The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تا اونجایی که من فهمیدم ماه ژوئن بازی عرضه نمیشه درسته? و یا حداقل بازی شاخ
biggrin1.gif

الآن اگه من حرف بزنم که همتون ناراحت میشید

نــــــــــــــــــــــع! برا اینکه هیچ آدم سلیمی این کار رو نمیکنه!!

همونطور که Avatar رو تو فبریه اکران نمیکنن
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif
مرتضی منم منظورم این بود که این ماه کلا خالیه و بنظرم بهترین زمان عرضه تلو !
biggrin1.gif

:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
مگه عروسیه!! دارن دنبال سالن خالی میگردن

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
الآن اگه من حرف بزنم که همتون ناراحت میشید

نــــــــــــــــــــــع! برا اینکه هیچ آدم سلیمی این کار رو نمیکنه!!

همونطور که Avatar رو تو فبریه اکران نمیکنن :| :|

یا اینکه اونجرز رو با دارک نایت رایزز تو یه هفته اکران نمیکنن :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
درسته امین خب بالطبع همزمان با E3 هستش
اما مسلما دلیلی داره دیگه
البته بنظرم کار بیشتر رو بازی یک بهونه اس ! :D
شخصا معتقدم شاید قراره Beyond‏ زودتر عرضه شه واس همونه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یعنی سونی اینقدر احمقه که بیاد TLOU رو یهو 1 ماه بندازه عقب که قربونی Beyond بشه!؟!؟!

اصلاً این 2 تا بازی با هم قابل مقایسه ان!؟:| :| :|

بعد هم آقا دید مِی تایم خوبیه برای Beyond گفت جهندم TLOU رو میبرم یه وقت دیگه ، حالا چرا فردای 2013 E3!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

البته در اینکه سونی بدترین پابلیشره که شکی نیست (از نظر بازی فروختن به مردم میگم نه مدیریتی :D) ولی دیگه بیاد بازی شماره 1 سال 2013 ــش رو قربونی بازی شماره 3ــش بکنه!؟ :| :-/
اگه این باشه که باید گل گرفت در اون کمپانی رو :|
پ.ن: گفته شده بود که Beyond آمادس که پس چرا تاریخ ریلیز نداره /:)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو صبح از دنده چپ بیدار شده بودی امین?! :D
کنترل کن خودتو!:D
والا چی بگم آخه , حالا بزار تاریخ ریلیز Beyond‏ بیاد ببینیم اصلا ربط داره بهش

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
درسته كه 5 هفته تأخير زيادي نيست اما ريليز اين بازي به فاصله كوتاه بعد از e3 هم به لحاظ فروش وازاون مهم تر هم به لحاظ نمرات به اين بازي صدمات زيادي خواهد زد مخصوصا e3 سال ٢٠١٣ كه از الان معلوم تمركزش روي نسل بعد.....بد نام ٢ رو به ياد بياريد تازه e3 2011 با e3 2013 قابل مقايسه نيست ......فكر اين كه منتقد يا گيمري كه e3 نسل بعد رو ديده يا در حال و هواي e3 هست ميخواد در مورد اين ip جديد چه موضعي بگيره چهار ستون بدن من رو مي لرزونه ....حيف اين بازي ميتونست متاي خارق العاده رو امسال به دست بياره ولي حالا.......فقط ديگه خدا ميتونه به اين بازي كمك كنه.....اي كاش همون ٧ مي عرضه ميشد....

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
onqh7bfhwhdvu2ejsrdh.png

ما که قبولتون داریم داگز :dدوستان عزیز, کله گنده های NG الان با هم هم فکری کردن که تاخیر زدن ! همینجوری شهر هرت نیست که :d مطمئناً به صلاح بازی بوده وگرنه هیچوقت این کارو نمیکردن !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
14 ژوئن كه ميشه 24 خرداد ! تا جايي هم كه من يادمه اين تاريخ مصادف بوده با E3 هر ساله !
اين احمق ها نمي فهمند كه توي اين بازه زماني بازي كاملا" بين هياهو هاي E3 نابود ميشه اينو ديگه هر كسي ميفهمه

يادمه INFAMOUS 2 رو هم همينطوري كردند فردا صبح بازي داشت بازي ريليز ميشد ترتون داشت براش تريلر انونس مي كرد
اگر چند روز قبل E3 بود يه حرفي ( گفتم نميدونم دقيقا" توي خود E3 مي افته يا نه ) اما اگر بخواد بيفته داخل E3 يا بعد E3 فاجعه است اگر مايكرو هم كنسول جديدش رو معرفي كنه و يه عالمه خبر از بازي هاي ديگه بياد كلهم TLOU خرد ميشه و امكان داره فروشش هم بياد پايين

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
انقدر این حرف ها رو به ناتی داگ نزنید از تلو به عنوان نمونه گیم پلی و ai برای نسل بعد یاد شده :|حالا مثلا همین wd مگه تونست جلوی نمایش تلو وایسه یعنی به طوری که همه درباره ی wd حرف بزنن نه شما ها هم انقدر گیر ندید خواستن بازی رو بهتر کنن بدن تحویل خیالشون راحت باشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,846
نام
مرتضی
14 ژوئن كه ميشه 24 خرداد ! تا جايي هم كه من يادمه اين تاريخ مصادف بوده با E3 هر ساله !
اين احمق ها نمي فهمند كه توي اين بازه زماني بازي كاملا" بين هياهو هاي E3 نابود ميشه اينو ديگه هر كسي ميفهمه

يادمه INFAMOUS 2 رو هم همينطوري كردند فردا صبح بازي داشت بازي ريليز ميشد ترتون داشت براش تريلر انونس مي كرد
اگر چند روز قبل E3 بود يه حرفي ( گفتم نميدونم دقيقا" توي خود E3 مي افته يا نه ) اما اگر بخواد بيفته داخل E3 يا بعد E3 فاجعه است اگر مايكرو هم كنسول جديدش رو معرفي كنه و يه عالمه خبر از بازي هاي ديگه بياد كلهم TLOU خرد ميشه و امكان داره فروشش هم بياد پايين
متاسفانه بازی روز بعد E3 افتاده!!! اما و اگر هم تو فروشش زیاد شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر