The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
به به ! :D
The Last of Us OST Sampling
30 تا آهنگ بازی هست که البته کامل نیستن و هرکدوم فقط تیکه هایی از آهنگ رو داره. OST کامل بازی که قاعدتاً بعد از عرضه بازی منتشر میشه ! :D
غوغاست این آهنگ !!! اینا هم همون آهنگ قبلی هستن با تم های دیگه. + + + +
فوق العادست !!! یعنی بیشتر از هر چیزی منتظر عملکرد کلی ساند ترک ها و صداگزاری بازی هستم . انقلابی هست در نوع خودش . باورنکردنیه این Gustavo Santaolalla :D!

پ.ن: اوه اوه جداً اوه:D یک صحنه دراماتیک رو با این موزیک در نظر بگیرید!
https://soundcloud.com/sony-soundtracks/all-gone?in=sony-soundtracks/sets/the-last-of-us

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,483
این aim assist بعضی جاها اذیت میکرد مثلا با اسلحه هاس زوم دار واقعا میرفت تو مخ
خودش هیچ مشکلی نداره اما وقتی زیاد میشه میره تو مخ
ولی صد در صد سیستم بازی دیگه مثل قبلا نیست احتمال تو MPهم باید کمبود مهمات این داستانا باشه دیگه؟

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این aim assist بعضی جاها اذیت میکرد مثلا با اسلحه هاس زوم دار واقعا میرفت تو مخ
خودش هیچ مشکلی نداره اما وقتی زیاد میشه میره تو مخ
ولی صد در صد سیستم بازی دیگه مثل قبلا نیست احتمال تو MPهم باید کمبود مهمات این داستانا باشه دیگه؟
بله همينطور كه ماد هاي بازي هم اشاره ميكنن مهمات تو مولتي كم خواهد بود:d از يه لحاظ ميتونه به ضررش باشه چون يه سري فكر نكنم خوششون بياد:) مگر اينكه ماد هاي نرمال داشته باشه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
به به ! :D
The Last of Us OST Sampling
30 تا آهنگ بازی هست که البته کامل نیستن و هرکدوم فقط تیکه هایی از آهنگ رو داره. OST کامل بازی که قاعدتاً بعد از عرضه بازی منتشر میشه ! :D
غوغاست این آهنگ !!! اینا هم همون آهنگ قبلی هستن با تم های دیگه. + + + +

فوق العادست !!! یعنی بیشتر از هر چیزی منتظر عملکرد کلی ساند ترک ها و صداگزاری بازی هستم . انقلابی هست در نوع خودش . باورنکردنیه این Gustavo Santaolalla :D!

پ.ن: اوه اوه جداً اوه:D یک صحنه دراماتیک رو با این موزیک در نظر بگیرید!
https://soundcloud.com/sony-soundtracks/all-gone?in=sony-soundtracks/sets/the-last-of-us

به زودی همه ی قطعات موسیقی در یک فایل ZIP b-)

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
آپلودش کردم :bighug:
....
خواهشا یه نفر یه جای خوب آپلودش کنه ، خیلی معتبر نیستb-)

اقا نکن این کارو . من هنوز تریلر Extended RedBand رو روزی 7-8 بار میبینم .دارم دیوونه میشم.چطور تا 37 روز دیگه صبر کنیم .هر روز هایپ تر از دیروز :|

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
اقا نکن این کارو . من هنوز تریلر Extended RedBand رو روزی 7-8 بار میبینم .دارم دیوونه میشم.چطور تا 37 روز دیگه صبر کنیم .هر روز هایپ تر از دیروز :|

پیش خودم فکر کردم اسپویل داستانی داشت دورش رو خط میکشم ولی دیدم نداره! البته به اسم قطعات خیلی توجه نکنید:d
فقط گوش کنید! تجربه نشون داده گوش دادن موسیقی متن قبل از دیدن اثر (فیلم یا بازی) و مرور موسیقی ها هنگام دیدن اثر ،
لذتی دو سه چار پنج شیش و یا هــــــفــت برابر دارد:d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
پیش خودم فکر کردم اسپویل داستانی داشت دورش رو خط میکشم ولی دیدم نداره! البته به اسم قطعات خیلی توجه نکنید:d
فقط گوش کنید! تجربه نشون داده گوش دادن موسیقی متن قبل از دیدن اثر (فیلم یا بازی) و مرور موسیقی ها هنگام دیدن اثر ،
لذتی دو سه چار پنج شیش و یا هــــــفــت برابر دارد:d

خب برا بقیه بازیا 7-8 برابره ولی برا این بازی اثرات جبران ناپذیری داره :d 37 روز داره مثل 37 میلیون سال میگذره.نمیدونم چجوری صبر کنیم.:(
راستی این قطعات هر کدوم 50 ثانیه است اره؟؟
اون قطعه ای که اریا گفته بود غوغاست رو از صبح تاحالا نزدیک 50 بار گوش کردم.هربارم یه نکته جدید توش پیدا کردم:d

Last edited by a moderator:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نظر سنجی ایراد داره :

[h=2]نظرسنجی: کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟[/h]
[h=3]این نظرسنجی، عمومی می باشد: کاربران دیگر می توانند از رای شما با خبر شوند.[/h]
  • شخصیت پردازی و داستان
  • اتمسفر و محیط بازی
  • Gameplay
  • گرافیک و صدا

همه موارد

این بازی بی نظیره . یعنی رو دست این بازی ندیددم . سالهاست که بازی ای نیومده که بتونه صنعت گیم و تکون بده . یه زمانی بازی بزرگ UNREAL کلیف بی بود . بعدش DOOM و QUAKE جان کارمک بودن . بعدش مجددا GEARS OF WAR کلیف بلزینسکی اومد و الان ناتی داگ داره با این بازی صنعت گیمینگ رو از تمام جهات ، گیم گلی ، هوش مصنوعی ، انیمیشن ، مدل سازی ، داستان پردازی ، واقع گرایی و ... تکون میده .

پیش بینی خودم اینه که تنها بازی ای که میتونه رو دس این بازی بلند بشه DOOM 4 ، ALAN WEAK 2 یا شایدم یه بازی بزرگ از راکستار باشه .

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اون انیمیشن های وحشتناک که توی تریلر E3 و VGA دیدیم حاصل تلاش این دوستانه , به افتخارشون :d

پ.ن : عکس جدیده :d

9lczvo7tkjs67ed1v1a6.jpg

پ.ن2 : خواهش میکنم یکم تدابیر امنیتی رو برای این تاپیک بیشتر کنین ( آریا فکر کنم تو از همه بیشتر میای اینجا ) , شاید طرف هیتر باشه بیاد یه چیزی بنویسه ما هم اینجا بخونیم بخدا بازی کوفتمون میشه , همین 2-3 تا پست بالایی هرچی اومده دهنش نوشته ( حالا نمیدونم از خودش میپرونه یا واقعیت داره ) , یه بامرام پیدا شه زود زود تاپیک رو چک کنه اگه چیزی نوشته باشن سریع پاک کنه ! لــــطـــــفــــــاً

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
پ.ن2 : خواهش میکنم یکم تدابیر امنیتی رو برای این تاپیک بیشتر کنین ( آریا فکر کنم تو از همه بیشتر میای اینجا ) , شاید طرف هیتر باشه بیاد یه چیزی بنویسه ما هم اینجا بخونیم بخدا بازی کوفتمون میشه , همین 2-3 تا پست بالایی هرچی اومده دهنش نوشته ( حالا نمیدونم از خودش میپرونه یا واقعیت داره ) , یه بامرام پیدا شه زود زود تاپیک رو چک کنه اگه چیزی نوشته باشن سریع پاک کنه ! لــــطـــــفــــــاً
آخه ما هم آدم هستیم و روبات نیستیم که بیایم پایان بازی رو بخونیم و راحت پاکش کنیم و بریم سراغ پست بعدی. :( من سر همین گزارش تخلف هایی که ملت در مورد لو دادن داستان ها میکنن ، هم پایان RDR کاملاً برام لو رفت و هم درصد عظیمی از پایان BioShock: Infinite.
کلاً بهترین کار اینه که تا زمان عرضه بازی زیاد توی این تاپیک نیاین و اگه میاین هم چشم هاتون رو بیشتر روی پست هایی که فکر میکنین درست حسابی هستن متمرکز کنین و از بقیه پست ها سریع بگذرین ! :D
من که به هر حال هر پستی در این زمینه ببینم ، پاک و برخورد میکنم ولی این قضیه هم فقط مربوط به بازیسنتر نمیشه و کلاً بهتره همه جا مواظب باشین. از کامنت های Youtube گرفته تا پیام های ملت وسط پخش کنفرانس های E3 توی سایت هایی مثل Twitch.tv که احتمالش زیاده یه عده احمق بیان همه چی رو لو بدن و ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر