The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خدا كنه چند تا غول اخر درست تو بازي بذارن خسته شديم از بس بدون غول اخر بازيهارو تموم كرديم:(
دد اسپيس 1 غول اخر هاي خوبي داشت تو اين نسل
خجالت بکش :D . غول چیه . مگه کنترا هست آخه . TLoU رو چی فرض کردی که میگی غول داشته باشه . بعید بود از تو :|

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
خدا كنه چند تا غول اخر درست تو بازي بذارن خسته شديم از بس بدون غول اخر بازيهارو تموم كرديم:(
دد اسپيس 1 غول اخر هاي خوبي داشت تو اين نسل
نه بازی قرار نیست چیز به اسم boss آخر داشته باشه.این رو قبلا کارگردان بازی بهش اشاره کرده بود.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
طرحی زیبا از طرفداران غیور The Last of Us ! :d

k0szscz4sr5d30mq0qo.jpg

و من همچنان در انتظار اطلاعاتی از بخش مولتی !

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
نوع سوم و خطرناک ترین Infected ها یک چیزی بین Clickers و Runner هاست . همونی که توی تریلر VGA دیدیم

رضا این حدسه یا تأیید شده؟ :d

به نظر میرسه این Runner در حال تبدیل شدن به Clicker باشه!

راستی چه قدر خوب میشه این قارچ‌ها رو حیات وحش هم تأثیر گذاشته باشن، یعنی حیوانات رو هم به شهر‌ها آورده باشه ولی نه به صورت طبیعی :d

دوستان کسی لینک تریلر VGA رو داره ؟

خدمت شما

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
رضا این حدسه یا تأیید شده؟ :d
رسماً تائید نشده اما از اونجایی که تائید و تاکید کردن بیشتر از دو نوع از این موجودات قارچی موجوده براحتی میشه فهمید یکی دیگه شون صد در صد همینی هست که توی تریلر VGA دیدیم:D!

آخرین ویرایش:

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
به احتماال خیلی قوی این موجودات قارچی هرچی که باشن نباید بعنوان هدف اصلی در بازی قرار داشته باشن!
منظورم اینه که موقعی خودشون رو نشون میدن که باید به مناطق خاصی از ویرانه ها بریم!
تریلر ها بیشتر نمایانگر این بودن که بیشتر و بیشتر با آدم ها روبرو هستیم!
من بدم میاد از این قارچی ها خیلی زیاد داشته باشه!بی مزه میشه برام(بشخصه)
تا الان که بازی نمایش های خوبی داشته!
ولی من انتظارم از ناتی اینه که بیش از این دیگه تریلری بیرون نده آخه علاقه مندانو کشته مرده های این بازی انتظاراتشون بالا میره و ممکنه که هنگام عرضه اونی نباشه که ماها دوست داشتیم و داریم!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
به احتماال خیلی قوی این موجودات قارچی هرچی که باشن نباید بعنوان هدف اصلی در بازی قرار داشته باشن!
منظورم اینه که موقعی خودشون رو نشون میدن که باید به مناطق خاصی از ویرانه ها بریم!
ولی من انتظارم از ناتی اینه که بیش از این دیگه تریلری بیرون نده آخه علاقه مندانو کشته مرده های این بازی انتظاراتشون بالا میره و ممکنه که هنگام عرضه اونی نباشه که ماها دوست داشتیم و داریم!

فکر کنم موقعی که میری ساختمونهای تاریک برای پیدا کردن مهمات :d که اون نویسنده اشاره کرد مهمات تو بازی کمه و سخت گیر میاد :d
سر و کله این قارچی ها هم پیدا :|میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا

درسته ! :D
خود سازنده های بازی هم اگه اشتباه نکنم چند بار تأکید کردن که TLoU بازی زامبولی نیست ! :D یعنی این Infected ها یه درصدی از بازی رو تشکیل میدن و مثل RE نیست که از اول تا آخر بازی باهاشون درگیر باشیم.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,103
نام
شایان
درسته ! :D
خود سازنده های بازی هم اگه اشتباه نکنم چند بار تأکید کردن که TLoU بازی زامبولی نیست ! :D یعنی این Infected ها یه درصدی از بازی رو تشکیل میدن و مثل RE نیست که از اول تا آخر بازی باهاشون درگیر باشیم.
پس با این وضعیت خیلی خوب میشه چون اگر کل بازی میخواست بشه زامبی بی مزه میشد ولی الان که معلوم شده ترکیبی هست عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر