The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دقیقاً اونجا که تریلر تموم میشه احساس میکنم بعدش یدونه از این زامبولی های قارچی میاد سراغش :d محیط کاملاً تاریکه و تریلر تموم میشه معلومه اون قسمت یه خبرایی هست :d

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
WTF!این چی بود دیگه؟:|
گیم پلی ,انیمیشن , صدا گذاری و بالاتر از همه اون ها AI ورای این نسله!خیلی راحت میتونه به یه استاندارد برای بازیهای نسل بعد تبدیل بشه!هوش مصنوعی عجیب ترین و قویترین چیزی بود که تا حالا تو یه بازی دیدم.
دشمن ها چه آماری به هم میدادند! یکی میگفت اسلحه داره , یکی میگفت چند نفرند؟اون یکی جواب میداد من فقط یک نفر رو دیدم!
جول وقتی میدوئید نفس هاش سریعتر و بلند تر میشد ولی وقتی به دشمن نزدیک میشد نفسش رو میگیرفت!
من ,بعد از دیدن اون صحنه که طرف از پشت میاد بعد میبینه جول اسلحه داره فرار میکنه:
9wsyuzclrm27hd97m92.gif

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
WTF!این چی بود دیگه؟:|
گیم پلی ,انیمیشن , صدا گذاری و بالاتر از همه اون ها AI ورای این نسله!خیلی راحت میتونه به یه استاندارد برای بازیهای نسل بعد تبدیل بشه!هوش مصنوعی عجیب ترین و قویترین چیزی بود که تا حالا تو یه بازی دیدم.
دشمن ها چه آماری به هم میدادند! یکی میگفت اسلحه داره , یکی میگفت چند نفرند؟اون یکی جواب میداد من فقط یک نفر رو دیدم!
جول وقتی میدوئید نفس هاش سریعتر و بلند تر میشد ولی وقتی به دشمن نزدیک میشد نفسش رو میگیرفت!
من ,بعد از دیدن اون صحنه که طرف از پشت میاد بعد میبینه جول اسلحه داره فرار میکنه:

عکس GIF =))
اصن همه چیزش غیر قابل پیش بینیه...
مخصوصا اونجا تو آسانسوره...
تیکه نردبونه هم خیلی جالب بود...:-o

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
انصافاً باورکردنی نیست ! هوش مصنوعی در بالاترین حد ممکن به قول اون دوستمون میتونه استانداردی باشه واسه بازی های نسل بعد ! اصلاً توقع همچین AI تو این نسل نداشتم ، بقدری هوش مصنوعی و عکس العمل ها طبیعی هست که کاری کرده گرافیک عالی و انیمیشن های بینظیرش هم به چشم نیان یه جورایی میشه گفت زیر سایه ـش محو شدن ! اون تیکه که جوئل دنبال طرف میکنه بی نظیر بود تا حالا همچین چیزی ندیده بودم !

خیلی جالبه برام استدیوهای دیگه حتی با سکانس های اسکریپت شده هم نمی تونن چنین صحنه هایی خلق کنن ! :|

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اقایونی که اینقدر دنبال نسل بعد هستند با دیدن این تریلر کمی اندیشه کنند ! از پروژه 10 ساله ps3 حمایت می کنیم !

p.s : هوش جوئل از خیلی از ادم ها بیشتره :d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
هایپ 100% :d ای کاش تریلر رو نمی‌دیدم #-o

هوش مصنوعی این بازی یک شاهکار بی‌بدیله، این بازی با این AI به یاد ماندنی ‌ترین بازی نسل هفتم خواهد شد بی شک. بعد از هوش مصنوعی باور نکردنی که حرف اول و آخر رو تو این تریلر می‌زد، صدا گذاری فوق‌العاده بازیه خودنمایی می‌کنه، صدای تنفس جوئل در شرایط مختلف فرق میکنه، هر چیزی تو محیط صدای خودش رو داره. طراحی اتمسفر بازی فوق‌العادست و این نوید یک بازی survival واقعی رو میده. دقیقه آخر تریلر به معنای واقعی کلام عالیه.

پ.ن1: این بازی از همه لحاظ شاهکاره، حداقل GOTY سال بعد رو شناختیم :d

پ.ن2: واقعاً با این شرایط افرادی که منتظر شروع نسل بعد هستند رو درک نمی‌کنم، دیگه یک گیمر حرفه‌ای از یه بازی چی می‌خواد؟!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,052
نام
نیما
خیلی جالبه برام استدیوهای دیگه حتی با سکانس های اسکریپت شده هم نمی تونن چنین صحنه هایی خلق کنن ! :|

بنظر من خیلی از استودیوها حتی نمیتونن اینجوری کاتسین بسازن !!

واقعا یجورایی شگفت انگیز بود !! میگم نکنه اینم مال نسل بعده ؟! :d:d

SAG

کاربر سایت
Sep 4, 2012
35
نام
علی
این بازی شده مثل یه کتاب^:)^
هر وقت که یه تریلر جدید ازش میاد آدم احساس میکنه اصلاً نخوندتش:-??
آی فکمممممممممممممممم
من این بازی رو میخوام=p~:((

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 AM ارسال شده بود ----------

این چی بود؟:| آخه چی بگم؟ تریلر قدیمی و تریلری که دیده بودم رو دوباره دان کردم.:|

آقا شرمندتما،اما مطمئنی؟؟
اولش مثل قبلی هاست
IGN هم همین امروز گذاشته بودش

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
این بازی شده مثل یه کتاب^:)^
هر وقت که یه تریلر جدید ازش میاد آدم احساس میکنه اصلاً نخوندتش:-??
آی فکمممممممممممممممم
من این بازی رو میخوام=p~:((

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 AM ارسال شده بود ----------

آقا شرمندتما،اما مطمئنی؟؟
اولش مثل قبلی هاست
IGN هم همین امروز گذاشته بودش

نه الان که دارم می بینم بعضی قسمتاش که نبوده اضافه شده.

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
دوستان از هوش مصنوعی و صدا گذازی بازی گفتن...ولی من شخصا این گرافیک رو نمیتونم باور کنم!!! اصلا گرافیکش باور نکردنیه لامصب:D چه فضایی چه اتمسفری....این الی هم واقعا دوست داشتنیه اصلا حرف که میزنه کیف میکنم:D

دوستان یه سوال: چطور نردبونه اینجا سر جاش نبود ولی توe3 بود؟! (چی گفتم اصلا, قاطی کردم)

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,753
نام
علی
دوستان سلام.
باورتون نمیشه دیشب که تریلر اومد 3بار اون رو دیدم این بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:x
وقتی دیدم اینجوری بودم:-o
واقعا همه چیز بازی در سطح بازی های شاخ نسل بعدیِ گرافیک،گیم پلی،صداگذاری وAIباور نکردنی بازی،واقعا سخته باور کردنش
خدایا نیروی صبر را برای این بازی به ما بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر