The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوستان سیزنپس چیه؟؟؟ به چه دردی می خوره ؟ تلو هم داره؟
Naughty Dog has announced it has plans for three DLC packs at this stage: one is a single-player story pack, and the other two offer additional multiplayer content, including maps.You can pre-order all three packs in a $20 Season pass, which represents a 30% saving on the price of the individual releases.
The Season Pass also includes a number of bonuses:

• Increased Crafting Speed
  • Increased Healing Speed
  • 9mm Reload Speed Upgrade
  • Rifle Clip Capacity Upgrade
  • Grounded – exclusive 90min “Making of The Last of Us” documentary
1 DLC براي SP و 2 DLC براي MP شامل ميشه. همچنين ٤ مورد اول هم داخلش هست كه براي MP هستن .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
دوستان همون زمانی که خبر لو رفتن داستان بازی پخش شد ، گفتم که توی سایت هایی مثل Youtube حواس ـتون به نظرات ملت باشه. الآن هم تعداد افرادی که داستان براشون لو رفته زیادتر شده و همین جا بهتون قول میدم که زمان کنفرانس های E3 توی سایت هایی مثل Twitch و بخش نظرات GameSpot و IGN و ... با بمبارون لو رفتن داستان روبرو میشین ! پس حواس ـتون رو جمع کنین و chat ها رو off کنین یا کلاً بهشون نگاه نکنین که بعداً پشیمون نشین. مخصوصاً دوستانی که بخش نظرات Twitch براشون از خود کنفرانس ها هم مهم تر هست و کل وقت ـشون رو اونجا میگذرونن ! :D

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
همینجا پیشنهاد میکنم با چشمان نیمه بسته! دونه دونه کلمات رو بخونید ، تا یه سری عقده ای صبر 2 سالمون رو یه شبه به فنا ندن ، :d
من چه طور تا تیر مواظب باشم آیا ؟! :d

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
خب مثه اینکه واسه دوستان کپی باز لیک شده بازی ! ، همینجا اعلام میکنم تا تموم نکردن بازی پام رو توی این تاپیک نمیزارم :| :d
امیدوارم دوستان از بازی لذت ببرند ، خداحافظ تا 20 روز دیگه !
=============
حالا چرا تا ۲۰ روز ؟؟ بازی ۶ روز دیگه عرضه میشه
من میخوام دانلود کنم ، با اوضاع اینترنت تو این بازه زمانی ( خودتون میدونید که چه خبره ) احتمالا 20 روز طول بکشه ! :|
====
بازی برای دانلود با حجم 32.9 گیگ در اینترنت قرار گرفته.
من اریج بازم از استور دانلود میکنم :|

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,767
نام
محمد امین
خب مثه اینکه واسه دوستان کپی باز لیک شده بازی ! ، همینجا اعلام میکنم تا تموم نکردن بازی پام رو توی این تاپیک نمیزارم :| :d

حالا چرا تا ۲۰ روز ؟؟ بازی ۶ روز دیگه عرضه میشه

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
من تا روز E3 شبانه روز بازی میکنم تا بازی تموم شه بعدش میرم نظرات twitch رو میخونم شماهم همینکارو کنین اگرم حرف علی اقا درست باشه منم میرم از این تاپیک تا چیزی از داستان یا گیم پلی واسم اسپویل نشه میخوام کاملا واسم بکر بمونه همه چیه بازی خداحافظ دوستان تا تموم کردن TLOU :x=;

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
=============

من میخوام دانلود کنم ، با اوضاع اینترنت تو این بازه زمانی ( خودتون میدونید که چه خبره ) احتمالا 20 روز طول بکشه ! :|
بازی برای دانلود با حجم 32.9 گیگ در اینترنت قرار گرفته.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
وای بازی لیک شد :-s . دوستان خواهش میکنم اونایی که بازی میکنن چیزی رو اسپویل نکنن . اصلا بازی نکنین بزارین تا یه هفته دیگه باهم بازی کنیم :d

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
من تا روز E3 شبانه روز بازی میکنم تا بازی تموم شه بعدش میرم نظرات twitch رو میخونم شماهم همینکارو کنین اگرم حرف علی اقا درست باشه منم میرم از این تاپیک تا چیزی از داستان یا گیم پلی واسم اسپویل نشه میخوام کاملا واسم بکر بمونه همه چیه بازی خداحافظ دوستان تا تموم کردن TLOU :x=;
حيف اين بازي نيست كه ميخواي يه هفته اي تمومش كني؟؟؟!!!!/:)

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
حيف اين بازي نيست كه ميخواي يه هفته اي تمومش كني؟؟؟!!!!/:)
شبانه روز یعنی از صبح تا شب نیم ساعت خواب دوباره از صبح تا شب بعدش که قشنگ داستان رو فهمیدم شروع میکنم به تفرس تو مکان بازی و پلات بازی :d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب دیگه حضور توی این تاپیک کار عاقلانه ای نیست :D ما رفتیم تا هفته دیگه بعد از تهیه و اتمام بازی برگردیم !

موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر