The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
کسانی که در مورد لیک شدن، کپی خور و اینجور موارد میخواهند صحبت و تبادل نظر کنند لطفا از بخش Jailbreak استفاده کنند. چنین پست هایی در این تاپیک پاک خواهند شد.

ضمنا از پست هرگونه اسپویل و جزییات به شدت خودکاری کنید. ممنون از همکاریتون دوستان.
برادر من لیک چیه؟؟ بازی گلد شده یا سلد (نمیدونم فروشنده گفت) به صورت کاملا رسمی 1شنبه میاد تو بازار ایران مثله کالاف که من 3روز جلوتر اومد دستم فکر کردم لیک شده بعدش رفتم مولتی دیدم 10000 نفر دارن بازی میکنن بعدش دوستان پرسیدن 3شنبه میاد من گفتم 1شنبه میاد صحبت در مورد تاریخ انتشار بازی خلاف قانونه؟؟؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
برادر من لیک چیه؟؟ بازی گلد شده یا سلد (نمیدونم فروشنده گفت) به صورت کاملا رسمی 1شنبه میاد تو بازار ایران مثله کالاف که من 3روز جلوتر اومد دستم فکر کردم لیک شده بعدش رفتم مولتی دیدم 10000 نفر دارن بازی میکنن بعدش دوستان پرسیدن 3شنبه میاد من گفتم 1شنبه میاد صحبت در مورد تاریخ انتشار بازی خلاف قانونه؟؟؟
منظور کیوان از لیک شدن همون لینک های دانلودش بود!
وگرنه ما مثل قبلا منتظر اطلاع رسانی خود کیوان در مورد لیک شدن نسخه ی اورجینالش میمونیم:p

M

!_Meshki_!

بازي 2-3 روز قبل از انتشار در مغازه ها قرار مي گيره تا روز عرضه فروختن رو آغاز كنند . حالا بعضي ها از همون اول شروع مي كنند . اين كه ليك نيست .

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
من یه نقد خیلی طوفانی و وحشتناک دارم در حد ترول!
این تم داینامیکش چقد مسخرست، دو تا پیکسل برگ اون گوشه دارن ارتعاش میکنن شده داااااییینامیک
پووووفففف:|
:d
احتمالاً یکی از علتهای اصلی نمره GS و Polygon همین بوده. همش تقصیر توئه! نقد می کنی؟!
:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
خب دو سه تا نقد از این عنوان منتشر بشه !
تنوع دیدگاه ها چیز خوبیه :yes: :d
ولی انصاف رو رعایت کنین و مثه این تام مک شت نقد نکنین :d
خلاصه اینکه سعی کنین 10 بدین

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
خب دو سه تا نقد از این عنوان منتشر بشه !
تنوع دیدگاه ها چیز خوبیه :yes: :d
ولی انصاف رو رعایت کنین و مثه این تام مک شت نقد نکنین :d
خلاصه اینکه سعی کنین 10 بدین
از همین الان می گم، یکی از نقدها مال من خواهد بود که توی انجمن می ذارم!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام دوستان
من الان دارم از داخل دیسک God Of War اون دمو رو دانلود میکنم 135mb بعدش چند مگ دیگه باید دانلود بشه
اخه خیلی خیلی آروم داره دانلود میشه،،،، یه دو ساعتی میشه تازه شده 47% چرا اینقدر کنده؟
درصورتیکه من الان اپدیت گاد رو دانلود کردم نزدیک 1گیگ ولی سریع رفت

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام دوستان
من الان دارم از داخل دیسک God Of War اون دمو رو دانلود میکنم 135mb بعدش چند مگ دیگه باید دانلود بشه
اخه خیلی خیلی ارو داره دانلود میشه،،،،

2 گيگ و خورده اي حدودا"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر