The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان می خواستم نظرتون رو درباره سلاحهای بازی بدونم؟ با کدام سلاح بازی بیشتر حال کردید:d

من با شاتگان- شکاری-تیروکمان-ریولور:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
دوستان می خواستم نظرتون رو درباره سلاحهای بازی بدونم؟ با کدام سلاح بازی بیشتر حال کردید:d

من با شاتگان- شکاری-تیروکمان-ریولور:d

شاتگان که همه باش ارتباط برقرار میکنن:d مخصوصا اگر همه ی آپگرید هاشو روش نصب کنی که بهترین شاتگان این نسل بازی ها میشه:">
یادمه تو یه صحنه چندتا کلیکر کشتم و داشتم ریلود میکردم و یه رانر رسید به دو متریم و شاتگان آماده شد و جلو صورتم رانر رو تیکه تیکه شد :bighug:
Tloushotgunhud.png

بعد از اون هم این تصویر زیر + دوربینی که روش نصب میکنیم واسه اهداف دور عالیه:x
300px-HuntingRifle.png

Amper

کاربر سایت
Jun 8, 2013
99
من الان میخوام آنلاین بازی کنم !
اولش که میرم تو می نویسه conecting بعد چه قدر طول میکشه تا وصل شه ؟؟؟
خیلی طول میکشه ؟ یا سرعت الان پایین هس ؟؟؟
یه سوال دیگه :
تفاوت ریجن 1 و 2 این بازی چیه ؟

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من دارم با درجه سورویوال میرم ولی خیلی سخته و با کوچکترین حرکتی که می کنم متوجهم می شن و میریزن سرم,کسی پیشنهادی نداره یه لطفی بکنه و بهم بگه چی کار باید کرد؟؟؟؟البته به نظرم مهماتم تو این درجه کم پیدا شده یا من اشتباه می کنم,واسه این مشکل چی کار کنم برا کشتنشون؟ممنون

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من الان میخوام آنلاین بازی کنم !
اولش که میرم تو می نویسه conecting بعد چه قدر طول میکشه تا وصل شه ؟؟؟
خیلی طول میکشه ؟ یا سرعت الان پایین هس ؟؟؟
یه سوال دیگه :
تفاوت ریجن 1 و 2 این بازی چیه ؟

دفعه ی اول یکم واسه من طول کشید. فکر کنم بستگی داره که سرعتت چقدره چون فکر کنم دانلود میکنه.
ریجن 1 و 2 در عمل تفاوتی ندارن ولی بهتره با ریجن اکانتت یکی باشه چون در غیر اینصورت in game store رو باز نمیکنه.
سلام
من دارم با درجه سورویوال میرم ولی خیلی سخته و با کوچکترین حرکتی که می کنم متوجهم می شن و میریزن سرم,کسی پیشنهادی نداره یه لطفی بکنه و بهم بگه چی کار باید کرد؟؟؟؟البته به نظرم مهماتم تو این درجه کم پیدا شده یا من اشتباه می کنم,واسه این مشکل چی کار کنم برا کشتنشون؟ممنون

یکم آهسته تر راه بری نمیفهمن. سعی کن زیاد درگیر نشی چون واقعا مهمات گیر نمیاد و اگه مجبور بشی از اسلحه استفاد کنی جلوتر به مشکل میخوری. نکته ی دیگه اینکه خیلی سریع checkpoint میده و میتونی خودت بهترین راه رو انتخاب کنی.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
سلام

هنگام آروم راه رفتن نشسته :d آنالوگ رو کامل به جلو فشار ندید ... باید خیلی آروم (عین ترجمه ی متن خود بازی) آنالوگ رو یه ذره به جلو فشار بدید تا کمترین صدا رو ایجاد کنید ...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان الان ویدئو PAX رو دوباره دیدم که طرف در حال نشسته داره می دُووه ( می دود ) :d پس چرا من هرکاری میکنم نمیتونم این کارو بکنم :d:-/

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
بازی فوق العادس .. باگ دیده نمیشه (0.001 ) گرافیک و موزیک و حالت داستانی 10/10 . ولی بازی اشکال های خیلی جزیی داره! رنگ ماشین ها کاملا بی روح هست و این که نتونی در اونارو باز کنی عجیبه! نشانه روی اسلحه ها مخصوصا نوع پیستول ها کاملا غیر عادیه . وقتی شلیک میشه اسلحه حالت 80 درجه لگد میزنه! روی نارنجک های الکلی هم خوب کار نشده! بازی نسبت به عناوین دیگه 10/10 ولی از کلی 1 نمره باید پایین بیارند چون اشتباهات جزیی خیلی خیلی زیادی داره که با دو سه بار تموم کردن بازی و دیدن بازی نسل بعد متوجه میشوید.. تا حالا بازی هایی که بدون مشکل از نظر گیم پلی هستن MGS4 و KZ2 هستند که اگر توجه کنید انقلاب بازی های رایانه ای بودند که در حالت داستانی فاقد باگ یا مشکلی هستند و خیلی بعید به نظر میرسه انقلابی دیگر در صنعت بازی داشته باشیم.

شما دوست داری نظر مخالف بدی و برخلاف جریان حرکت کنی اما باید قبول کنی این بازی هایپ الکی نشده و واقعا اون چیزی هست که دربارش میگن

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دقت کردید کرکتر بیل G4Y بود:biggrin1:؟!

دقت کردنت تو حلقم :d خب بنده خدا چیکار کنه؟

G4Y یعنی چی ؟

هیچی داداش :d بیخیال.
===============
من 512 دارم .
حدوداً چه قدر طول میکشه ؟

15-20 دقیقه بذار احتمالا کانکت میشه.شاید هم زودتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر