The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دوست عزیز خیالت راحت. میشه . من خودم اکانتم ریجن 1 ـه ولی بیشتر بازیام ریجن 2 ـه و همین کار رو میکنم

داداش یه سوال تو تروفی هاش مشگلی ایجاد نمیشه یعنی تروفی ها تو اکانت خودمون میتونیم سینک کنیم یا میره تو اون اکانت کذاییه ؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
داستان بازی بخوبی روایت میشه با تمام احترامی که برای دیوید کیج قائلم اما اون حتما باید این بازیو بره تا بفهمه با این نوع بازیها هم میشه بخوبی روی مخاطب تاثیر گذاشت
سینا عزیز من به استاد کیج چی کار داری؟
درسته که داستان بازی بی نهایت زیباست ولی اون تاثیری که داستان هوی رو من گذاشت این شاید نذاشت.
ولی خب بازیای کیج بیشتر سلیقه ای هست دیگه من اصلا کاری به game play نداشتم تو بازی هوی ولی خب در هرصورت یکی هوی یکی تلو واقعا تنها بازی هایی بودن که تو این نسل اینقدر ازشون خوشم اومد .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,052
نام
نیما
بازی روی Survival خیلی بیشتر حال میده ... استرسش خیلی بیشتره ... من اگه روی نرمال به بازی 9.5 بدم روی Survival حتما 10 میدم ... ضمن اینکه کلا دور دوم خیلی بیشتر بهم چسبید .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سینا عزیز من به استاد کیج چی کار داری؟
درسته که داستان بازی بی نهایت زیباست ولی اون تاثیری که داستان هوی رو من گذاشت این شاید نذاشت.
ولی خب بازیای کیج بیشتر سلیقه ای هست دیگه من اصلا کاری به game play نداشتم تو بازی هوی ولی خب در هرصورت یکی هوی یکی تلو واقعا تنها بازی هایی بودن که تو این نسل اینقدر ازشون خوشم اومد .
مهدی منظور منو نفهمیدی
اون تاثیری که هوی رین روی تو و من گذاشت فقط و فقط بخاطر داستان خوب بازی بود اما عوامل دیگری هم هستن که به تاثیر داستان روی مخاطب تاثیر میذارن

کیج یه مصاحبه کرده بود و اگر اونو میخوندی کاملا روی صحبتش مخالف این سبک از بازیها بود اما حرف من اینه داستان سرایی توی The Last Of Us هیچ چیزی کمتر از هوی رین نداره و از همه مهمتر گیم پلی هوی رین ( جدا از داستان ) هیچ چالشی برای گیمر ایجاد نمیکنه اما در The Last Of Us روی تمامی اجزای بازی برای بیان شرایط نا امید کننده جهان و سختی که جوئل و الی در اون به راه خودشون ادامه میدن ، کار شده و این موضوع به تفهیم داستان برای مخاطب و برقراری رابطه بین مخاطب و شخصیت های بازی کمک میکنه

برای من هوی رین و کلا بازیهای کیج فقط در داستان خلاصه میشن اما خیلی از اجزای دیگه هم هستن که میتونن به تاثیر بیشتر همون داستان روی مخاطب تاثیر بذارن که اونو در The Last Of Us میبینیم اما در هوی رین ندیدیم

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
اقا داشتم راه میرفتم تو محیط بازی به این عکس برخوردم:d فیلم سینمایی god of war با حضور کریتوس؟:-/:d
50678517957719957674.jpg
پ.ن: اگر دوستی قبلا گذاشته بود معذرت میخوام چون وقت گشتن صفحات رو نداشتم:d

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
مهدی منظور منو نفهمیدی
اون تاثیری که هوی رین روی تو و من گذاشت فقط و فقط بخاطر داستان خوب بازی بود اما عوامل دیگری هم هستن که به تاثیر داستان روی مخاطب تاثیر میذارن

کیج یه مصاحبه کرده بود و اگر اونو میخوندی کاملا روی صحبتش مخالف این سبک از بازیها بود اما حرف من اینه داستان سرایی توی The Last Of Us هیچ چیزی کمتر از هوی رین نداره و از همه مهمتر گیم پلی هوی رین ( جدا از داستان ) هیچ چالشی برای گیمر ایجاد نمیکنه اما در The Last Of Us روی تمامی اجزای بازی برای بیان شرایط نا امید کننده جهان و سختی که جوئل و الی در اون به راه خودشون ادامه میدن ، کار شده و این موضوع به تفهیم داستان برای مخاطب و برقراری رابطه بین مخاطب و شخصیت های بازی کمک میکنه

برای من هوی رین و کلا بازیهای کیج فقط در داستان خلاصه میشن اما خیلی از اجزای دیگه هم هستن که میتونن به تاثیر بیشتر همون داستان روی مخاطب تاثیر بذارن که اونو در The Last Of Us میبینیم اما در هوی رین ندیدیم

چرا سینا کاملا فهمیدم.ولی تو اینو در نظر بگیر که سبک هوی رین اکشن ادونچر نبود.یه همچین سبکی همچین گیم بلی رو می طلبه.
کلا بازیای کیج یک game play خاصی داره .بیشتر شبیه فیلمه.اون به کشت و کشتار و این چیزا اعتقادی نداره.
تو مصاحبش هم نگفته بود از سبک تلو بدش میاد.گفته بود از بازی هایی که فقط بداموزی داره(قتل و خونریزی) و هدفی نداره(مثل کد) با این که جذابن بدش میاد و حرفش ستودنی هست. خب راس میگه دیگه واقعا. ولی تلو با اون بازیا فرق داره چون حداقل واسه بقا مجبور به قتل میشی .
بد بازیای کیج گیم بلی اکشن نداره ولی تو گرافیک که دیگه فوق العادس.کلا بازیای کیج بیشتر جنبه ی اجتماعی دارن .. نمیشه از یه همچین سبکی انتظار گیم بلی (p کجاس ؟:D)داشت خب .كركتراي هوي رو در نظر داشته باش با كيم بلي تلو.جور در نمياد بيشنر مسخره ميشه.
در کل نظر ها فرق میکنه خب نظر من اینه که بازیا ی کیج با بازیای دیگه فرق داره چون یه ایده ی دیگه تو ذهنش هست چون دنبال بعد مادیه بازیاش نیست
البته همه ی اینایی که گفتم ترول تلو نیستا.اصن تلو تنها بازیی هست که واسه من در حد هوی رین هست ولی بهتره بازیای کیج فقط با بازیای خودش مقایسه بشه:D
دست درد گرفتم باز:D

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
در کنار محترم بودن نظرتون یه بحثی هم روی مورد ها می کنیم :D
1) در وهله ی اول این بازیه :D بازی هم طبق اهداف سازنده ساخته میشه یعنی ناتی داگ خواسته توی بازی مهمات کمیاب باشه پس هست ! و گرنه توی آنچارتد شما اگر کسی رو بکشی اسلحه و مهماتش به شما میرسه + اینکه اگر مخفیانه هم بکشیش نارنجک یا اسلحه ی ویژه هم جایزه میده ! پس ناتی داگ قبلاً اینکار رو کرده و چیزی نیست که ازش برنیاد ! این خواست خودشون بوده که این چیزها کمیاب باشه ، پس هست :D

2) اولین حرف ابتدای پستم رو تکرار میکنم :D از آخرین تمدن بشر 20 سال گذشته ! آهن و تجهیزاتی که داخل بازی هست همه مخروبه و زنگ زده هستن ! اگر به اجزای ناشی از شکستن همین تجهیزات دقت کنید راحت تر به قضیه پی میبرید :D تبر یا Machete یا Shiv قسمت فلزیشون نمیشکنه ! تبر به خاطر فشار وارده دسته ـش میشکنه , Machete قسمت فلزیش توی بدن طرف گیر میکنه و دستش که توی دست جول هست ازش در میاد بیرون و قابل استفاده نیست , Shiv هم به خاطر عدم مهارت جول داخل گردن قربانی گیر میکنه (:D) که با آپگرید کردن این مهارت فکر کنم دیگه این اتفاق هم نیوفته :D (توی آخرین آپگرید ها بود فکر کنم)

3) بستگی داره تیر به کجا می خوره ! اگر به سطح سخت مثل در و دیوار بخوره تیر میشکنه (از بقایاش مشخصه) بعضی مواقع به سطح نرم مثل گل و گیاه و زباله و ... می خوره که خب نمیشکنه و قابل برداشته ! در مورد موجودات زنده هم به همین ترتیب مثلاً به اندام نرم یه کلیکر مثل سرش تیر میزنید که قابل برداشته ولی به بدن یا پاش تیر میزنید که در برخورد به استخوان تیر دیگه قابل استفاده نیست ! در برخورد به زره یا اندام نرم انسان ها هم به همین ترتیبه :D

4) من خودم از کسایی هستم که از بازیهای چند مسیره بدم میاد :D بیشتر دوست دارم مسیر مثل آنچارتد سر راست باشه نه مثل تلو چند تایی ولی خب در کل به نظر اکثریت این حسن ـه تا ایراد :D حالا نمی دونم علایق شخصی تا چه حد توی نقد می تونه دخیل باشه ولی خب نظر شخصیه دیگه :D

۱) آقا ما که نگفتیم بر نمیاد از ND ! :)) من به شخصه این استدیو رو یکی از بهترین های دنیا میدونم. منظور من رو کاملا اشتباه گرفتی.
این انتظار من از بازی بوده ، یعنی شکلی که خودم میپسندیدم.

۲)‌ ۲۰ سال گذشته درست ، ولی سلاح های سرد مربوط به قرن ۲۱ام نیستن که ما توقع داشته باشیم که نشه ساختشون یا ترمیمشون کرد.
قدمت سلاح های سرد فکر کنم با قدمت انسان یکی باشه ! (آپگرید اون قسمت Shave رو هم ندیدم باید جالب باشه)

۳) من خودم بارها کیلیکرهای عزیز دل رو زدم هدشات کردم ولی بازم نشد بردارم تیر رو ! یکی دوباره هم در کمال ناباوری تیر رو فرستادم قاطی باقالیا (!) تو سنگ و آهن ولی افتاد زمین و میشد برش داشت.
کلا فکر کنم قاعده خاصی نداره !

۴) خب وقتی قراره شما یه نمره ای رو بدی نسبت به نظرت میدی دیگه نه ؟‌ :D خب پس انتظار و علاقه شخصی شماست که مهمه برای نمره و نقد شما.

دوستان می خواستم نظرتون رو درباره سلاحهای بازی بدونم؟ با کدام سلاح بازی بیشتر حال کردید:d

من با شاتگان- شکاری-تیروکمان-ریولور:d

عشق من فقط تیر کمان

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من عمرا این بازی رو روی سوروایور برم ... رو نرمال اشکم در اومد ... پوستم کنده شده ... تن و بدنم همش در حال لرزش بود ... حالا رو سوروایور برم ... این کار از من بر نمیاد .... رویای رفتن نیست حتی اگه با الی بهانه اش باشد

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
من عمرا این بازی رو روی سوروایور برم ... رو نرمال اشکم در اومد ... پوستم کنده شده ... تن و بدنم همش در حال لرزش بود ... حالا رو سوروایور برم ... این کار از من بر نمیاد .... رویای رفتن نیست حتی اگه با الی بهانه اش باشد
اونقدرا هم دیگه نیست بابا:D
فقط باید حواست به همه جا باشه واسه مخفی کاری .چون باید با مخفی کاری بری جلو وگرنه بدلیل نبود مهمات و جون نمی تونی بری همین فقط دقت بیشتری می خواد.یکم هم بیشتر حواست به رانر ها و کلیکر ها باشه چون حساس تر می شن.اروم تر بهشون نزدیک شود(تا جایی که میتونی از کیلکر ها دوری کن به دلیل کمبود shiv ینی بی خیالشون شو.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام لينك دانلود آهنگ Alone And Forsaken را مي خواستم . اگر نمي دونيد كدوم آهنگ هست بگيد تا در اسپويلر بگم جاشو تو بازي .

فکر کنم منظورت اینه چون اونی که گفتی وجود نداره با این اسم ببین اینه یا نه ؟ این بهترین اهنگ بازیه .

http://s6.uplod.ir:182/d/2k2xmlww4hvhuf6tfgp536txx6d36ehbfzbzq5imrovppgln3uym3d32/The Last of Us.mp3

Amper

کاربر سایت
Jun 8, 2013
99
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر