The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان عزیز هر گونه نظر , انتقاد و پیشنهاد در مورد جزییات داستان و طراحی ها دارید خوشحال میشیم با ما در میون بذارید چون چیزی که در حال انجامه برای شماست و مشارکت بیشتر شما باعث هر چه بهتر شدن کار میشه پس نظراتتون رو دریغ نکنید :D
به نظر من تا اونجایی که ممکنه خشونت و یخورده هم بار احساسی داستان رو بالا ببرید :D !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان عزیز هر گونه نظر , انتقاد و پیشنهاد در مورد جزییات داستان و طراحی ها دارید خوشحال میشیم با ما در میون بذارید چون چیزی که در حال انجامه برای شماست و مشارکت بیشتر شما باعث هر چه بهتر شدن کار میشه پس نظراتتون رو دریغ نکنید :D

در ادامه پست بالا ترجیحا اگه رنگی هم بشه خودم برات ناتی رو میارم دست و پنجه رو بوس کنه :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

پیشنهاد که الآن نمیشه داد چونکه سازندگی نداره،لرزانندگی داره:D

اما نخصه ی اول که اومد بیرون برای انتقاد هستیم خدمتتون>:/....;):D;)
از الآن میدونم کار یه ضعف کوچولو موچولویی داره،یه سری ضعف هایی هم ممکنه داشته باشه که بعد از انتشار معلوم میشن،همه ی این ها طبیعین دیگه;)
اما من دوسش دارم خیلی زیاد:x>:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ رضا :

حتماً :D
در ادامه پست بالا ترجیحا اگه رنگی هم بشه خودم برات ناتی رو میارم دست و پنجه رو بوس کنه :d

از اونجا که مانگا باید تا قبل از عرضه ی بازی تموم بشه با این وقت کم تا پایان زمستان به نظر بعید میرسه این یه مورد :D تازه GTA V قراره بهار عرضه بشه از طرفی گاو هم مارچ عرضه میشه اگر TLOU بیوفته قبل از بهار اصلاً معلوم نیست چی پیش بیاد !!! :D بعید هم هست بره برای تابستون و احتمالاً تا قبل از e3 عرضه بشه :D به خاطر همین ما برنامه ریختیم تا قبل از اومدن بازی مانگا تموم بشه اگر یه زمان مشخص با فرصت بیشتر داشتیم شاید میشد یه کاری کرد ولی با این فرصت بعید می دونم بشه رنگیش کرد :(
@ kaizershauze :

آفرین دقیقاً همینه :D ما می خواهیم همون مشکلات کوچیک رو باهامون در میون بذارید :D
بعد از انتشار منتظر شماییم :D

احسان یعنی عیب داره مانگا تا بعد از عرضه بازی هم منتشر بشه ؟؟
yahoo_4.gif
اگه اینکار بشه تازه جذابیتش بیشتر هم میشه بنظرم
yahoo_4.gif
وحید آغاز مشکلات دقیقاً همینجاست ! چرا ؟ چون اطلاعات ما از بازی در حد 1 در میلیون ـه ! پس میشه گفت بیش از 90% چیزی که داریم توی داستان پیاده میکنیم از خودمونه و اگر کار بخواد به بعد از عرضه ی بازی کشیده بشه ممکنه به تناقضات وحشتناکی بربخوره یا یه سری از فرضیات ما از بنیه اشتباه در بیاد که با توجه به بازی کردن بچه ها قبولش براشون از سخت هم اونور تره ولی تا قبل از عرضه ی بازی همه چیز باورپذیرتره . چون مانگای ما مثل اون کمیک رسمی نیست و از طرف ناتی از لحاظ جزییات و اتفاقات داستان ساپورت نمیشه پس مشکلاتی که بوجود میاد می تونه به کل مانگا لطمه بزنه :D

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
@ رضا :
حتماً :D

از اونجا که مانگا باید تا قبل از عرضه ی بازی تموم بشه با این وقت کم تا پایان زمستان به نظر بعید میرسه این یه مورد :D تازه GTA V قراره بهار عرضه بشه از طرفی گاو هم مارچ عرضه میشه اگر TLOU بیوفته قبل از بهار اصلاً معلوم نیست چی پیش بیاد !!! :D بعید هم هست بره برای تابستون و احتمالاً تا قبل از e3 عرضه بشه :D به خاطر همین ما برنامه ریختیم تا قبل از اومدن بازی مانگا تموم بشه اگر یه زمان مشخص با فرصت بیشتر داشتیم شاید میشد یه کاری کرد ولی با این فرصت بعید می دونم بشه رنگیش کرد :(

احسان یعنی عیب داره مانگا تا بعد از عرضه بازی هم منتشر بشه ؟؟ :d اگه اینکار بشه تازه جذابیتش بیشتر هم میشه بنظرم :d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
نه متأسفانه، شرمنده امیر حسین جان :d
اي بابا پس از يه طرف بايد براي خود بازي انتظار بكشيم از يه طرف ديگه براي مانگا كلا بر باد فنا ميريم:d

دوستان عزیز هر گونه نظر , انتقاد و پیشنهاد در مورد جزییات داستان و طراحی ها دارید خوشحال میشیم با ما در میون بذارید چون چیزی که در حال انجامه برای شماست و مشارکت بیشتر شما باعث هر چه بهتر شدن کار میشه پس نظراتتون رو دریغ نکنید :biggrin1:
ريش جول رو بيشتر كن:d

رضا ببينم مي توني يه زيرنويس فارسي برامون رديف كني يا نه پسر گلم:d

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
اقا چجوریاست این بازی هنوز منتشر نشده انقدر در موردش بحث میکنید؟(اخه من تازه ps3 گرفتم واسم خیلی عجیبه :d )

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سلام
اقا چجوریاست این بازی هنوز منتشر نشده انقدر در موردش بحث میکنید؟(اخه من تازه ps3 گرفتم واسم خیلی عجیبه :d )

درود

اصل حالش به همین بحث هاست دیگه :D وگرنه بازی میاد و همه بازیش میکنیم میره ، این بحث هاست که میمونه :>:D

راستی تبریک میگم برای خرید کنسول

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
(The Last Of Us (The Road To Redemption - MANGA SERIES

درود

با معرفی یکی دیگر از شخصیت‌هایی که در قسمت اول مانگا حضور خواهد داشت در خدمتتونیم.

نام: Melissa Sunderland
شغل: افسر نیروی زمینی ارتش آمریکا
محل تولد: شیکاگو در ایالت ایلینوی

ملیسا ساندرلند یکی از افسران نیروی زمینی ارتش آمریکاست که در زمان شیوع بیماری 15 سال بیشتر نداشت. یکسال قبل از این ماجرا پدر ملیسا که یک نظامی بود، او و برادرش را به میل خود برای آموزش‌های نظامی به یک دانشکده افسری در تگزاس فرستاد. در اوج شیوع بیماری، دانشجویان نظامی دوره‌های فشرده آموزشی را می‌گذراندند و به وسیله دولت در ایالت‌های مختلف به خدمت گرفته می‌شدند. ملیسا جزو نیرو‌هایی بود که 10 سال بعد از شیوع بیماری به فرمان دولت آمریکا برای کنترل و پاکسازی ایالت اوهایو به آنجا اعزام شد. برادر ملیسا در همان سال به وسیله شورشیان در ایالت پنسیلوانیا کشته شد.

ملیسا هیچ وقت معنی واقعی زندگی را نفهمید، او در اوج جوانی به اجبار پدرش به دانشکده نظامی فرستاده شد و هنگامی که بزرگتر شد فقط شاهد نابودی زندگی انسان بود. بعد از دستور ارتش برای کشتن انسان‌های بی‌گناه به علت از کنترل خارج شدن اوضاع در رودآیلند او دچار افسردگی و اختلالات روانی شد.

بعد از این ماجرا او در سن 35 سالگی جزو نیروهای ارتشی خدمت رسان به مناطق حفاظت شده در شهر بوستون شد.

با تشکر از احسان عزیز (Chuji)

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مثل شخصیت قبلی اینم داستان و طراحی بسیار زیبایی داره >:d

یه نکته ایی که از Backstory و طراحی این دوتا شخصیت تا الان متوجه شدم اینه که دنیای مانگا هم مثل بازی بسیار تاریکه و به شخصه خیلی از دنیا های تاریک و خشن خوشم میاد :x

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
درود

اصل حالش به همین بحث هاست دیگه :D وگرنه بازی میاد و همه بازیش میکنیم میره ، این بحث هاست که میمونه :>:D

راستی تبریک میگم برای خرید کنسول
ممنون داداشه گل
سلامت باشی
درسته من یه فیلم 300 مگی ازین بازی تو gamespot ازش دیدم کلی کیف کردم
یه مراحل بازی نشون میداد
معلوم بازی سختی هم هست
راستی من haevy rain تموم کردم این بازی هم مثل haevy rain اخرشو خودمون رقم میزنیم چطور تموم بشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر