The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
اقا یه پیش نمایشی یکی از دوستان نوشته بود تو همین سایت قبل عرض بازی نمی دونم چی سنپترزبورگ تا اینجا که من چپتر 5 م هیچ ربطی به بازی نداشت اون اشتباه بود یا ربط پیدا میکنه؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
کلا دیالوگ ها عالی بودن درکنار شخصیت پردازیه فوق العاده!مخصوا دیالوگ های الی !فحش هایی که میده...وقتی یه چیز خشنی می بینه...جک گفتناش!سوال پرسیدناش!فوق العادست!اون کات سین مربوط به اون مجله +18 هم که دیگه اخرش بود:D یه بار که با تعجب داشت سوت میزد ...اون سکانس اخر بازی هم که دیگه هیچی بی نظیر بود!
حاملگی سیخی چند دیگه بابا؟:D دوستان خوبه جای نیل ننشسته بودن !:D
در ضمن اسم تروفی پلاتینیوم بازی هم همون دیالوگ الی هست"it can,t be for nothing"

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
طبق اون چیزی که میدونم ، مگه مرحله اول آلود شدن رانر یا همون دونده ها نیستن؟
Runners are the first stage of the Infected
بعدش یه سری دیگه هستش که نصفه کلیکر بش میگن بچه ها به اسم Stalker
Stalkers are the second stage of the Infected
مرحله ی سومش میشه کلیکر
Clickers are the third stage of the Infected
و مرحله بعدش هم Bloater هستش که تو بازی کلا پنج جا بود ...
پس چرا سم که ساعات کمی از آلوده شدنش میگذشت یه شبه کلیکر شده بود؟:-/

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
طبق اون چیزی که میدونم ، مگه مرحله اول آلود شدن رانر یا همون دونده ها نیستن؟
Runners are the first stage of the Infected
بعدش یه سری دیگه هستش که نصفه کلیکر بش میگن بچه ها به اسم Stalker
Stalkers are the second stage of the Infected
مرحله ی سومش میشه کلیکر
Clickers are the third stage of the Infected
و مرحله بعدش هم Bloater هستش که تو بازی کلا پنج جا بود ...
پس چرا سم که ساعات کمی از آلوده شدنش میگذشت یه شبه کلیکر شده بود؟:-/

Sam کلیکر نشده بود که , Runner بود :d چون کلیکر ها کلاً کله ــشون عوض میشه اما وقتی Ellie در رو باز میکنه تا Sam رو بیدار کنه , اونجا از پُشت کله Sam هنوز مثل آدمیزاده :d

M

!_Meshki_!

امروز رفتم مالتي بزنم به طرز عجيبي همه جا نوشته بود Unknown String!!! اينم عكساش :
59253489819824868101.jpg

62003268354942237089.jpg

49450475486794930253.jpg
07272434908797353139.jpg

من تنها نيستم :
http://67.227.255.239/forum/showthread.php?p=63815191
http://the-last-of-us.pubarticles.c...ring-in-multiplayer-mode-help-1371461620.html
http://forums.naughtydog.com/t5/The-Last-of-Us-Multiplayer/unknown-string-bug-on-mp/td-p/40689457

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اقا یه پیش نمایشی یکی از دوستان نوشته بود تو همین سایت قبل عرض بازی نمی دونم چی سنپترزبورگ تا اینجا که من چپتر 5 م هیچ ربطی به بازی نداشت اون اشتباه بود یا ربط پیدا میکنه؟

منظورت اینیه که تو امضامه؟! نه اینو خودم نوشته بودم

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
به ما که رسید، آسمون تپید و قحطی بازی شد!:d هنوز نتونستم بازی رو بخرم ولی 2 چپتر اول رو روی کنسول دوستم بازی کردم ؛ فقط می تونم بگم کاری رو که کریستوفر نولان با سینما کرد رو این بازی با صنعت گیم کرد!:d(ITS FACT!:d)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یه سوال در مورد داستان :d

بعد اینکه الی David رو تیکه پاره میکنه , و گیمپلی با جوئل شروع میشه, چرا Ellie اون قسمت زیاد تو فکره و حتی قبل از زرافه ها جوئل 2-3 بار صداش میکنه تا الی متوجه میشه و بهش میگه امروز خیلی آرومی !!! :d هرچقدر دنبال دلیل گشتم اما دلیل آروم بودن Ellie رو توی اون قسمت نفهمیدم :d

دوستان اشتباه متوجه شدن :D اول اون مرتیکه ی بی شرف (حیفه به اسم صداش کرد :D) می خواست با الی ... بله :D که الی زد انگشتش رو شکوند بعد از اون تصمیمش عوض شد و می خواست الی رو بکشه نه اینکه کاری باهاش بکنه :D اولش هم که خوابوندش روی اون میز یارو اومد با Machete بزنه الی رو شقه کنه که الی گفت من آلوده ام :D توی رستوران هم باقی قضایا دنبال میشه البته احتمالاً بازم یه قصد هایی داشت ملعون :| این از این قسمت و اما توی فصل بهار اول الی دپرسه بعد از دیدن زرافه ها دوباره رو فرم میاد :D بعدش میاد عکس جول و سارا رو میده به جول در جواب جول اگر دقت کنید بر میگرده به الی میگه امیدوارم اتفاقاتی که برات افتاده رو فراموش کنی :D که منظورش همینایی هست که اون بالا گفتم یعنی همون چپتر زمستان :D

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
به ما که رسید، آسمون تپید و قحطی بازی شد!:d هنوز نتونستم بازی رو بخرم ولی 2 چپتر اول رو روی کنسول دوستم بازی کردم ؛ فقط می تونم بگم کاری رو که کریستوفر نولان با سینما کرد رو این بازی با صنعت گیم کرد!:d(ITS FACT!:d)
حالا اون کسی که قبل از اومدن بازی برات اسپویلش کرده بود، چی گفته بود؟ چیزی که گفته بود، واقعی بود؟

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
الن پیج گفته که ناتی داگ شکل و قیافه الی رو از روی قیافه من گرفته (نقل قول : دزدیده :| ) و به نظر میاد که من باید به خاطر این موضوع خوشحال باشم ولی با توجه به اینکه من الان دارم توی یه بازی دیگه ( beyond :two souls ) نقش ایفا میکنم این موضوع برام خوشایند نبوده ! :|
مثل اینکه پیج خیلی وقت بوده این حرف رو میزده، ناتی داگ هم سعی کرد قیافه الی رو یه تغییراتی بده که بیشتر شبیه اشلی جانسون بشه !

از اون ور هم نیل دراکمن تویتت کرده و از اشلی جانسون به خاطر بازی در نقش الی تشکر کرده و گفته که فکر نمیکنم کسی به خوبی اشلی می تونست این نقش و بازی کنه .

حالا یه سوالی که برای خودم پیش اومده اینه که من یادمه از اول همه می گفتن الی رو از روی قیافه الن پیج طراحی کردن یعنی اینطوری نبوده واقعا ؟
GS News - Ellen Page says Naughty Dog ripped off her likeness - GameSpot.com

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
دوستان اشتباه متوجه شدن :D اول اون مرتیکه ی بی شرف (حیفه به اسم صداش کرد :D) می خواست با الی ... بله :D که الی زد انگشتش رو شکوند بعد از اون تصمیمش عوض شد و می خواست الی رو بکشه نه اینکه کاری باهاش بکنه :D اولش هم که خوابوندش روی اون میز یارو اومد با Machete بزنه الی رو شقه کنه که الی گفت من آلوده ام :D توی رستوران هم باقی قضایا دنبال میشه البته احتمالاً بازم یه قصد هایی داشت ملعون :| این از این قسمت و اما توی فصل بهار اول الی دپرسه بعد از دیدن زرافه ها دوباره رو فرم میاد :D بعدش میاد عکس جول و سارا رو میده به جول در جواب جول اگر دقت کنید بر میگرده به الی میگه امیدوارم اتفاقاتی که برات افتاده رو فراموش کنی :D که منظورش همینایی هست که اون بالا گفتم یعنی همون چپتر زمستان :D

دقیقاً همینه جریانش:dصفحه های قبل رو خوندم دوستان بعضیا فکر کنم اشتباه این قضیه رو متوجه شده بودن که خوب خواستم بیام بگم دیدم شما گفتی دیگه:dیه چیزایی بگم برای کامل کردن قضیه :
البته اینم بهتره بگیم که دیوید کاری نکرد با الی;;)الی فقط بخاطر اینکه اون نامرد همچین قصدی داشت و در این موقعیت قرار گرفته بود ناراحت بود و تو خودش بود که مسلماً دلیل دیگه ای هم نداشت:dتوی همون Cut Sceneـی که اسمش It's Me بود میشه متوجه شد که قصد دیوید ملعون چی بوده(اول کارشو بکنه و بعدم احتمالاً بکشه الی رو) بعد که الی دیوید رو به فا* میده(خیلی حال کردم با عصبانیتش) مسلماً بخاطر همین قضیه گریش میگیره دیگه به هر حال هر چقدر هم بیشتر از سنش بدونه و اوضاع سختی داشته بوده باشه باز هم یه بچه ی معصومه:dبعد هم وقتی جول میاد میگیرتش که بغلش کنه با عصبانیت و بغض در حالی که نمیدونست Joel داره بغلش میکنه میگه به من دست نزن که این نشون دهنده ی اینه که چه ترسی اون موقع به سراغش اومده بوده بیچاره:(بعدشم که میفهمه Joelـه بهش میگه که He Tried To ... حرفشو دیگه ادامه نمیده و Joel بغلش میکنه و بهش میگه Oh Baby Girl که اونجا میشه فهمید از اینجا دیگه حس پدر و دختری به اوج خودش میرسه و چون Joel به دخترش گفته بود Baby Girl فقط:(کلاً اون He Tried To منظورش همون کاریه که دیوید میخواست انجام بده:dالبته کلاً بدون هیچ ابهامی احسان خان رسوند موضوع رو خواستم اینو توضیح بم که از کجا به این موضوع میشه پی برد:d

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
الان رفتم و دیدم بالاخره ESRB توضیحات مربوط به محتوای آسیب رسان بازی رو گذاشته. حق داشته که قبل از انتشار بازی این توضیحات رو قرار نده. اسپویل های مهمی توش وجود داره.
مرگ یک دختر جوان در دستان یک مرد بر اثر اصابت گلوله!
در باره اون مجله بیل که الی می خوند هم توضیح داده! :p

S.z.a.r

کاربر سایت
Jul 21, 2011
184
نام
زیــنــب
دقیقاً همینه جریانش:dصفحه های قبل رو خوندم دوستان بعضیا فکر کنم اشتباه این قضیه رو متوجه شده بودن که خوب خواستم بیام بگم دیدم شما گفتی دیگه:dیه چیزایی بگم برای کامل کردن قضیه :
البته اینم بهتره بگیم که دیوید کاری نکرد با الی;;)الی فقط بخاطر اینکه اون نامرد همچین قصدی داشت و در این موقعیت قرار گرفته بود ناراحت بود و تو خودش بود که مسلماً دلیل دیگه ای هم نداشت:dتوی همون Cut Sceneـی که اسمش It's Me بود میشه متوجه شد که قصد دیوید ملعون چی بوده(اول کارشو بکنه و بعدم احتمالاً بکشه الی رو) بعد که الی دیوید رو به فا* میده(خیلی حال کردم با عصبانیتش) مسلماً بخاطر همین قضیه گریش میگیره دیگه به هر حال هر چقدر هم بیشتر از سنش بدونه و اوضاع سختی داشته بوده باشه باز هم یه بچه ی معصومه:dبعد هم وقتی جول میاد میگیرتش که بغلش کنه با عصبانیت و بغض در حالی که نمیدونست Joel داره بغلش میکنه میگه به من دست نزن که این نشون دهنده ی اینه که چه ترسی اون موقع به سراغش اومده بوده بیچاره:(بعدشم که میفهمه Joelـه بهش میگه که He Tried To ... حرفشو دیگه ادامه نمیده و Joel بغلش میکنه و بهش میگه Oh Baby Girl که اونجا میشه فهمید از اینجا دیگه حس پدر و دختری به اوج خودش میرسه و چون Joel به دخترش گفته بود Baby Girl فقط:(کلاً اون He Tried To منظورش همون کاریه که دیوید میخواست انجام بده:dالبته کلاً بدون هیچ ابهامی احسان خان رسوند موضوع رو خواستم اینو توضیح بم که از کجا به این موضوع میشه پی برد:d

یعنی من وقتی این جمله ...oh baby girl رو از جوئل شنیدم فقط میخواستم با صدای بلند بزنم زیر گریه :(( بعد از این همه بدبختی که این بچه کشید این صحنه واقعا تاثیر گذار بود. :( توی اون مرحله ای که جوئل میخواسته الی رو بسپاره دست تامی خودش بره دنبال زندگیش و بعدش الی فرار میکنه و اون مکالمه توی خونه بعد از پیدا کردن الی بین شون رد و بدل میشه ،: we have to go our separate ways دلم میخواست جوئل و خفه کنم )x:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر