The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
بابا دمت گرم ناتی داگ و سونی و ps3 و ایرانیاش :d
در مورد داستان کلی بازی میشه دوستان توضیح بدن ؟ منشاء بیماری و علت بیمار نبودن الی و ... و کات سین انتهایی بازی ؟

در مورد باز که نمیشه صحبت کرد چون نطق همه رو کور کرده.
بازی به عنوانی شاهکار این نسل به حساب میاد.و از اتمسفر و داستانی فوق العاده جالب پیروی می کنه.
بعنوانی تلفیقی از تم ترس در سایلنت هیل و فضای مرده در جاهای خوف پیروی میکنه.ولی همه جای بازی هیچ تم تکراری وجود نداره
بازی از گرافیک فوق العاده و صدا گذاریهای عالی استفاده شده و حس خشونت و شوخی در بازی موج میزنه.
منکه چیزی از منشا بیماری نفهمیدم .ولی علت بیمار نبودن الی بخاطر این بود که این ویروس رو روی خیلی از انسانهی دیگه امتحان کرده بودن که همرو کشته بود الا الی چون پاتن در خون الی وجود داشت.
و هدف جویل این بوذد که الی رو از موانع غیر ممکن و سخت عبور بده تا بجای به اسم فایر فلاس ببره . یه ازمایشگاه برای کشیدن پاتن از بدن الی که اخر داستان جویل جون همه انسانهارو بخاطر اینکه الی شباهت بسیاری به دخترش داشت و نمیخواست الیرو از دست بده بخطر انداخت.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
در مورد باز که نمیشه صحبت کرد چون نطق همه رو کور کرده.
بازی به عنوانی شاهکار این نسل به حساب میاد.و از اتمسفر و داستانی فوق العاده جالب پیروی می کنه.
بعنوانی تلفیقی از تم ترس در سایلنت هیل و فضای مرده در جاهای خوف پیروی میکنه.ولی همه جای بازی هیچ تم تکراری وجود نداره
بازی از گرافیک فوق العاده و صدا گذاریهای عالی استفاده شده و حس خشونت و شوخی در بازی موج میزنه.
منکه چیزی از منشا بیماری نفهمیدم .ولی علت بیمار نبودن الی بخاطر این بود که این ویروس رو روی خیلی از انسانهی دیگه امتحان کرده بودن که همرو کشته بود الا الی چون پاتن در خون الی وجود داشت.
و هدف جویل این بوذد که الی رو از موانع غیر ممکن و سخت عبور بده تا بجای به اسم فایر فلاس ببره . یه ازمایشگاه برای کشیدن پاتن از بدن الی که اخر داستان جویل جون همه انسانهارو بخاطر اینکه الی شباهت بسیاری به دخترش داشت و نمیخواست الیرو از دست بده بخطر انداخت.

در رابطه با بیماری که منشاء اون کاملا واقعیه و یک نوع قارچ هستش که بیشتر روی حشرات اللخصوص مورچه ها دیده میشه ! توی مستند BBC Planet هم کاملا در موردش بحث میشه !‌ اگه اشتباه نکرده باشم بدبختانه منم به خاطر رشته تحصیلیم با این قارچ تو آزمایشگاه کار کردم البته مطمئن نیستم همین بوده باشه ولی به احتمال زیاد خودشه ولی خدا رو شکر هنوز قابلیت انتقال به بدن انسان رو پیدا نکرده ! :D

پ.ن : دوستان به خدا اینا اسپویل نبودااااا ! تو داستان بازی هم نقل نمیشه :))

آخرین ویرایش:

rednatan

کاربر سایت
Feb 17, 2012
7
نام
علیرضا
فقط اومدم بگم اونایی که بازی کردن دلشون بسوزه زود تمومش کردن من هنوز اولشم با بازی حال میکنم کم کم میرم جلو کسی دنبالم نکرده بازی رو سه سوت تموم کنم ولی دم همه بچه ها گرم مخلص همه هستم

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
شاهکار قرن،زبان قاطره قاصره حالا هرچی:dاصلا ادم میمونه چه بگه در وصف بازی:worthy:
اغا لطفا داستانو اینقدر اینجا لو ندید خواهشا:-s
از اینجا میتونید مدلهای اولیه که توسط زی براش اسکالپت شده رو ببینید.

آخرین ویرایش:

DEZMOND1476

کاربر سایت
Aug 5, 2010
229
نام
DEZi
مگه قراره DLC داستانی بیاد واسه بازی؟

سابقه نداشته ناتی داگ DLC داستانی بزنه

خودم یافتم با همین Season pass میاد پس تاریخ ریلیزی چیزی مشخص نشده براش؟

آخرین ویرایش:

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
اگه dlc اینجوری که تو گفتی باشه پس باید بعد از مرگ سارا شروع بشه که سارا بغل جول مرد و تامی هم پیشش بود ازاینجا به بعد که دوتا داداش با هم هستن دیگه معلوم نیست چی میشه و چطور از پیش هم میرن و ...

بنظر من اگه اونی که گفتم توی پست قبلیم رو نشون بدن خیلی خیلی میتونه جذاب باشه:dاینکه نشون بده اولین نفرها داشتن به این ویروس مبتلا میشدن خیلی جالبه و کنترل Joel رو همونجا بدست بگیریم و بخوایم از مهلکه فرار کنیم و خودمون رو به Sarah و خونه برسونیم:dالبته اینی که شما هم میگین خوبه و جالبه ولی فکر کنم چگونگی وقوع این حادثه و هنگام شیوع رو نشون دادن خیلی میتونه جذابتر باشه نسبت به بقیه:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در رابطه با بیماری که منشاء اون کاملا واقعیه و یک نوع قارچ هستش که بیشتر روی حشرات اللخصوص مورچه ها دیده میشه ! توی مستند BBC Planet هم کاملا در موردش بحث میشه !‌ اگه اشتباه نکرده باشم بدبختانه منم به خاطر رشته تحصیلیم با این قارچ تو آزمایشگاه کار کردم البته مطمئن نیستم همین بوده باشه ولی به احتمال زیاد خودشه ولی خدا رو شکر هنوز قابلیت انتقال به بدن انسان رو پیدا نکرده ! :D

پ.ن : دوستان به خدا اینا اسپویل نبودااااا ! تو داستان بازی هم نقل نمیشه :))

قارچ cordyceps بود :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,068
نام
AmiR
دوستان انی sound track های بازی رو از کجا میشه گیر اورد
یه جوانمردی لینکشو به ما بده

gustavo_santaolalla.jpg

17146170157966683820.jpg

لینک دانلود :
کیفیت 320
Download The Last Original Soundtrack rar

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
كسي آنلاين بازي رو تموم كرده ؟
هرچي ميري تموم نميشه !!!!
( چرا اينقدر طولاني و يكنواخته ؟ )
يعني چي؟ انلاين كه تموم شدن نداره. اگر منظورت ١٢ هفتس هر هفته ٧ بازي بايد انجام بديد.
مولتيشم اصلا تكراري نميشه خيلي خوب ساختن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
gustavo_santaolalla.jpg

17146170157966683820.jpg

لینک دانلود :
کیفیت 320
Download The Last Original Soundtrack rar

دوست عزیز لینکش داستان داره مثل اینکه
واردش که میشم میره تو سایت mul.ir و میگه =>

فایل وجود ندارد !

فایل مورد نظر شما در هاست مربوطه موجود نیست .
در صورت اطمینان از وجود فایل لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

ویرایش : مثل اینکه مشکل از منه !

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,068
نام
AmiR
دوست عزیز لینکش داستان داره مثل اینکه
واردش که میشم میره تو سایت mul.ir و میگه =>

فایل وجود ندارد !

فایل مورد نظر شما در هاست مربوطه موجود نیست .
در صورت اطمینان از وجود فایل لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

WTF:|
خودم ازینجا گرفتم و کلی رو میشناسم که از همینجا گرفتن ...
حتما مشکل از طرف شماست:d
ببین این مدلی میشه؟
Code:
http://www.rodfile.com/03vp8kupi5zn
///
بازم همون ارور رو میده !
آقا شما لینک Rodfile میذاری یا لینک Mul.ir ؟

لینک مستقیمه مستقیم از رود فایل :d

حجمش چقدره رفیق ؟
134.4222433143543626162537568962826 مگابایت :bighug:

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
WTF:|
خودم ازینجا گرفتم و کلی رو میشناسم که از همینجا گرفتن ...
حتما مشکل از طرف شماست:d
ببین این مدلی میشه؟
Code:
http://www.rodfile.com/03vp8kupi5zn

بازم همون ارور رو میده !
آقا شما لینک Rodfile میذاری یا لینک Mul.ir ؟

لینک مستقیمه مستقیم از رود فایل
yahoo_4.gif

جالبه لینک شما تبدیل شده به من میرسه ! :))
حجمش چقدره رفیق ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر