The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
اگر منظورتون اینه :

41294982149101873504.png

که ، اون همون Favourite game هست و هر چیزی میشه نوشت :D

نه میدونم ضایع نکن مارو........نه id طرف رو پیدا نمیکنم دیشب دیدم فکنم از روی دموی بازی گادافوار رفته...........شایدم این یه شایعه سازی.............خدارو چه دیدی..................:d

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
آقا جان رو ما این هایپ زدایی و اینجور چیزها اثر نداره:dمن به شخصه نه هایپ شدم نه امید زیادی به بازی بستم.همیشه همونقدری که میدونم که باید امید داشته باشم به بازی امید میبندم.الآنم که میگم به نظرم بازی متاش بین ۹۲ تا ۹۶ میشه چرا دروغ بگم یک دلیل اطمینان من بخاطر اسم ND هست و دلایل دیگش هم مثل همون گیم پلی اولین بازی درE3 و تریلرهای اولیشه چون اصلاْ‌ از اون به بعد هیچکدوم از تریلرهاشو ندیدم که دیگه اسپویل نشه.اصلا بذارید بهتون اینو بگم خیالتون راحت شه بازی ای که شاهکار میشه از همون اولش هم معلومه.یعنی از کوچکترین چیزش هم میشه فهمید.در مورد GOW A هم که بحثش شده باید بگم که خوب اون یه بازی بود که سانتا برای اولین بار بود که میومد روی مولتی کار میکرد و خوب مولتیش خیلی خوبم از آب در اومد که این نشون دهنده ی گذاشتن وقت زیاد روی مولتی بود و سینگل واقعا خیلی خوبی داشت ولی باز خودم پیشبینی متای ۸۴-۸۵ رو داشتم با توجه به همه ی اینا و نسخه ی فرعی بودن ولی خوب پایینتر شد و اگر TLOU هم پایینتر از ۹۲ بشه باز هم زیاد برام فرقی نداره و رو نظرم نسبت به بازی هیچ تاثیری نداره و نمره ها برام صرفا نقش جذابیت بیشتر برای دیدنشون و پیشبینی واسم دارنو هیچوقت چیزی بیشتر از اینا برام ارزش نداشتن و فقط دارم دلایل اینکه چرا همچنین پیشبینی رو کردم و غیر از این به نظرم احتمالش کمتره رو توضیح میدم.بنظرم با توجه به سابقه ی ND در دو بازی قبلی که هر دو مولتی عالی و معتاد کننده ای داشتن و بین بهترینها بودن نباید نگرانی زیادی راجع به مولتی این بازی داشته باشیم تازه قراره با یه مولتی خاص روبرو باشیم که ND قولش رو داده و گفته اگر از مولتی مطمین نبودن هیچوقت قرارش نمیدادن و حداقل دیگه ND رو در وسواس قبول دارین دیگه؟!صحبت از سابقه ی ND و محبوبیتش در ایران شد که راجع به اینم باید بگم که خیلی از ما عاشق ND و از همین خیلی هم باز هم بیشتر مثل من از بچگی با بازیهاش بزرگ شدن و صرفا بخاطر جوگیر شدن بخاطر U1,U2,U3 نبوده.تو نسل PS1 با کرش و نسل بعدی با J&D و نسل بعدش با U و حالا هم قراره با TLOU زندگی کنیم.من به شخصه نمیتونم به این سری بازیهایی که نام بردم پایینتر از شاهکار بگم یعنی شاید برای شما نباشه ولی برای من صد در صد هست و نمیتونم بگم حتی مثلا U3 از U2 بهتره یا بالعکس چون همشون واسم یه شاهکاری بودن و در نوع خودشون همه یجور چیز خاصی رو دارن که واسه من عالیه و هر کدومشون از هر سری بازی دلیلی برای خریدن کنسول اون نسل واسه ی من بوده.کلا اینکه به ND اصلا هیچ شکی ندارم مخصوصا تو این نسل که تو اوج خودشه اونم بدجوری تو اوجه.بحث در مورد U3 شد که چرا به Skyrim نشد امتیازاتش(به بتمن که کاملا نزدیک بود تازه برابر هم بودن اولا بعد سر اون جریانات اومد پایینتر یکی دو نمره)همه هم خوب میدونیم که U3 تمام انتظارات ما رو شاید هم بیشتر برآورده کرد ولی بک چیزی که نمرات اونو یدفعه از ۹۴ کشید به ۹۲ اون نمره ی درخشان ۹۲ بود و چیزای دیگه هم بود برای اینکه بازی به میانگین بالاتر از ۹۴ هم نرسه مثل انحصاری بودن بازی و ۷.۷و۵ های زیادی که سایتهایی که شناخته شده هم بودن از این حیث به بازی دادن و بنظرم این بحث که U3 از نظر کیفی به U2 نمیرسید غلطه باز یا مثلا نرسیدن Jak 3 به Jak 2:d
کلا خواستم بگم که هایپ الکی نشدم و به بازی امید زیادی و الکی نبستم و امتیازات برام نقش چندانی ندارن و اصلا فقط برام همون نقشی رو دارن که توضیح دادم و برای پیشبینی کردن فقط نظرمو میگم و خواستم که بگم دلایلم واسه نظرم چیه:d
باشه حالا که این طور شد باشه
biggrin1.gif

خوبی بدی از من دیدید حلالم کنید ، من این ننگ که سر شرط بندیم بیام و سر خم کنم اعتراف کنم رو نمی تونم قبول کنم
biggrin1.gif
مرگ با عزت بهتر از زندگی در زلت خواهد بود
یا ترمز ماشینمون رو میکنم دل و میزنم به اتوبان یا از پل میپرم پایین زیر ماشین ها
متال گیر جدید هم بازی کردید جای منم خالی نگه دارین
yahoo_2.gif

ما دسته جمعی دعا میکنیم که نبازید مساوی بشید حداقل:d
If You Know What I Mean:>
Metascore 96:d

آخرین ویرایش:

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
همین حرفا نشون میده کلا با بازی های ND هایپ زدی رفت...............:d

انچارتد 2 بهترین سری این بازی هست خواهد ماند...........انچارتد 3 خدا بود تو آتیش-اقیانوس-صحرا......اما تنها ایرادش کم بود بازی بود نصبت به uncharted 2 و اخرش خوب تموم نشد........نه عشق بازی نه:xونه...................:))

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,200
نام
حامد
ببینید دوستان چیزایی که گفتم به هیچ وجه برای هایپ زدایی و این حرفها نیست :D نکته اینجاست که به خاطر اتفاقات اخیر (بیوشاک) یه سری از دوستان هیجان زده شدن و دارن با اون مقایسه ـش می کنن ! :D منم در همین راستا این حرفها رو زدم ! ببینید کن لوین این نسل 2 تا بیوشاک داد (2 ـش مال لوین نبود فکر میکنم) هر دو با متای 96 ! خب این نشون میده این موفقیت اتفاقی نبوده ! ولی ناتی این 4 ـمین بازیشه و فقط یکیش متاش 96 بوده و اون دو تای دیگه حتی نزدیکشم نشدن ! خب این وسط خیلی بین اینها فرقه ! :D اینا رو گفتم که فکر نکنید چون اون تونست اینم می تونه ! همین حرفها رو توی تاپیک آنچارتد 3 هم زدم همه فکر کردن دارم هایپ زدایی میکنم ! بتمن اومد اون متای گرخناک رو گرفت همه توی تاپیک آنچارتد 3 شور حسینی گرفتن گفتن دوباره 96 آنچارتد 2 تکرار خواهد شد و این حرفها ، حتی متای 97 هم توقع داشتن ! ولی آنچارتد 3 متاش چند شد ؟ خلاصه همونطور که سال 2011 بتمن و اسکایریم با متای 95-96 یکه تاز اون سال شدن و آنچارتد نزدیکشون هم نشد (در حالی که بچه ها توقعش رو داشتن !) امسال هم قرار نیست چون بیوشاک 96 شد پس تلو هم عین آب خوردن همین متا رو به دست بیاره :D

باشه حالا که این طور شد باشه :D
خوبی بدی از من دیدید حلالم کنید ، من این ننگ که سر شرط بندیم بیام و سر خم کنم اعتراف کنم رو نمی تونم قبول کنم :D مرگ با عزت بهتر از زندگی در زلت خواهد بود
یا ترمز ماشینمون رو میکنم دل و میزنم به اتوبان یا از پل میپرم پایین زیر ماشین ها
متال گیر جدید هم بازی کردید جای منم خالی نگه دارین :(
:(

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,513
نام
Nightwing
الان دیگه انتظارا رفته بالا یه بازی بشه 88 میشه چرت :D خداییش 90 ام بشه خیلی خوبه...بازی عالیه اما متای 96 97 فقط یه رویاس!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خلاصه همونطور که سال 2011 بتمن و اسکایریم با متای 95-96 یکه تاز اون سال شدن و آنچارتد نزدیکشون هم نشد (در حالی که بچه ها توقعش رو داشتن !) امسال هم قرار نیست چون بیوشاک 96 شد پس تلو هم عین آب خوردن همین متا رو به دست بیاره :D
وقتی میگی 2011 دفعه آخرت باشه Portal 2 رو از قلم میندازی :| :D
uncharted 3 زیر سایه این 3 تا بود تو 2011 8-|
پ.ن:به جان شوما سر Portal 2 با Gabe هم شوخی ندارم :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دوستان خواهشا دیگه ارزش این بازی رو با امتیازاتی که سایتهای مختلف به این بازی میدن مشخص نکنید.
که تمام این امتیازات نظرات شخصی افراد امتیاز دهندست.
اگه شما خودتون رو بعنوان یه گیمر قبول دارین ،اگه از نظر شما یه بازی خوبه پس خوبه دیگه امتیازاتی که بازی میگیره مهم نیست.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
وقتی میگی 2011 دفعه آخرت باشه Portal 2 رو از قلم میندازی :| :D
uncharted 3 زیر سایه این 3 تا بود تو 2011 8-|
پ.ن:به جان شوما سر Portal 2 با Gabe هم شوخی ندارم :D

آخ آخ اصلاً حواسم نبود :D نیست که حدود اوایل سال خودمون اومد اینه که دیگه حواس نموند :D
---
دوستان خواهشا دیگه ارزش این بازی رو با امتیازاتی که سایتهای مختلف به این بازی میدن مشخص نکنید.
که تمام این امتیازات نظرات شخصی افراد امتیاز دهندست.
اگه شما خودتون رو بعنوان یه گیمر قبول دارین ،اگه از نظر شما یه بازی خوبه پس خوبه دیگه امتیازاتی که بازی میگیره مهم نیست.
اصولاً فن های یه بازی اونو به خاطر امتیازاش بازی نمی کنن ! حرفهایی که میزنیم برای جلوگیری از مراسم عروسی بعضی ها توی تاپیک امتیازاته :D تا دیروز کسی جرئت نداشت به گاو چپ نگاه کنه ولی طی چند هفته با خاک کوچه یکی شد اونم در حالی که هنوز توی همین نسل بیشترین متا مال خودشه !!! :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
آقا تو قسمت جدیده the walking dead گفته بودن یه خبرایی هم از the last of us هست .
قسمت جدیده walking dead اومده (31 مارچ) ، یعنی دیروز.
اطلاعات جدیدی از بازی نیومده؟

آخرین ویرایش:

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
آقا تو قسمت جدیده the walking dead گفته بودن یه خبرایی هم از the last of us هست .
قسمت جدیده walking dead اومده (31 مارچ) ، یعنی دیروز.
اطلاعات جدیدی از بازی نیومده؟

فک نکنم سریال هنوز پخش نشده تو امریکا!
شده؟
ظهر معلوم میشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
ویدیوی تبلیغ TLOU هم اومد، البته چیز جدیدی نداره! شاید 2 ثانیه ـش جدید بود فقط! :d بقیش همون تریلر VGA بود :d
The Last of Us TV Spot #1 - The Walking Dead Spot.mp4
720P و 9 مگ میباشد :d

فقط توی ثانیه 13 چرا کلیکر ها همینطوری یکجا ایستاده بودن؟ :| (اُه اُه اُه ، زیر نور خورشید هم میان اینا؟ :-ss )

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
ویدیوی تبلیغ TLOU هم اومد، البته چیز جدیدی نداره! شاید 2 ثانیه ـش جدید بود فقط! :d بقیش همون تریلر VGA بود :d
The Last of Us TV Spot #1 - The Walking Dead Spot.mp4
720P و 9 مگ میباشد :d

فقط توی ثانیه 13 چرا کلیکر ها همینطوری یکجا ایستاده بودن؟ :| (اُه اُه اُه ، زیر نور خورشید هم میان اینا؟ :-ss )
یه ویدئو هم اینجا هست !! :D
البته این هم 90% تکراری هست ولی توی صحنه های جدید یه چیزی داره که به شدت خشنه !!! :D
اگه میخواین خودتون تریلر رو ببینین یا کلاً چیزی نبینین ، اسپویلر رو باز نکنین :

خدا بخیر بگذرونه ! :D ND در فاز خشونت رسماً زده به سیم آخر ! اول میزنه توی قسمت جلویی کله اون بدبخت ، بعدش هم از عقب میزنه و قطعش میکنه ! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
مربوط به تریلری که آریا گذاشته :d

:o:o:o(+ حالت های ترس و چندشی! :d )
الان تریلر رو دیدم،و بعد اسپویل رو باز کردم... دقیقا اون صحنه ای که گفتی من مثل بالا دهنم باز موند از خشونت بازی... :d خیلی خشن بود اون تیکه ... :d
اون پسر سیاه پوسته رو به صورت خیلی خفنی احساس میکنم میمیره:(( اونجا که الی تفنگ رو نشونه گرفته و توی تریلر VGA هم بود،فکر کنم همین بشر باشه...:-s

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
فکر کنم رئال و خشن ترین بازی این نسل باشه با این اوصاف . ببین بیل چجوری سر این یارو رو قطع میکنه حرکت دست ها و انیمیشن های جوئل و همچنین ترس الی هم از این صحنه خیلی خیلی جالبه !
dfpbtxc7umakz0otm8j.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر