازه ندارید یه محیط عمومی رو با این طرز رفتار خراب کنید و مانع حرف زدن بقیه هم بشید.
100 درصد این نظر شما اشتباه مطلق هست . جدای از بحث گیم ، در هر زمینه ای ، انتخاب بهترین فوتبالیست جهان ! بهترین فیلم تاریخ سینما ! و هزاران بهترین دیگه اگر ما منبع واحد و معتبری رو معیار سنجش قرار ندیم . با یک هرج و مرج وحشتناک و بی منطق روبرو می شیم که هر کس ساز خودش رو می زنه . در واقع به اسم نظر شخصی و احترام گذاشتن به اون نظر شخصی ! به هیچ عنوان زیر بار هیچ حرف منطقی نخواهیم رفت و نهایتا هر حق و باطلی رو با نظر شخصی خودمون ! ( که همه هم باید بهش احترام بذارن ) جا به جا می کنیم . وقتی اکثر جمیع روزنامه نگار ها و منتقد های فوتبال و مربیان دنیا اعلام می کنن لیونل مسی برتر از کریس رونالدو هست . این یعنی فکت مطلق ! حالا یک ادم رئال مادریدی مثل شخص من خیلی راحت میاد و می گه نظر شخصی من کریس رونالدو هست و اون مربی ها هم نظر خودشون رو گفتن ! در واقع در اینجا من نظر خودمو با نظر کرایوف با اون سابقه و اطلاعات بسیار زیاد و ... یکی دونستم . این نشان از همون هرج و مرج بی منطق من داره که می خوام پشت نظر شخصی خودم مخفی بشم و از واقعیت فرار کنم . در همه بحث های بهترین های دنیا منابع معتبر و جامع حرف اول و اخر رو می زنن و این یعنی فکت مطلق .
نقل قولتون من نبودم اما من در این مورد بهتون جواب میدم. تو صفحه قبل هم گفتم اینا نظرات شخصی هستن، اما. ووقتی کسی برای سمتی انتخاب میشه و فرد مورد نظر خودش رو بالا کشیده، حتما دلیلی داشته که به اون مرحله رسیده. مثلا همین مثال خود شما در رابطه با بهترین بازیکنان. کسانی که این بازیکنان رو انتخاب میکنن مطمئنن تو رشته ورزش یدطولانی دارن و نسبت به انسان های معمولی و صرفا طرفداران ساده چیزهای بیشتری رو میدونن. واسه همین به این سمت رسیدن و انتخاب بر عهدشون گذاشته شده. الان اینجا میرسیم به نظر شخصی. نظر شخصی این وسط و در این مرحله از بین نررفته و همچنان با پرجاست؛ اما نظر شخصی شخصی که اطلاعاتش بیشتر، مطقی تر از شخصی هست که اطلاعاتش کمه و بطور تخصصی داخل قضایا نیست. حالا تو صنعت گیم و فیلم و ... این اشخاص منتقد ها هستن که به نسبت اطلاعات و تجربه ای که دارن به مراحل بالاتری میرسن و به عنوان نماینده انتخاب میشن تا کیفیت یه محصول رو ارزیابی کنن و اشکلاتی که به نظرشون وارد هست رو نشون بدن. اینا همشون نظر شخصی هست اما میزان اطلاعات فرد و انتظاراتش روی این نظر تاثیر مستقیم داره.

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
100% نظر شخصی هست.
نظر 80 تا منتقد که هیچی، نظر 1000 تا منتقد هم نمیتونه فکت مطلق باشه، چی باشه بخوایم با جامعه آماری متا مقایسه کنیم که باز تو این 90 تا خیلی ها هم عقیده نبودن.
اگه اینجوری پس باید GTA IV بهترین بازی کل تاریخ و دوران و ... باشه با 80 تا نقد و متای 98!
100 درصد این نظر شما اشتباه مطلق هست . جدای از بحث گیم ، در هر زمینه ای ، انتخاب بهترین فوتبالیست جهان ! بهترین فیلم تاریخ سینما ! و هزاران بهترین دیگه اگر ما منبع واحد و معتبری رو معیار سنجش قرار ندیم . با یک هرج و مرج وحشتناک و بی منطق روبرو می شیم که هر کس ساز خودش رو می زنه . در واقع به اسم نظر شخصی و احترام گذاشتن به اون نظر شخصی ! به هیچ عنوان زیر بار هیچ حرف منطقی نخواهیم رفت و نهایتا هر حق و باطلی رو با نظر شخصی خودمون ! ( که همه هم باید بهش احترام بذارن ) جا به جا می کنیم . وقتی اکثر جمیع روزنامه نگار ها و منتقد های فوتبال و مربیان دنیا اعلام می کنن لیونل مسی برتر از کریس رونالدو هست . این یعنی فکت مطلق ! حالا یک ادم رئال مادریدی مثل شخص من خیلی راحت میاد و می گه نظر شخصی من کریس رونالدو هست و اون مربی ها هم نظر خودشون رو گفتن ! در واقع در اینجا من نظر خودمو با نظر کرایوف با اون سابقه و اطلاعات بسیار زیاد و ... یکی دونستم . این نشان از همون هرج و مرج بی منطق من داره که می خوام پشت نظر شخصی خودم مخفی بشم و از واقعیت فرار کنم . در همه بحث های بهترین های دنیا منابع معتبر و جامع حرف اول و اخر رو می زنن و این یعنی فکت مطلق .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دقیقا همینی هست که میگی. کسی نمی تونه بیاد تورو مجبور کنه که مثلا بگی GTA بهتر از TLOU هست. این نظر شخصیه. مثلا من خودم اصلا با GTA حال نمیکنم. GTA V تنها شماره هست که مشتاق شدم بازی کنم. اما خوب با توجه به امتیازات و نظرات شخصی دیگران (چه منتقد چه کاربر) مشخه که تعداد کسانی که از GTA خوششون میاد خیلی عظیم تر از کسانیه که دوست ندارن این بازی رو.

یه مثالی میزنم. تو انتخاب بازی های سال پیش توسط بازی سنتر رای گیری که انجام شد برای بازی سال، تنها شخصی که به Borderlands 2 رای داده بود من بودم! الان این بازی برای من پارسال بهترین بازی سال بود اما خوب نظر میانگین تحریریه چیز دیگه ای بود. من نمیتونم بیام به اون اکثریت توهین کنم و بپرم بهشون که چرا نظر شخصی شما با من یکی نیست. هر کسی نظری داره و تو هر نظری هم که میده یه سری المان ها رو در نظر میگیره و طبق اونا نظرش رو میگه. Open World و عظیم بودن گیم پلی یه عنوان برای یه نفر مهم باشه اما برای نفرر دیگه این مههم نباشه و چیزای دیگه براش اصل باشه.

حرفت بسیار هم متین ولی توی بخش اخبار یا سایر بخش های فروم دیدم همین رفتار به شدت محکوم شده ! کسی بوده یه بازی دیگه رو جلوی یه بازی بزرگ ( که بزرگیش از همین متا و جوایز به دست اومده که نظر شخصی هم هست) قرار داده و محکوم به این شده که درک نداره ، یا داره ترول میکنه ، یا اصلاً نمی فهمه اون سبک چی هست ! حتی بودن کسایی که میگفتن بازی ندارید از بیکاری اومدید دارید نظر میدید ! پس باید یه بازبینی ای در این مورد هم بشه !
جوری نباشه که فقط توی این تاپیک این قانون حاکم باشه و بچه ها از اینجا که خارج شدن تمام این قوانین و حرفها از هستی ساقط بشه !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
FaRd!N
شما کلا عادت کردی تند حرف بزنی , تند حرف زدن حق رو به شما نمیده . شما اگه اهل بحث منطقی هستی بحث منطقی ای 2 صفحه پیش بود رو ادامه میدادی نه اینکه متای سوپر ماریو رو بزاری اینجا در حالی که بحث سر ـه تعریف کردن سایتا از بازی بود نه متا . تو سالی که بهترین بازی متای 80 میاره آوردن متای 96 اونم نقدایی که همشون از کلمه Best به وفور استفاده کردن بیای از جیکو پوکش ایراد بگیری و تا حد یه بازی درجه 2 بیاری پایین , این نمیشه منطقی و نظر شخصی , این یه چیز دیگه میشه .

پ.ن : در ضمن اگه همه نقداشون رو خودشون مینویسن و بقیه اعضا دخالت نمیکنن ما این حق رو نداریم با نقد کننده بحث کنیم ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حرفت بسیار هم متین ولی توی بخش اخبار یا سایر بخش های فروم دیدم همین رفتار به شدت محکوم شده ! کسی بوده یه بازی دیگه رو جلوی یه بازی بزرگ ( که بزرگیش از همین متا و جوایز به دست اومده که نظر شخصی هم هست) قرار داده و محکوم به این شده که درک نداره ، یا داره ترول میکنه ، یا اصلاً نمی فهمه اون سبک چی هست ! حتی بودن کسایی که میگفتن بازی ندارید از بیکاری اومدید دارید نظر میدید ! پس باید یه بازبینی ای در این مورد هم بشه !
جوری نباشه که فقط توی این تاپیک این قانون حاکم باشه و بچه ها از اینجا که خارج شدن تمام این قوانین و حرفها از هستی ساقط بشه !
احسان جان اینگونه افراد رو نمیشه کنترل کرد. اینجا یه دنیای مجازیه و هیچ کس هم دسترسی به کس دیگه ای نداره. الان من بیام یه یوزر دیگه بسازم و با یه IP دیگه بیام فحش بدم بن شم. کسی نمیدونه من بودم و چیکارکردم. آخرش اینه که شماها باید چنین اشخاصی رو تشخصی بدید و دوری کنید ازشون و حدالامکان اصلا نقل قولشون هم نکنید. یادمه یه کاربری داشتیم توی همین فروم که بچه های اون زمان، با همین روش کم کم اون یوزر رو محو کردن. هر موقع یه ترولی انجام میداد کلی نقل قول میشد و فرد به هدفش میرسید. بچه ها خودشون قرار گذاشتن که دیگه نقل قولش نکنن و جوابش رو ندن. اون فرد رفته رفته خودش دیگه خسته شد و گذاشت رفت از سایت.
FaRd!N
شما کلا عادت کردی تند حرف بزنی , تند حرف زدن حق رو به شما نمیده . شما اگه اهل بحث منطقی هستی بحث منطقی ای 2 صفحه پیش بود رو ادامه میدادی نه اینکه متای سوپر ماریو رو بزاری اینجا در حالی که بحث سر ـه تعریف کردن سایتا از بازی بود نه متا . تو سالی که بهترین بازی متای 80 میاره آوردن متای 96 اونم نقدایی که همشون از کلمه Best به وفور استفاده کردن بیای از جیکو پوکش ایراد بگیری و تا حد یه بازی درجه 2 بیاری پایین , این نمیشه منطقی و نظر شخصی , این یه چیز دیگه میشه .

پ.ن : در ضمن اگه همه نقداشون رو خودشون مینویسن و بقیه اعضا دخالت نمیکنن ما این حق رو نداریم با نقد کننده بحث کنیم ؟
دوست عزیز. محمد جان؛ شما به طرز صحبت من با احسان و رضا دقت کن. چرا با اینا اینطوری تند حرف نمیزنم و خیلی آروم و خونسر باهاشون بحث میکنم؟ چون واقعا اینا هم همینطوری با من برخورد میکن و معلومه که دوست دارن نظرات طرف مقابل هم بشنون و این وسط با هم تبادل کنن. وقتی یه نفر میاد و بدون اینکه اصلا بدونه بحث چیه و همرو مثل خودش به چشم یه فن بوی میبینه، یهو میپره وسط بحث و انواع اقسام حرفا رو بار من میکنن، اعصابم به هم میریزه و تاسف میخورم بابت این کار برای طرف. ایراد گرفتن و ... هم برمیگرده به همین بحث هایی که چندین صفحه است داریم روش بحث میکنیم. تا زمانی که یاد نگرفتید نظر یه منتقد (اونم نه هر منتقدی، منتقدی مثل احد که کل سایت ایشون رو قبول دارن و به عنوان دبیر بخش نقد انتخاب شدن) رو بهش احترام بذارید، وضع همینه. اینکه میگید اجازه ندارید با منتقد حرف بزنید هم دلیلش خود من هستم. یک روز قبل از اینکه نقد بره روی سایت به تمامی تحریریه اولتیماتوم دادم که به هیچ وجه وارد بحث هایی که در آینده قراره اتفاق بیفته نشن و جواب هیچ کس هم ندن. دلیلش هم همین جوی هست که توی سایت ایجاد شده. رسما کم مونده بود خواهر و مادر طرف هم مورد لطف قرار بدن. البته یه نفر هم بود که به این مرز خیلی خیلی نزدیک شده بود که بن شد از سایت. اینا همشون دلیلش افرادی هستن که این چند روزه رسما فروم رو به نابودی کشیدن سر این قضیه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان جان اینگونه افراد رو نمیشه کنترل کرد. اینجا یه دنیای مجازیه و هیچ کس هم دسترسی به کس دیگه ای نداره. الان من بیام یه یوزر دیگه بسازم و با یه IP دیگه بیام فحش بدم بن شم. کسی نمیدونه من بودم و چیکارکردم. آخرش اینه که شماها باید چنین اشخاصی رو تشخصی بدید و دوری کنید ازشون و حدالامکان اصلا نقل قولشون هم نکنید. یادمه یه کاربری داشتیم توی همین فروم که بچه های اون زمان، با همین روش کم کم اون یوزر رو محو کردن. هر موقع یه ترولی انجام میداد کلی نقل قول میشد و فرد به هدفش میرسید. بچه ها خودشون قرار گذاشتن که دیگه نقل قولش نکنن و جوابش رو ندن. اون فرد رفته رفته خودش دیگه خسته شد و گذاشت رفت از سایت.

البته بعضی از این افراد هم هستن (که تعدادشون کم هم نیست) که علاوه بر این کارهاشون حمایت هم میشن ! حالا اسم نمی برم ؛ ولی حق بده که بقیه هم باید در مقابل اونا از حق خودشون نگذرن !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ا
دوست عزیز. محمد جان؛ شما به طرز صحبت من با احسان و رضا دقت کن. چرا با اینا اینطوری تند حرف نمیزنم و خیلی آروم و خونسر باهاشون بحث میکنم؟ چون واقعا اینا هم همینطوری با من برخورد میکن و معلومه که دوست دارن نظرات طرف مقابل هم بشنون و این وسط با هم تبادل کنن. وقتی یه نفر میاد و بدون اینکه اصلا بدونه بحث چیه و همرو مثل خودش به چشم یه فن بوی میبینه، یهو میپره وسط بحث و انواع اقسام حرفا رو بار من میکنن، اعصابم به هم میریزه و تاسف میخورم بابت این کار برای طرف. ایراد گرفتن و ... هم برمیگرده به همین بحث هایی که چندین صفحه است داریم روش بحث میکنیم. تا زمانی که یاد نگرفتید نظر یه منتقد (اونم نه هر منتقدی، منتقدی مثل احد که کل سایت ایشون رو قبول دارن و به عنوان دبیر بخش نقد انتخاب شدن) رو بهش احترام بذارید، وضع همینه. اینکه میگید اجازه ندارید با منتقد حرف بزنید هم دلیلش خود من هستم. یک روز قبل از اینکه نقد بره روی سایت به تمامی تحریریه اولتیماتوم دادم که به هیچ وجه وارد بحث هایی که در آینده قراره اتفاق بیفته نشن و جواب هیچ کس هم ندن. دلیلش هم همین جوی هست که توی سایت ایجاد شده. رسما کم مونده بود خواهر و مادر طرف هم مورد لطف قرار بدن. البته یه نفر هم بود که به این مرز خیلی خیلی نزدیک شده بود که بن شد از سایت. اینا همشون دلیلش افرادی هستن که این چند روزه رسما فروم رو به نابودی کشیدن سر این قضیه.
خوب شما اونایی که به احد به فرض توهین میخان بکنن باید بیخیال بشی . اونا باید بن بشن . ما اگه دقت کنی هیچ کودوممون (افراد این تاپیک) حتی 1 پست هم تو تاپیک امتیازات ندادیم چون جوش خیلی خرابه . ما اومدیم اینجا از تناقض بین نقد و نمره انتقاد کردیم چندین سوال پرسیدیم در مورد نقد و ... ولی هیچکودوم جواب داده نشد . من به شخصه انتظار داشتم حداقل نقد کننده بیاد اینجا وارد بحث با ما بشه و مطمئن باش اون اتفاقایی که تو تاپیک امتیازا میوفته اینجا نمیوفتاد .

مطمئن باش این بازی اگه با این نقدی که نوشته شده 10 میگرفت من بازم انتقاد میکردم مطمئن باش . من چون با توجه به نقد احساس کردم که همین 9.5 و نظر کیوان هم فقط واسه گل روی ـه طرفداران قرار گرفته ناراحت شدم و انتقاد کردم و میدونم که احسان هم باهام هم نظر هست .

ولی به جای این انتظاراتی که داشتیم نه تنها هیچ کس جوابمون رو نداد بلکه یه چند نفر هیزم فروش جهنم اومدن بیشتر اعصابمون رو ریختن به هم و جالبتر این که بزرگای سایت هم چپ و راست پستاشون رو لایک میکردن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر