The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
تو صفحات قبل اشاره شده ، کار خاصی نکردی:|:d
بچه ها به نظرتون تو اتاق عمل که میریم دستگاه رو از الی جدا کنیم
چرا ناتی داگ دست بازی باز رو واسه کشتن یا نکشتن دکتر و پرستاره باز گذاشته؟

چون اگه اون کارو نمیکرد یه سری میومندن میگفتن تو بازی اصلا ازادی عمل نداریم!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تو صفحات قبل اشاره شده ، کار خاصی نکردی:|:d
بچه ها به نظرتون تو اتاق عمل که میریم دستگاه رو از الی جدا کنیم
چرا ناتی داگ دست بازی باز رو واسه کشتن یا نکشتن دکتر و پرستاره باز گذاشته؟

دستگاه توی اتاق که کار خاصی جز نشون دادن شرایط فیزیکی الی نمی کنه چون هنوز کاری روش انجام ندادن و فقط بیهوشش کردن :D
روی این یکی مورد هم اندکی باید فکر بشه شاید چیز خاصی باشه شایدم نه ولی فکر کنم بستگی به شرایط جول (و خودت داره) :D اولی که روت چاقو میکشه و راه دیگه ای نیست چون دکتره حاضر نیست به هیچ وجه شانسش برای درست کردن Cure از روی الی رو از دست بده پس لیاقتش همونه :D خودم بار اول با شاتگان مورد عنایت قرارش دادم :D ولی اون دو تای دیگه فکر کنم بستگی به شرایط روحی روانی جول داره چون وقتی مرده داره حرف میزنه ، زنه میگه چیزی نگو اون یه حیوونه :D یعنی منظورش اینه با حرف زدن روی اعصاب جول نره :D کلاً یه آدم معمولی توی همچین شرایط تنش زایی خیلی حساسه و کوچک ترین تحریکی می تونه هر واکنشی رو شامل بشه :D حالا اینکه چقدر توی جو داستان رفته باشید و چقدر اعصابتون خط خطی باشه روی کشتن یا نکشتن اون یکی دکتر تاثیر داره :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,268
یه باگ پیدا کردم :excited::d

وقتی با Ellie و Tess توی موزه هستیم و اونجا Ellie دستش به یه گلدون میخوره و میشکنه و جوئل عصبانی میشه :d قبل از اینکه الی دستش بخوره گلدون رو با تیر زدم تیکه تیکه شد اما باز Ellie رفت اونجا دستشو تکون داد و صدای شکستن گلدون اومد در صورت که گلدونی اونجا نبود :d به خودم تبریک میگم کشف بزرگی بود :d
اینو بنده خیلی وقت پیش پیدا کردم تو تاپیک هم مطرح کردم . جالبه دوستان اینو باگ نمیدونن :d میگن شما خلاف حهت بازی عمل کردی و باگ به حساب نمیاد
LOL

نقد رو هنوز نخوندم ولی اون ۳ تا ایرادی که از بازی گرفته کاملا درسته . درکل نظر منتقد به نظر بنده نزدیک تر است:d

من که چیزی نگفتم درمورد نقد فقط اطلاع رسانی کردم

من روی صحبتم با شما نبود عزیز . کلی گفتم :d

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
BC , Feel the Difference :bighug:
نظر هر منتقد محترمه ما گیمر هستیم نه منقتد یک گیمر هیچ وقت نمی‌تونه زاویه دید منتقد رو داشته باشه الان هم من تو نمی‌تونیم زاویه دید احد رو داشته باشیم

اینو بنده خیلی وقت پیش پیدا کردم تو تاپیک هم مطرح کردم . جالبه دوستان اینو باگ نمیدونن :d میگن شما خلاف حهت بازی عمل کردی و باگ به حساب نمیاد
LOL

نقد رو هنوز نخوندم ولی اون ۳ تا ایرادی که از بازی گرفته کاملا درسته . درکل نظر منتقد به نظر بنده نزدیک تر است:d
من که چیزی نگفتم درمورد نقد فقط اطلاع رسانی کردم
جااااااااان ؟
biggrin1.gif
از کی توی ایران نقادی تدریس میشه ؟
biggrin1.gif
البته احد از دوستای خوب خودم هم هست و از نزدیک هم ملاقات داشتیم ولی خیلی عذر میخوام خود ما هم انقدر چیز نیستیم که از نقد سر در نیاریم
biggrin1.gif
مثلاً :
اون واکنش سرد بود یا شوخی با سارا ؟!
حالا باقی کار رو دارم می خونم
biggrin1.gif
نگفتم تدریس من الان در جایگاه گیمرم نه منتقد تو هم تو جایگاه گیمری ولی احد در جایگاه یک منتقده. منتقدهم باید بتونه نکات ریزی از داخل بازی بیرون بکشه
من خودم قبلا بازی منتقد می‌کردما به من نگو که منتقد کیه چیه:d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نظر هر منتقد محترمه ما گیمر هستیم نه منقتد یک گیمر هیچ وقت نمی‌تونه زاویه دید منتقد رو داشته باشه الان هم من تو نمی‌تونیم زاویه دید احد رو داشته باشیم

جااااااااان ؟ :D از کی توی ایران نقادی تدریس میشه ؟ :D البته احد از دوستای خوب خودم هم هست و از نزدیک هم ملاقات داشتیم ولی خیلی عذر میخوام خود ما هم انقدر چیز نیستیم که از نقد سر در نیاریم :D مثلاً :
از همان لحظات اولیه، از واکنش سرد Joel به این هدیه می‌توان تا حدودی با شخصیتش آشنا شد.

اون واکنش سرد بود یا شوخی با سارا ؟!
حالا باقی کار رو دارم می خونم :D

نگفتم تدریس من الان در جایگاه گیمرم نه منتقد تو هم تو جایگاه گیمری ولی احد در جایگاه یک منتقده. منتقدهم باید بتونه نکات ریزی از داخل بازی بیرون بکشه
من خودم قبلا بازی منتقد می‌کردما به من نگو که منتقد کیه چیه
yahoo_4.gif

ولمون کن تو رو خدا با این حرفهای کلیشه ای ! :D حرفت مثل این می مونه که یه شخصیتی که توی یه جایگاه برتریه بیاد توی روز روشن بگه شبه ؛ بعد من بگم اون فلان جایگاه رو داره و درست میگه ولی چون من اون جایگاه رو ندارم ، چشم هم ندارم و نباید نظر بدم ! Really ؟! :D

آخرین ویرایش:

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
منم امروز هر کاری کردم بقیه بازیهام رو بازی کنم ، نتونستم :| لعنتی اصلاً نباید اینو به این زودیا بازی میکردم :D

===

در راستای مفید بودن پست اینم اضافه کنم :D
انقدر دوستان خلق باگ کردن ، وسوسه شدم برم باگ خلق کنم :D
اونجایی که الی و سم توی فاضلاب فوتبال بازی می کنن وقتی الی توپ رو می کاره که شوت بزنه رفتم جلوی توپ وایسادم تا ببینم مثل بقیه می تونم خلق باگ کنم یا نه که الی گفت میشه بیایی بری اینور وایسی =)) حتماً امتحانش کنید :D
اینو گفتی یاد یه چیز خنده دار افتادم . جایی که الی و سم دارت بازی میکنن جوئل فیگور حرفه ایا رو میگیره منم گفتم چشم بسته میزنه ! رفتم یه تمرکز عمیق کرد پرتاب کرد دارتو ، مستقیم خورد به دیوار !! آی خندیدم نمیدونستم به قیافه جوئل بخندم یا به پرتاب دارتش
=))

بازی Behind the scenes نداره نه ؟ :| حالم بهم خورد :| هر 3 تا آنچارتد مصاحبه با تیم سازنده داشتن و نگاه کردنشون واقعاً می چسبید, اینا چرا نذاشتن ؟ :|

گذاشتن عزیزم توی آپدیت جدید . گزینش توی EXTRAS به نام MAKE TLOU MOVIE اضافه میشه بعد آپدیت . باید فقط صبر کنیم تا پابلایش بشه برامون تا بتونیم اضافه کنیم .

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعاً همچین چیزایی توی بازی بوده ؟!!!!!!!!!!!!

مثلا وقتی جسد یکی از دشمنان پیدا شد، آنها سعی میکنند تا باخبر کردن همدیگر، با احتیاط‌ بیشتری منطقه را جست‌و‌جو کنند. اما بعدها متوجه می‌شوید که اینها صرفا حرف است و در عمل هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.
گاها همراهان شما، موقعی که شما کاملا با مخفی کاری پیش رفته‌اید، شروع به تیراندازی می‌کنند تا در یک لحظه زحمات شما را بر باد بدهند و شما در وسط کار انجام شده قرار دهند.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
نه همهٔ حرفمو دروغ گفتم

درصد رو هم دروغ گفتم

اصلا اصل قضیه اینه:

من بازی رو اشتباهی‌ تو کنسول Xbox 360 انداختم

۲۰ دقیقه طول کشیده بعد ایکس بکسم معدش تعجب کرده

- - -ویرایش - - -

بیا منو بزن!:D
چرا نارحت میشی؟من اصلا پستت رو نخونده بودم دیدم رضا میگه درصدی نیست گفتم چرا راست میگه درصدی هست!همین !حالا شما هرچی میخوای فکر کن!
-----
یه چیزایی تو نقد عجیب هست!
گاها همراهان شما، موقعی که شما کاملا با مخفی کاری پیش رفته‌اید، شروع به تیراندازی می‌کنند تا در یک لحظه زحمات شما را بر باد بدهند و شما در وسط کار انجام شده قرار دهند.
به شخصه همچین چیزی رو در طی 4بار بازی کردن ندیدم!تا زمانی که لو نرید تیرندازی نمیکنن!
مثلا وقتی جسد یکی از دشمنان پیدا شد، آنها سعی میکنند تا باخبر کردن همدیگر، با احتیاط‌ بیشتری منطقه را جست‌و‌جو کنند. اما بعدها متوجه می‌شوید که اینها صرفا حرف است و در عمل هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد.
مثلا چه اتفاقی باید میوفتاد که نیوفتاد؟
در برخی از صحنه‌ها، بازی شما را در موقعیتی قرار می‌دهد که مثلا پای شما به بطری‌ها بخورد و به تبع آن توجه یکی از Hunterها به طرف شما جلب ‌شود. با مشاهده چنین صحنه‌ای این گونه تصور می‌کنید که آنها نسبت به صدای برخورد حساس هستند. اما وقتی در ادامه پایتان به یک صندلی می‌خورد و بعد از چندین غلت هیچ واکنشی از سوی آنها نمی‌بینید،
اصلا همچین چیزی نیست!اگه پاتون به بطری بخوره هانتر متوجه حضور شما نمیشه در مورد صندلی هم این مورد صادق هست!
متاسفانه در اکثر موارد، Ellie عوض اینکه مسیر مناسبی را برای تغییر مکان خود استفاده کند، درست از روبروی دشمنان حرکت می‌کند. برای اینکه بهتر متوجه این قضیه بشویم بهتر است تصور کنید که یکی از Hunterها با در پیش گرفتن مسیری که به Ellie ختم می‌شود، منطقه‌ای را پوشش داده است. Ellie برای اینکه رویت نشود، سعی می‌کند موقعیت خود را تغییر دهد، اما جالب اینجاست که آرام و آهسته از جلوی همان Hunter رد می‌شود ، این صحنه وقتی فاجعه است که 2-3 نفر نیز همراه شما باشند. بدون شک تصور چنین وضعیتی، چیزی جز یک منظره مضحک را در ذهن شما تداعی نمی‌کند.
احسان کار خودته!
ودر اخر عجیب ترین قسمت!
اتی داگ نشان داد که می توان از محدودیت ها گریخت و برتری صنعت سینما را به صنعت بازی کاهش داد؛ حتی عناوینی مثل Uncharted که سال ها با نامشان در عناوین انحصاری حکومت کرده‌اند دیگر چیزی در برابر این بازی ندارند.
بالاخره تلو بهتر بود یا انچارتد 3!به تلو 9.5 به انچارتد3 9.7؟!(منقد انچارتد3 یکی دیگه بود نه؟!)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان کار خودته!
ودر اخر عجیب ترین قسمت!

والا من که منتقد نیستم زبونم مو درآورد انقدر این مورد رو اشاره کردم :D اگر همین الی دیده میشد ، میشد از ایرادات بازی که نمیشه درست مخفی کاری انجام داد :D
کلاً امتیاز سایت به TLOU باید برابر با امتیاز جهانیش باشه ولی این رابطه برای بیوشاک و بقیه صادق نیست :bighug: کافیه توی صفحه ی اصلی سایت روی "بالاترین امتیاز" کلیک کنید و مشعوف بشید :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اصلا همچین چیزی نیست!اگه پاتون به بطری بخوره هانتر متوجه حضور شما نمیشه در مورد صندلی هم این مورد صادق هست!
چرا اتفاقا!توی بار من از پشت کاور پریدم اون ورش ولی حواسم نبود و موقعی که داشتم می پریدم از بقل یه گروه بطری رد شدم که یکی شون افتاد!هانتر ـه هم خیلی شیک سریع برگشت ـو منو دید!حال کردم خیلی با این جرکت!ولی اون مورد صندلی رو تجربه نکردم!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
مطمئنا این بازی The Last of Us نبوده:|

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
یه چندتا مشکل داشت نقد بنظرم که همینجا که تاپیک خود بازیه گفتم مطرح کنم
اول از همه اینکه آخه برای چی Opening بازی باید اسپویل شه؟یه نقد نباید هیچ اسپویلی داشته باشه ولی توی این نقد کل Opening شاهکار بازی اسپویل میشه که برای کسانی که فرصت بازی کردنش رو هنوز نداشتن و فقط میان نقدو بخونن مشکل ایجاد میکنه
اون نقطه ی ضعف اول! بازی رو هم بذاریم کنار اون دو تای دیگش چی هستن دقیقاً؟!چالش بر انگیز نبودن بخش مخفی کاری؟! وقتی مخفی کاری برید پاتون روی یه شیشه بره مثلاً کلاً همه میفهمن و میریزن سر آدم اونوقت اینطوری چالش ایجاد نمیشه؟مخصوصاً اگه روی درجه های سختی بالاتر برید که واقعاً باید حساب شده کار کنید.همین که بازی به شما اجبار میکنه که با استراتژی کار کنید توی اکثر بخشها و مخصوصاً مخفی کاری این مسئله رو چالش بر انگیز میکنه
تکراری شدن بازی در بعضی قسمتها؟!واقعاً کجا؟بازی با اینکه طولانی هم هست ولی اونقد زیبا کار شده و در تمام لحظات شما میتونید چیز تازه ای رو تجربه کنید و بیشتر هیجان داشته باشید که هیچوقت بازی براتون تکراری نمیشه حتی اگه بازی رو چندین بار پشت هم تموم کنید بازم حس تکراری بودن بازی بهتون دست نمیده چه برسه به اینکه توی یه بار تکراری بشه بعضی قسمتهای بازی
در مورد اولین نکته ای که در قسمت نکات منفی گفته شد یک چیزی بگم.بازی واقعاً بهترین AI این نسل رو داره و مطمئناً خیلی جاها اشاره شده و Blow Away کرده واقعاً همه رو.بعضی مشکلات کوچیک که خیلی کم هم اتفاق می افتن(که بنده به شخصه مشاهده نکردم همین مشکلات کوچیک رو ولی باز حسابش هم بکنیم)نمی تونه فوق العاده بودن AI رو بیاد و نقضش کنه و میشد فقط در همون نکات مثبت بهش اشاره بشه
بخش Second Opinion هم بنظرم خیلی عالی نوشته شده و دقیقاً به همون اندازه ای که یه SO هست نوشته شده و واقعاً راضی کننده است
شاید از صدای پریدنت بوده!شایدم این مورد بوده تو بازی ولی من 4 بار ونیم بازی رو تموم کردم واینو ندیدم!
اتفاقاً همچین موردی هست حتی در مورد صندلی و انواع و اقسام وسایل دیگه که بتونن صدا تولید کنن هست و کاملاً برای من اتفاق افتادن

آخرین ویرایش:

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
204
نام
رضا
والا من که منتقد نیستم زبونم مو درآورد انقدر این مورد رو اشاره کردم :D اگر همین الی دیده میشد ، میشد از ایرادات بازی که نمیشه درست مخفی کاری انجام داد :D
کلاً امتیاز سایت به TLOU باید برابر با امتیاز جهانیش باشه ولی این رابطه برای بیوشاک و بقیه صادق نیست :bighug: کافیه توی صفحه ی اصلی سایت روی "بالاترین امتیاز" کلیک کنید و مشعوف بشید :D
دقیقا درست گفتین. بیشتر ما قبول داریم که تلو هم مشکلات جزئی داره ولی جالب اینجاست که این مشکلات برای تلو باعث کاهش نمره میشه ولی برای بایوشاک نه!یعنی بایوشاک بدون مشکل بوده دیگه؟! این هم میدونم که ممکنه اون نقد رو یکی دیگه نوشته باشه ولی بقل همه نمرات نوشته "امتیاز بازی سنتر" یعنی باید با یه منطق نقد بشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر