The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
بر عکس همه شما که دوست دارید IP همینجا تموم شه من میگم کاش فقط یه نسخه دیگه بیاد تا ببینیم سر گذشت جوئل و الی چی میشه 100% ادامه بازی ساخته میشه با این پایان مطمئن باشید
البته از IP جدید هم استقبال میشه فرقی نداره ND هر چیزی بسازه خداست
خدایی بعد تموم شدن بازی دست و دلم به هیچ بازیی نمیره این بازی + MGS:SNAKE EATERبدون شک بهترین بازی های عمرمن

آخرین ویرایش:
M

!_Meshki_!

[h=1]The Last of Us Supply Drop and Uncharted 3 Rare Treasure Drop July 4th Events[/h]

[h=2]Multiplayer events galore! The inaugural The Last of Us Supply Drop event and another Uncharted 3 Rare Treasure Drop event go down this
2013_07_03_TLOU_U3_Event_960p.png

t’s almost time for fireworks in the USA and we wanted to celebrate with a couple blasts of our own. We’re kicking off the inaugural The Last of Us Supply Drop event AND we’re holding another Uncharted 3 Rare Treasure Drop event!
[/h]The Last of Us Supply Drop event will see an increase to the parts to supplies conversion. This will help you grow your clan to be healthy and large. Also, since some very cool unlocks are tied to clan size, you’ll be able to unlock that multiplayer content more quickly. However, we didn’t alter the number of supplies an enemy will drop when they are killed. You’ll have to play well and strategically to maximize the supplies you’ll earn during this event.
The Last of Us Supply Drop and Uncharted 3 Rare Treasure Drop July 4th Events

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
میشه دوستان یه لطفی بکنن و ترجمه و طریقه گرفتن تروفیهای بازی رو بزارن؟؟؟؟؟؟البته می دونم خیلی زحمت داره و اگه کسی این زحمتو بکشه لطف بزرگی کرده.
ممنون

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
راستی به یکی دیگه از نکاتی که TLOU درش به همه بازیهای تاریخ برتری داره توجه کردید :

The most beautiful rendered giraffes in the history of gaming :d

32618293812712569537.jpg

sun_boyz @
@Nima

خسته نباشید :d میدونم باو :d در راستای این جوی که بین اختلاف میون کات سین و گیم پلی افتاده گفتم شاید واسه اون نفر خاص سخت باشه قبول این که این گیم پلی ـه ! :d

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
راستی به یکی دیگه از نکاتی که TLOU درش به همه بازیهای تاریخ برتری داره توجه کردید :

The most beautiful rendered giraffes in the history of gaming :d

32618293812712569537.jpg

البته مربوط به کات-سین ـه واسه همین ارزشی نداره ! :d

کاتسین نیست ! اینجا خود گیم پلی بازی هست (2)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
الن پیج گفته بود که قیافه ی الی رو از اون دزدیدن!
این عکسه زیرخاکی تو سیستمم بود ، زیاد که توش دقت میکنم میبنیم که Ellie بیشتر شبیه این هستش تا الن پیج Ellen Page
46217362548897764724.jpg

پی نوشت : اشلی جانسن در دوران طفولیت:d

راستی کانسپت آرت های بازی همشون رو نت نیست؟
خیلی جالب اند ...
این دوتا رو از رو صفحه TV انداختم :
48184304906076300632.jpg

اونجا که جوئل مصدوم شد به نظرم بهترین سکانس بازی بود .
جوئل به سختی راه میره .
بعد الی بش میگه: میخوای زیر بغل تو بگیرم.
جوئل : نه خودم میام.
الی : Then f@cking walk =))

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
یه قسمت دیگه که فهمیدم جوئل نمیخواد در مورد گذشته ـش و دخترش حرف بزنه جلوی اون تابلوی فیلم Dawn of Wolf ـه, همون تابلو که اول تریلر E3 بود ولی توی نسخه نهایی جلوتر گذاشتن

65912956745876888458.jpg

جوئل میگه it's a dumb teen movie
بعد Ellie ازش میپرسه با کی رفتی این فیلم رو ببینی ? جوئل میگه نمیدونم و بیا حواسمون به کار خودمون باشه , و معلومه با دخترش رفته بوده سینما تا فیلم رو ببینه

اینم امروز پیدا کردم اون قسمت که جوئل یه Hunting Rifle به الی میده و از بالا کاور میده :d چیز خاصی نیست البته :d

http://8pic.ir/images/88156729051429869202.jpg
http://8pic.ir/images/22650922596177688095.jpg

اون بالا نوشته Employee Rights و پایین ادرس سایت بازی و سمت راست نوشته Jak

راجع به اون فیلمه که پوسترشو توی عکس گذاشتین : پوستر پارت 1 این فیلمو من یادمه توی اتاق دختر جول دیدم. همون اول بازی وقتی تامی تلفن میزنه روی دیوار بالای تختش معلومه. کلا به نظر میرسه فیلمش از روی توایلایت اقتباس شده :d

oldashkan

کاربر سایت
Oct 15, 2010
202
نام
اشکان
دوستان چرا لود بازی انقدر زیاد طول می‌کشه؟ بعضی‌ وقتا ۵ دقیقه بعضی‌ وقتا ۲۰ دقیقه

مشکل از چیه؟
20 دقیقه؟:o
مطمئنی تایپک رو درست اومدی؟ اینجا تایپک جی تی 5 نیستا مگه جنگه؟
احتمالا بازی رو گذاشتی تو ایکس باکس که 20 دقیقه طول کشیده (بعد از 20 دقیقه هم بازی بالا نیومده فقط یه متن بالا اومده و گفته:cant read this disk becuase
1.its blueray
2.if i read this change to heater
3.remove ur disk i cant read plz
4. booooooooom
ترکید:D

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
نه اون دوستمون درست میگه لودینگ اول برا منم خیلی طول میکشید گاهی اوقات تا 3 دقیقه 4 دقیقه ولی بازی من کپیه
ولی 20 دقیقه اغراقه دیگه

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
اسپویل داستانی! (گیف هستن همه روشون کلیک کنین)
این صحنه من رو یاد مرگ جان تو رد دد انداخت
این صحنه ی زیبایی که دوستمون عکسش رو گذاشت واقعا جالب بود!
حساسی باز نکن.
جالبه من همه جای بازی رو حفطم ولی این یادداشت رو تو بازی ندیده بودم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر