The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
الان یکی میومد اینارو بین بچه های تاپیک پخش میکرد :d بنظر میاد ریجن 1 باشه لامصب :d

81270095773884636994.jpg
100 درصد مطمئن باش ریجن 2 هست :d

Last edited by a moderator:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
دوستان الان تو مولتیش میشه با بات بازی کرد منظورشو نفهمیدم یه چیزی تو مایه های mercenery رزیدنت اویله؟
بعد نوشته باید دو هفته زنده بممون یعنی مثلا یارو مچ 13هم بازی ببازه تمومه؟

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اتفاقا" بنده كامل ميدونم چي ميگم ! دارم ميگم شما كافيه اين كارو بكني تا يه سري ديگه هم شروع كنن !
اخه اصلا" اين كار شما لزومي داره ؟!

پس اصلا تاپیک چه لزومی داره ؟؟ما برای چی اینجا جمع شدیم ؟؟ اینجا جمع شدیم هر روز تکرار مکررات بکنیم بگیم عجب گرافیکی یا بگیم این ریجنش چنده یا ممد تو چند خریدی بازی رو یا دهنت صاف؟؟ این هست منظورت دیگه :d

اصولا تاپیک برای بحث پیرامون همه چیز بازی هست اگر شما تاپیک های دیگه رو نگاه کنی سیر تا پیز همه چیز بازیها هست البته داستان داخل اسپویل ...مام داستان داخل اسپویل میکنیم و مینویسیم کسی خواست باز میکنه کسی هم نخواست فبها ....
خیلی سادس به خدا...بقیه چی رو شروع کنن ...خلاصه ما اینجا هستیم که درباره ی بازی اللخصوص داستان بحث کنیم (داخل اسپویل) شمام کاسه ی داغ تر اش میشید چون بحث در مورد داستان بازی داخل اسپویل توی هر تاپیکی در جهان مجاز اقا مجاز ....;)

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
الان یکی میومد اینارو بین بچه های تاپیک پخش میکرد :d بنظر میاد ریجن 1 باشه لامصب :d

81270095773884636994.jpg

ای بابا عطشمون بیشتر شد:d
این صد در صد ریجن 2 هست.توی عکسهای دیگه ای هم که هست که بازی رو تو دستشون گرفتن نامردا ریجن 2 بازی نوشته ی Network Pass داره زیرش و اون From The Creators Of Uncharted نوشته شده روش:d

Last edited by a moderator:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
پریشب که داشتم بتل3 مولتی میزدم،یکی از PLAYER های KSA (عربستان صعودی) آخر بازی رو در متن یک نامه برام اسپویل کرد!:(:((
بعد از بازی های L.A.NOIRE ، RDR و MW3 ، این تلخ ترین اسپویل پایان یک بازی در عمر گیمریم هست!:(
اکانتم رو واگذار کردم به یکی از دوستام؛احتمالاً کنسولم رو کپی خور می کنم..

پ ن:از KSA جماعت متنفرم!:|

آخرین ویرایش:

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
پریشب که داشتم بتل3 مولتی میزدم،یکی از PLAYER های KSA (عربستان صعودی) آخر بازی رو در متن یک نامه برام اسپویل کرد!:(:((
بعد از بازی های L.A.NOIRE ، RDR و MW3 ، این تلخ ترین اسپویل پایان یک بازی در عمر گیمریم هست!:(
اکانتم رو واگذار کردم به یکی از دوستام؛احتمالاً کنسولم رو کپی خور می کنم..
مگه بازی دسته عربها رسیده؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
مگه بازی دسته عربها رسیده؟
نمی دونم ولی اسپویلش کاملاً درست بود.چون خودم تحقیق کردم روش!:((
از PSN و KSA جماعت تا اطلاع ثانوی دوری کنید! حتی نمایش خودکار پیام خصوصی بر روی صفحه رو در PSN خاموش کنید و هیچ پیامی رو از غریبه و خصوصاً KSA اصلاً باز نکنید!:|

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
منتقد های IGN یک ویدئو 20 دقیقه ای تهیه کردن و توضیح میدن که چرا The Last of Us چیزی مثل معجره ست ! یعنی اگر لیست برترین بازی های نسل یا 10 سال اخیر رو بزنن شک ندارم رتبه اول رو میدن بهش با این تفاسر .

The Last of Us: Why It's a Marvel

خیلی اسپویل داره؟
هنوز بازی نکردم ، ببینم یا نه؟؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
از PSN و KSA جماعت تا اطلاع ثانوی دوری کنید! حتی نمایش خودکار پیام خصوصی بر روی صفحه رو در PSN خاموش کنید و هیچ پیامی رو از غریبه و خصوصاً KSA اصلاً باز نکنید!:|
اخه چرا این ksa هارو ادد میکنی؟ اینا کلا مغز ندارن.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اشتبا کردی عزیز! یعنی از امروز تا وقتی بازی رو تمام میکنی باید از هرچیزی در مورد این بازی دوری کرد
ی چیز خوب حول این بازی این بود که مثل U3 کل بازی رو تریلر نکردن تا حس و حالش از بین بره! تقریبا موقع بازی کردن U3 خیلی از لوکیشن ها برام تکراری بود

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بچه ها کسی دقیق میدونه چه تفاوتی بین نسخه us ps store و نسخه uk ps store بازی هست ؟ آخه همه بازی ها تفاوتشون در 10 چوب بود الان این شده 20 تا !! یعنی قیمت 59.99 دلار و 39.99 پوند الان ما ریجن یکی ها سرمون کلاه رفت یا چیز بیشتری گیرمون میاد ؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
اخه چرا این ksa هارو ادد میکنی؟ اینا کلا مغز ندارن.

من اصلاً دوست عربستانی ندارم!:| همه آلمانی،اسپانیا،فرانسه و ایران! یکی هم روسیه!

نامردی طرف این جا بود که با عنوان HELP ME نامه رو فرستاد و وقتی بازش کردم،اول سوال بی سر و تهی رو نوشته بود و 2 خط آخر خیلی نامفهوم به یک بازی اشاره می کرد.اومدم جواب بدم که منظورت چیه؟ ، همون موقع یک پیام دیگه اومد که نوشته بود اینا مربوط به فلان بازی هست!:| به یکی از دوستام که پایان براش اسپویل شده بود اطلاع دادم که محتویات این نامه حقیقت داره؟ گفت آره،نصف آخر بازی رو فهمیدی!:(

پ ن: منم دلسوز!:| خیر سرم خواستم کمکش کنم!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Mohsen@
خيلي ناراحت شدم محسن...!
سعي كن فراموش كني!آلزايمر اينجاها به درد ميخوره:d
خدارو شكر من از گيم پلي فقط و فقط نمايش e3 پارسال رو ديدم...خيليم خوشحالم بابت اين قضيه!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر