The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
این بازی هر نمره ای که بگیره ... چه گوتی بشه چه نشه ..... بهترین تجربه گیمری هر کسی میتونه باشه ... و همین طور تمام استاندارد های بازی سازی رو تغییر میده

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نسبیه، اما احتمالش خیلی بالاست . GTA مثل سری TES ـه که هر سالی عرضه بشه GOTY ـش رزرو شده حالا هر بازی که میخواد رقیبش باشه:D!

ولی درکل نمیشه نتیجه گیری قطعی کرد باید صبر کرد و دید .

شرمنده که بحث رو میبرم به حاشیه
TES:Oblivion خیلی کمتر از Skyrim جایزه برد شاید 25% اون اما واقعاً بازی بهتری بود!!!
اما در مورد GTA 2008 یادتون نره:D
IV جایزه VGA رو برد اما تو فصل درو در مقابل MGS4 و خصوصاً FALLOUT 3 بدجوری کم آورد:">
برای همین به TLOU میشه یه امیدهایی داشت اما نه خیلی زیاد:-b

و همین طور تمام استاندارد های بازی سازی رو تغییر میده

احسنت،دقیقاً سال دیگه چندتا بازی میان استانداردهای بازی سازی رو تغییرات اساسی میدن
فقط کافیه آدم تریلرهای BI,WD,TLO رو ببینه GTA هم که معلومه کاملاً داره چی کار میکنه
+ این ها MGS:GZ
yahoo_5.gif

خدا رو شکر ظاهراً سال دیگه طراحی های هنری هم از این دوره زمونه خیلی بهترن!!!:>که این ها از صدقه سری Ken Levine & ND و سایر دوستانن>:d<

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مرد حسابی سر Uncharted 3 که پدر مارو در آوردی از بس گفتی اینا وقت برای polish کردن بازی نداشتن و سونی بهشون فشار آورده :D
بعد میگی TLOU چرا امسال نمیاد؟ :D

من غلط کردم :D
آخه ببین کیوان سال با سال فرق میکنه اون سال رقابت خیلی نزدیک بود ولی امسال 90% بازیها پفکی هستن اگر با همین کیفیت هم بازی رو عرضه می کردن میزد از ریشه و بُن بقیه رو مقطوع النسل میکرد :D ولی سال دیگه :|
پ.ن : تازه در نظر گرفتن امثال gta و بیوشاک و ... طرف خوب قضیه ـس خدا میدونه چه سیلی از بازیهای نسل بعد ممکنه برای پاییز رزرو شده باشه :(
پ.ن 2 : خدایی چرا بازیهای ناتی داگ اینجوریه ! از هر طرف تو استرس ـه :D
ND ـه دیگه اونقدر گنده ـست کسی نمی تونه براشون تایین تکلیف کنه
biggrin1.gif
اتفاقات آنچارتد 3 برای امسالشون هم پیش بینی میشه با این وضع :D

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من غلط کردم :D
آخه ببین کیوان سال با سال فرق میکنه اون سال رقابت خیلی نزدیک بود ولی امسال 90% بازیها پفکی هستن اگر با همین کیفیت هم بازی رو عرضه می کردن میزد از ریشه و بُن بقیه رو مقطوع النسل میکرد :D ولی سال دیگه :|
پ.ن : تازه در نظر گرفتن امثال gta و بیوشاک و ... طرف خوب قضیه ـس خدا میدونه چه سیلی از بازیهای نسل بعد ممکنه برای پاییز رزرو شده باشه :(
پ.ن 2 : خدایی چرا بازیهای ناتی داگ اینجوریه ! از هر طرف تو استرس ـه :D

ND ـه دیگه اونقدر گنده ـست کسی نمی تونه براشون تایین تکلیف کنه :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
goty شدن یا نشدن بازی هیچ اهمینی نداره!
mgs4 سال 2008 گوتی نشد ولی برای خیلی ها بهترین بازی کل این نسل محصوب میشه.مهم اینه که بازی عالی بشه نمره بالای 90 بگیره:x

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
به نظرم the last of us می تونه gta v ، bioshock ، gow ، watch dogs ، crysis 3 ، mgs gz، و عناوین دیگه رو به راحتی کنار بزنه و انتقام u3 رو بگیره
this game is the last of hope for win goty

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
goty شدن یا نشدن بازی هیچ اهمینی نداره!
mgs4 سال 2008 گوتی نشد ولی برای خیلی ها بهترین بازی کل این نسل محصوب میشه.مهم اینه که بازی عالی بشه نمره بالای 90 بگیره:x

صد در صد،n تا بازی هستن که من دیونشونم اما یکدونه GOTY هم فکر کنم نبردن:|:|
اما ببخشید Gamespot سال 2008 به کی داد!؟:-/

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,992
نام
مهدی
اخه یکم فکر کنید!!!!!!!ینی سونی اینقدر خره که تو سالی که این شاهکار میاد نسل بعد و معرفی کنه!اصلا منطقی نیست به نظرم!!در ضمن این بازی حقش گوتی هست ولی نمی دونم gta v واسه چی اینقدر می گین شانسش بالاست!مگه چی داره!!!
تازه به احتمال 1% هم اگه نسل بعد معرفی بشه عرضش میوفته 2 سال دیگه کم کم!
ولی نمی کنه.اگه بکنه gow و beyond و tlou و سوپر اسلیم رو پرپر کرده!!!
در ضمن مطمئن باشین وقتی wd رو تو کنسول و pc معمولی ببینید می فهمید tlou چه شاهکاریه!!!!!!(tlou باید گوتی بشه،بهترین گرافیک و هوش مصنوعی رو هم بگیره!گیم پلیش هم بی نظیره)
حالا لجم می گیره اگه halo4 گوتی شه!!!!tlou این همه رقیب شاخ داره اونوقت این هیلو 4 رقیب شاخش دیسانرد هست!!!!!!!!!!!!!!!!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
رضا خوف میشد اگر بازی رو همین امسال عرضه میکردن با وجود اون جی تی ای اینا هر چقدر هم زور بزنن زیر سایه ـش گم و گور میشن شاید آخر سال یه دمپایی توالت برنده بشن :biggrin1:
احسان با تمام احترامي كه برات قائلم اينبار بايد بزنم پخشت كنم:d

بچه ها تسلیت...گاتی از قفس پرید...o:-)
قیچی شدیم رفت...
GTA سال بعد بقیه بازیارو اینجوری سر میکشه: :pepsi:
این *R عادتشه پابرهنه بیاد تو مجلس SCE! اون سال هم GTA IV نذاشت یه پک کامل سی و شش تایی مدادرنگی ببریم:biggrin1:
خب لامصب،امسال میدادی که HALO4 بودش>:) خیلی لامصبه لامصب...
عزيزم نميدونم حالا GTA IV رو با كدوم U تو سال 2008 مقايسه ميكني ولي مطمئن باش NG انقدر حرفه اي هستش كه بتونه سري تو سرا باشه:d
تو اون سال كه GTA اومد با وجود تمام درخشش و نمرات خارق العاده اي كه گرفت ولي تو جوايز آكادمي جلوي عنوان MGS4 كم آورد. هرچند هرگز از ارزش هاش كم نشد ولي شما مطمئن باش وقتي يه بازي مثل MGS تونست اين جوايز رو ببره و از سد GTA رد بشه پس حتما شاهكار NG يعني TLOU هم ميتونه اين كار رو بكنه;)

من خودم به شخصه عنوان MGS:GZ رو يه چيزي در حد شاهكار MGS 4 ميدونم كه به نظرم در رويارويي با سه عنوان GTA و TLOU و bioshock زمين ميخوره و رقابت اصلي بين اين سه بازي به وجود مياد.

74680863439354623549.jpg

پيش تر از اينم زياد گفتم مخصوصا به احسان كه از وجود شخصيت زن تو بازي واقعا متنفرم اين يكي هم روش.........
خدایی چرا بازیهای ناتی داگ اینجوریه ! از هر طرف تو استرس ـه :biggrin1:
و آخرشم از هر طرف ميتركونه:d
اتفاقات آنچارتد 3 برای امسالشون هم پیش بینی میشه با این وضع :biggrin1:
احسان همينجا سر هرچي بخواي باهات شرط ميبندم كه TLOU سال بعد ميتركونه و چيزي فراي U3 ميشه:d

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا لجم می گیره اگه halo4 گوتی شه!!!!tlou این همه رقیب شاخ داره اونوقت این هیلو 4 رقیب شاخش دیسانرد هست!!!!!!!!!!!!!!!!

عزیز اینقدر حرص نخور;) تمام جوایز احتمالاً میرسند به ME3 بعد از اون هم Borderlands 2 & Dishonored & Diablo III در کلاس بعدی HALO 4 & MP3 و مابقی هستن
!در ضمن این بازی حقش گوتی هست ولی نمی دونم gta v واسه چی اینقدر می گین شانسش بالاست!مگه چی داره!!!
به شدت خفن استb-)و مساله دیگه ژانرشه:-b

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,735
نام
علی
بابا جمع کنید اینن بحث گوتی رو ترو خدا , ای بابا...
هر دفعه میایم اینجا میگیم بلکه خبر جدیدی از باشه می بینیم تاپیک داره همینجوری الکی میره جلود , بابا هنوز گوتی امسال معلوم نشده شما رفتید سراغ بازی Tlou , Gta V و...

Please get it off

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر