The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
خیلی گیمپلی خوب بود راستش انتظارش رو نداشتم گرافیک هم محیط های داخلی گرافیکشون پائین تر به نظر میاد ولی با توجه به کارایی که دارن با سایه ها میکنن قابل قبوله

یعنی چی گرافیک محیط های داخلی پایین تره؟! میشه بیشتر توضیح بدی؟

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
Wait a minute ... :D
بازی اونقدرا همکه فکر میکنید ترسناک نیستا ! استثناعاً اگر یه مقدار در این مورد توقعتون رو بیارید پایین فکر میکنم بهتر باشه ! :D

من از نظر فضاسازی موجود تو این سبک گفتم، منظورم این نیست که اول تا آخر بازی همچین محتوایی داره و مطمئنم سازندگان تعادل رو تو این زمینه رعایت کردند، خودشون هم گفتن که بازی ما یک بازی صرفاً ترسناک زامبی کشی نیست. منظورم این بود که سازنده‌ها تونستند به خوبی فضای لازم سبک Survival رو تو بازی به وجود بیارن.

پ.ن: دقت کردید همه اعضای ND تو مصاحبه‌هاشون چه شکلین؟:d فکر کنم کلهم نذر کردن تا تمامی مراحل ساخت بازی تموم نشه رنگ تیغ رو نبینند :d

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
یعنی چی گرافیک محیط های داخلی پایین تره؟! میشه بیشتر توضیح بدی؟

حتما این موضوع رو در نظر بگیرید که گیم پلی که در حال حاضر نشون داده شده در واقع از نسخه alpha بازی هستش و طبق سنت همیشگی قسمت هایی که ND از بازی های خودش برای اولین بار نشون میده در نسخه نهایی تقریبا به طور کامل مشکلاتش برطرف میشه و بهبود پیدا میکنه .

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
حتما این موضوع رو در نظر بگیرید که گیم پلی که در حال حاضر نشون داده شده در واقع از نسخه alpha بازی هستش و طبق سنت همیشگی قسمت هایی که ND از بازی های خودش برای اولین بار نشون میده در نسخه نهایی تقریبا به طور کامل مشکلاتش برطرف میشه و بهبود پیدا میکنه .

آخه مگه گرافیک پایینه؟ بازی چه مشکل گرافیکی داره؟ من متوجه منظورتون نمیشم!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نظر Geoff Keighley بعد از تجربه دمو:
63s2c1h3vtgocjqudygm.png
این مورد رو رسماً خود کارگردان بازی هم بهش اشاره کرد!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اقا ببينيم footage GT رو يا نه ؟
نميخوام بشه U3 كه نصفش رو ديده بوديم :|

ديگه بازي يه مقدار زيادي ترسناك و خفن شد :|:d من با ژانر وحشتناك مشكل دارم:|:d نه اينكه بترسم منتها مي گم ادم وقتي ميتونه هيجان داشته باشه يا بخنده يا حتي غمگين بشه چرا بترسه كه قلبش بياد توي حلقش :|:d

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
عاقا این تریلر چجوریه؟ازیناس که یه نفر میاد صحبت میکنه بعد حالا یه تیکه هایی از Gameplay رو هم نشون میدند؟یا چجوریه؟میخوام دان کنم.دم شما گرم:d
The Last of Us
Enter the Apocalypse

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
آخه مگه گرافیک پایینه؟ بازی چه مشکل گرافیکی داره؟ من متوجه منظورتون نمیشم!
من هم با شما هم عقيدم اين تريلر gt كه لحظه هاي جديدي از بازي رونشون ميده مشكلي از لحاظ گرافيكي نداره .....جالبه تو همين تريلر gt ميون مصاحبش با كارگردان بازي تصاويري رو هم از تريلر e3 بازي نشون ميده كه اگر دقت كنيد ميبينيد كه قسمت هاي جديد بازي كه در زير زمين هست گرافش نسبت به تريلر e3 پيشرفت هم داشته .....اگر اين ها تازه براي الفاي بازي هم هست كه ديگه چه بهتر .....

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
دوستان تریلر هیچ چیز خاصی رو نشون نمیده

کلا همش در حال مصاحبه هستن و روی هم 60 ثانیه از بازی نشون میده که اونم بیشترش تکراری ـه:d

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
چراغ قوه و نورش رو دیدین؟ dynamic light bounce رو میشه کاملا تشخیص داد اولین بازی که غیر از کرایسیس 2 روی pc این تکنیک رو داره دچار ریزش مقداره زیادی پشم شدم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,059
نام
آریا
به نقل از سایت 1UP

I can't remember the last time was genuinely terrified while playing a video game. Slender? Amnesia? Silent Hill 2? Don't get me wrong, I'm a huge fan of any work of art that can elicit true fear inside of me, be it a film, story, or video game. But most games that bill themselves as "horror" are more concerned with cheap scares and crutching on gore than with building a mood which toys with our deepest fears. So it was to my complete surprise that Naughty Dog seems to understand this definition perfectly, as The Last of Us could very well be one of this generation's truly horrifying experiences

چراغ قوه و نورش رو دیدین؟ dynamic light bounce رو میشه کاملا تشخیص داد اولین بازی که غیر از کرایسیس 2 روی pc این تکنیک رو داره دچار ریزش مقداره زیادی پشم شدم
جدا از نورش و ایجاد سایه های واقعاً طبیعی ، اون باتری هاش من رو کشته ! :-s وسط تاریکی و صدای Clicker ها باتری هم کم بیاریم دیگه هیچی ... ! :D

راستی به جز دو مدل Runner و Clicker ، یه مدل دیگه هم اون وسط هست ! :D یعنی در حال تبدیل از Runner به Clicker که مثل اینکه هنوز ندیدیمشون.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من از نظر فضاسازی موجود تو این سبک گفتم، منظورم این نیست که اول تا آخر بازی همچین محتوایی داره و مطمئنم سازندگان تعادل رو تو این زمینه رعایت کردند، خودشون هم گفتن که بازی ما یک بازی صرفاً ترسناک زامبی کشی نیست. منظورم این بود که سازنده‌ها تونستند به خوبی فضای لازم سبک Survival رو تو بازی به وجود بیارن.
Siren رو مثال زدی (اتمسفر محیط Siren خیلی وحم انگیزه و فضاسازیش با عنوانی مثل TLOU تفاوت داره ! ) یه طور دیگه ای از پستت برداشت کردم بگذریم ...

هنوز footage جدید رو دانلود نکردم اونطوری که از تصاویر مشخصه افکت بارونشم مثل Uncharted عالی به نظر میرسه کلاً جو و محیط بازی یه چیز خاصی هست نمیتونم بگم بی نظیر ولی کم نطیره .
انیمیشنهای قارچی ها و کرکترهای اصلی هم بازم نسبت به سری آنچارتد پیشرفت داشته خصوصا تو طراحی جزئیات در مقایسه با بازیهای هم سبکش واقعا چیزی برای ارائه داره .

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
تریلر رو دیدم . همه چیزش عالی بود . فقط انتظار داشتم Clicker ها یکم سرسخت تر باشن . یه چیزی تو مایه های Big Daddy . یه خرده راحت میمردن ....
انتظار برا بازی سخته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر