The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
اقا تا حالا دوتا Bloater از فاصله چند سانتی مترایتون گذشتن ولی بطرز خفنی صداتون رو نشنیدن ؟؟ :d تو همون مراحل اواخر بازی تو اون تونل یک قدم تا تموم کردن اونجا فاصله نداشتم و مهمات جز 3 تا تیر تیرکمون و 3 تا بمب دود زا لخت لخت بودم :d Ellie رو فرستاده بودم بالا اتوبوس ولی خودم گیر بودم :d

یعنی تو اون لحظه قلبم اومد تو شرتم :d

بزی به هیچ وجه ترسناک نیست و ذره هم نمیخواد ترسناک باشه ولی بشدت اضطراب اور و هیجان انگیز هست !! یعنی برای چند لحظه دوز قلبت میره رو 400 -500 :d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام من اون مرحله هستم که با اسب میریم الی رو بر می گردونیم با هم روی یک اسب میریم چند مرحله مونده به پایین؟؟؟؟من الان مرحله چند هستم؟؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
بهترین راه کشتن کلیکر_بلوتر:
آجر پرت کنید، همشون جم میشن اونجا هر چی کوکتل و بمب دستی دارید بریزید اونجا، ۲-۳ تا کفایت میکنه. به نظر من که رانر ها خیلی دست و پاگیر ترند چون دسته ای همه میکنند چشم هم دارند ولی اونای دیگه با هر صدایی گله ای میریزند همون جا.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
بهترین راه کشتن کلیکر_بلوتر:
آجر پرت کنید، همشون جم میشن اونجا هر چی کوکتل و بمب دستی دارید بریزید اونجا، ۲-۳ تا کفایت میکنه. به نظر من که رانر ها خیلی دست و پاگیر ترند چون دسته ای همه میکنند چشم هم دارند ولی اونای دیگه با هر صدایی گله ای میریزند همون جا.
دقیقا بهترین روش همینه . بسیار زیاد از این روش استفاده میکردم . کافیه همه رو یه جا جمع کنی یه ککتل بندازی کباب شدنشون رو تماشا کنی :d
سخت ترین تیکه بازی هم به نظرم زیر اون پل هست که کفش اب جمع شده و چند تا اتوبوس افتاده اونجا 2 تا Bloater و 4 تا کلیکر و یه چند تایی رانر هم هست . بالای 10 بار مردم تا اونجا رو رد کنم :d

آخرین ویرایش:

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
من تو عمرم نه چنین گیمی رو بازی کردم و نه خواهم کرد.این واقعا فوق العاده بود.اول تو normal بازی کردم حالا هم تو survivor بازی میکنم .اینم بگم که تو جذابیت و هیجان بازی خیلی فرق میکنه.

دستت درد نکنه ناتی داگ ♥

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
دقیقا بهترین روش همینه . بسیار زیاد از این روش استفاده میکردم . کافیه همه رو یه جا جمع کنی یه ککتل بندازی کباب شدنشون رو تماشا کنی :d
سخت ترین تیکه بازی هم به نظرم زیر اون پل هست که کفش اب جمع شده و چند تا اتوبوس افتاده اونجا 2 تا Bloater و 4 تا کلیکر و یه چند تایی رانر هم هست . بالای 10 بار مردم تا اونجا رو رد کنم :d

کلا باشون درگیر نشیم بهتره ، چون مهمات مون هم ذخیره کردیم واسه جلوتر که بیشتر به کارمون میاد ...
اتفاقا اونجا روی حالت نرمال خودمم باورم نمیشد بدون اینکه بمیرم ردش کنم ولی واقعا تونستم ... یه دونه بمب میخی انداختم اونور و اونا رفتن اون سمت و منم بدو بدو رد شدم فقط اون لحظه صندوق رو که الی انداخت پایین تا ازش برم بالا یه رانر من رو دید و اومد طرفم که با یه تیر شاتگان شرش کم شد>:)
ولی واقعا قلبم اومد تو دهنم ...
واقعا شات گان تو این بازی خیلی قشنگ طراحی شده مخصوصا وقتی همه ی آپگرید های Fire Rate رو می بری تا آخر که دیگه خیلی باحال تر میشه:>
در کل Level Design بازی عالی بود ....

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
فقط يه پيشنهاد !
اگر خواستيد مثل ما ديجيتالي بخريد كه خوب يه جورايي هم به صرفه در مياد !!! حتما" سعي كنيد از هارد هاي با سرعت بالا توي ps3 تون استفاده كنيد ! الان چون هارد PS3 من همون هارد اصلي ايشه به خاطر سرعت پايين اش افت تكسچرهاي وحشتناك داره يا دير لود ميشن يا اصلا" لود نميشن

البته این به خاطر کهنه شدن هارد هم هست :D من خودم سر آنچارتد 3 این مشکل رو داشتم :D که اون یکی PS3 ـیم به رحمت خدا رفت و یکی دیگه خریدم درست شد :D

احسان نميدونم مشكل از PS3 منه يا حس و حال بازي :d
امروز همه تكسچرهاش عين مرد بالا مياومدن و فوق العاده بودن :d منم عين چي توي گرافيك مونده بودم :d

Amper

کاربر سایت
Jun 8, 2013
99
یا حضرت عباس !!!
این بازیه ؟
فوق فوق شاهکار هس این بازی , هر دفعه که بازی می کنم بیشتر کف می کنم قطعا بهترین بازی تاریخ هستش !
امروز داشتم بازی می کردم که یکی از همون اتفاق هایی که تو E3 افتاد برام افتاد !
یکی از دشمن ها(انسان) به من حمله کرد و با چوب زد تو دماغم بعدش هم به صورت بسیار بسیار زیبا از دماغ جوئل خونی فوق العاده اومد واقعا عجیب بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
بازی رو بعد از یه بار تموم کردن دارم رو حالت surviver بازی میکنم تقریبا آخراشم اونقدرم که فکر میکردم سخت نیست. غایت که پلاتیدن باشد هیچ کاری دشوار نیست:d
درباره ی بازی باید بگم به نظرم تا الان بهترین بازی ND هست چیز عجیبیه در نوع خودش! سورپرایز هاش واقعا نوآورانست خیلی وقت بود که اینجوری تحت تاثیر یه بازی قرار نگرفته بودم بعضی کاتسین ها اعصابم رو به شدت خورد میکرد که منجر به ناسزا گفتن به عمه ی ND میشد:d
اگه دقت کنید چپتر های پایانی joel دیگه مثل اوایل بازی ناامید نیست چون شاید یه دلیل واسه زنده موندن پیدا کرده و حتی در آخر میبینیم به قیمت نابودی بشر حاضره ellie رو از دست نده حتی اواخر به یه شخصیت منفی تبدیل میشه و نمیخواد غم از دست دادن ellie رو هم مثل دخترش متحمل بشه که من این رو بیشتر به خاطر ضعف شخصیت joel میدونم. من این بازی رو از یه جهت مثل GOW2 میدونم اونم اینه که در هر دو بازی پایان هوشمندانه ای وجود داره که لذت صبر کردن برای نسخه ی بعد رو دو چندان میکنه همین الانم یه حدسایی در مورد داستان قسمت بعد میزنم
فقط factions یا همون مولتی بازی به من مثل مولتی UC نچسبید اونم شاید این 12 هفته تموم بشه باز بهتر بشه!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بازی رو بعد از یه بار تموم کردن دارم رو حالت surviver بازی میکنم تقریبا آخراشم اونقدرم که فکر میکردم سخت نیست. غایت که پلاتیدن باشد هیچ کاری دشوار نیست:d
درباره ی بازی باید بگم به نظرم تا الان بهترین بازی ND هست چیز عجیبیه در نوع خودش! سورپرایز هاش واقعا نوآورانست خیلی وقت بود که اینجوری تحت تاثیر یه بازی قرار نگرفته بودم بعضی کاتسین ها اعصابم رو به شدت خورد میکرد که منجر به ناسزا گفتن به عمه ی ND میشد:d
اگه دقت کنید چپتر های پایانی joel دیگه مثل اوایل بازی ناامید نیست چون شاید یه دلیل واسه زنده موندن پیدا کرده و حتی در آخر میبینیم به قیمت نابودی بشر حاضره ellie رو از دست نده حتی اواخر به یه شخصیت منفی تبدیل میشه و نمیخواد غم از دست دادن ellie رو هم مثل دخترش متحمل بشه که من این رو بیشتر به خاطر ضعف شخصیت joel میدونم. من این بازی رو از یه جهت مثل GOW2 میدونم اونم اینه که در هر دو بازی پایان هوشمندانه ای وجود داره که لذت صبر کردن برای نسخه ی بعد رو دو چندان میکنه همین الانم یه حدسایی در مورد داستان قسمت بعد میزنم
فقط factions یا همون مولتی بازی به من مثل مولتی UC نچسبید اونم شاید این 12 هفته تموم بشه باز بهتر بشه!
مولتي بازي رو بايد با دوستانتون بريد كه گروهي بازي كنيد چون مثل Uncharted run&gun نيست و tactical هست و بايد تيمي بازي كنيد:d
اون ١٢ هفته چيز خاصي نيست فقط براي تروفي هست.
غایت پلاتیدن رو که همه دارن , اما اون 2 تا تروفی طلای آخر لیست برای مولتیه واقعاً مزخرف هستن :d
خيلي هم خوبه:d هر چي تروفي مولتي بيشتر باشه بهتره. اينم من تو ٢٠ ساعت گرفتم جفتشو.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

غایت پلاتیدن رو که همه دارن , اما اون 2 تا تروفی طلای آخر لیست برای مولتیه واقعاً مزخرف هستن :d

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام لطفا اون اخرین کات سین بازی که جوئل الی میرن به جنگل بعد از بالا بردن الی توسط جوئل من انگلیسیم خرابه میشه بگید الی به جوئل چی میگی؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر