The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من که احساس می کنم این مراسم یه جورایی می خواد هوای بازی های ایندای و کوچکتر و کم سر و صدا تر رو داشته باشه!
فورتزا - هیلو- بلودبورن و خیلی از بازی های دیگه که لیاقت خیلی از جوایز رو داشتن!
والا خیلی وقته از نظر جذاب بودن بازی های Indie بازی های AAA رو پشت سر گذاشتن. واقعا از نظر شما Halo این سری اینقدر متقارت و خوب بود حقش بود جایزه بگیره؟
بازی های AAA کلا دیگه شورش رو درآوردن، با تکرار مکرارات، تیکه تیکه فروختن بازی و نوآوری منفی چیز خاصی معمولا ندارن. فقط برای کسایی خوبن که طرفدار پروپا قرصشون باشن.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد

استاد اگه دقت می کردی می دیدی که جلوش نوشتم الان دعوا میشه.منظور من میزان تاثیر گذاری تو صنعت گیم بود.و الا الان این دو تا بازی چه نقطه اشتراک خاصی دارن که بخوام مقایسشون کنم؟ از الان هر stealth ای که بیاد گیمپلی اش با فنتوم پین مقایسه میشه.نور پردازی فنتوم عملا یه قدم نور پردازی را تو صنعت گیم جلو برده.
مسئله اینه که متال گیر یه شاهکار با یه ایراد بزرگ و غیر قابل باور بود و ویچر یه بازی خیلی خیلی عالی و بدون هیچ ایراد اساسی بود.
اون گیف را هم برا خودت نگه داری فکر کنم بهتر باشه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
استی تا الان نزدیک 600 هزار دلار برای Psychonauts 2 جمع شده که امیدوارم هر چی سریعتر اون 3.3M رو بهش برسن و یه شاهکار دیگه از تیم شفر ببینیم.
من یکی دیگه اعتماد ندارم به اینکه اینا بتونن درست و حسابی پولشون رو خرج کنن و به موقع بازی رو عرضه کنن. به اندازه کافی گند زدن.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
من با اکثر جوایز هیچ مشکلی ندارم اکثرا کم و بیش حقشون بود و تبریک به استدیوهای سازنده...

تنها مشکلم این قسمت هست

بهترین موسیقی متن

Fallout 4

Halo 5: Guardians

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (برنده)

Ori and the Blind Forest

The Witcher 3: Wild Hunt

نه تنها بلادبورن (که یکی از بهترین OSTهای نه تنها امسال بلکه چندین سال اخیر رو داشت) توی کاندیداها نیست بلکه ضعیف ترین بازی تو این بخش رو هم انتخاب کردن از نظر من...
Ori
TR
W3 هر سه خیلی خیلی بهتر از Mgs بودن ساندترک هاش برای من

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
استاد اگه دقت می کردی می دیدی که جلوش نوشتم الان دعوا میشه.منظور من میزان تاثیر گذاری تو صنعت گیم بود.و الا الان این دو تا بازی چه نقطه اشتراک خاصی دارن که بخوام مقایسشون کنم؟ از الان هر stealth ای که بیاد گیمپلی اش با فنتوم پین مقایسه میشه.نور پردازی فنتوم عملا یه قدم نور پردازی را تو صنعت گیم جلو برده.
مسئله اینه که متال گیر یه شاهکار با یه ایراد بزرگ و غیر قابل باور بود و ویچر یه بازی خیلی خیلی عالی و بدون هیچ ایراد اساسی بود.
اون گیف را هم برا خودت نگه داری فکر کنم بهتر باشه.

در ضمن شماهایی که انقدر دارین نسبت به متال گیر عناد می ورزید،انصافا اگه داستان بازی مشکل نداشت نمیومدید بگید:وایییییی متال گیر هم امسال حقش بود و بازی شاهکاری بود واقعا لذت بردیم.
متاسفانه ما انگار عادتمون هست که اگه چیزی که انتظار داریم بر اورده نشه،کل ارزش های کار را زیر سوال می بریم.خب یعنی چه اینکار؟
الان ویچر گرافیکش به اندازه متال قوی بود یا تاثیری که رو rpg های اینده میذاره به اندازه به اندازه تاثیر متال گیر روی stealth های اینده هست؟
دقیقا ویچر صنعت گیم را از چه لحاظ پیشرفت داد؟میشه بگید بدونم؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من با اکثر جوایز هیچ مشکلی ندارم اکثرا کم و بیش حقشون بود و تبریک به استدیوهای سازنده...

تنها مشکلم این قسمت هست

بهترین موسیقی متن

Fallout 4

Halo 5: Guardians

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (برنده)

Ori and the Blind Forest

The Witcher 3: Wild Hunt

نه تنها بلادبورن (که یکی از بهترین OSTهای نه تنها امسال بلکه چندین سال اخیر رو داشت) توی کاندیداها نیست بلکه ضعیف ترین بازی تو این بخش رو هم انتخاب کردن از نظر من...
Ori
TR
W3 هر سه خیلی خیلی بهتر از Mgs بودن ساندترک هاش برای من

جاشه یادی کنیم از OST بازی Life is strange که با هر بار گوش دادنش یک بغض عمیقی در دل بوجود میاد... و خیلی EPIC توی نامزد ها نیست8-|

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
757
نام
علی
خب خیلی خوشحالم که ویچر به حقش رسید
واقعا هم یه سر و گردن از بقیه بازی ها بالاتر بود
فقط به نظر من بهترین soundtrack هم باید به ویچر میرسید...واقعا موسیقی های عالی ای داشت بازی...
جا داره سلامی هم بکنیم به دوستانی که میگفتن bloodborne و fallout گوتی میشن:dکه خب هیچی نبردن:d
-------
در مورد گوتی پارسال هم inquisition واقعا حقش بود گوتی بشه
2012 هم TWD گوتی شد چون یه تجربه ی متفاوت از بازی رو با یه داستان عالی ارائه کرد...

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
چقدر بازی های مورد دار و شبیه فیلم های پ...... گوتی میگیرن!:d:))
شاید Fallout 4 هم یکم از این مسائل چاشنی بازیش می کرد، الان بهترین بازی سال بود :D
MGS واقعا استاندارد جدیدی در زمینه گرافیک معرفی کرد!

28ac2015-10-22-00011.jpg

اینم از فیلم پ... امسال

آخرین ویرایش:

LEON 1

کاربر سایت
Nov 13, 2015
5
یجورایی معلوم بود witcher میشه، حقشم بود، نوش جون cd project .
اون سال هم Inquisition بدرستی انتخاب شد، عالی بود. البته چیزی از ارزش بقیه بازی ها کم نمیکنه.

فقط امسال بهترین طراحی هنری دیگه واقعا حق بلادبورن بود.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دقیقا ویچر صنعت گیم را از چه لحاظ پیشرفت داد؟میشه بگید بدونم؟

داشتی خوب می اومدی زدی خرابش کردیا...من هنوز MGS V رو بازی نکردم ولی طبق چیزایی که شنیدم با توجه با داستان و تکراری شدن بازی در نیمه دوم شاید هیچ وقت بازی نکنم. Witcher از لحاظ Mission Structure با هیچ بازی قابل مقایسه نیست، تو دور و زمونه ای که همه بازی های AAA به داستان و side quest ها میرسن ریپ میزنن و یه سری ماموریت تکراری میریزن جلوت انجام بدی، Witcher واقعا شاهکار کرد. این بازی نشون داد که اون باوری که بازی های طولانی و RPG مجبورن رو به تکرار بیارن چون بازی بزرگه اصلا درست نیست.
در کنار این گرافیک هنری بازی (نه فقط تکنیکی)، خود gameplay، voice acting و موسیقی بازی هر کدوم تقریبا بدون مشکل بودن.

در مقابل همین یه نکته که MGV به اندازه شماره های قبل cutscene نداره کلی من رو دپرس کرد!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
چقدر بازی های مورد دار و شبیه فیلم های پ...... گوتی میگیرن!:d:))
شاید Fallout 4 هم یکم از این مسائل چاشنی بازیش می کرد، الان بهترین بازی سال بود :D
MGS واقعا استاندارد جدیدی در زمینه گرافیک معرفی کرد!

28ac2015-10-22-00011.jpg

b4d62015-10-22-00010.jpg

اینم از فیلم پ... امسال

خوبه دارم میگم نورپردازی.
الان تو محیط open world کدوم بازی نور پردازی به قدرت متال گیر داریم؟
بابا انقدر ایراد بنی اسرائیلی نگیرید.
واقعا یه جوری حرف درباره متال میزنید انگار بازیی هست که متاش به 60 هم نرسیده و من هم نوب جوگیر...دارم ازش دفاع می کنم.
یکی میاد از گیمپلی ایراد میگیره.یکی میاد میگه انتظار داشتم تو منطقه جنگی که هر 200 متر ایست بازرسی شوروی هست چرا دهکده هیچ افغانی نیست و....8-}

- - -ویرایش - - -

داشتی خوب می اومدی زدی خرابش کردیا...من هنوز MGS V رو بازی نکردم ولی طبق چیزایی که شنیدم با توجه با داستان و تکراری شدن بازی در نیمه دوم شاید هیچ وقت بازی نکنم. Witcher از لحاظ Mission Structure با هیچ بازی قابل مقایسه نیست، تو دور و زمونه ای که همه بازی های AAA به داستان و side quest ها میرسن ریپ میزنن و یه سری ماموریت تکراری میریزن جلوت انجام بدی، Witcher واقعا شاهکار کرد. این بازی نشون داد که اون باوری که بازی های طولانی و RPG مجبورن رو به تکرار بیارن چون بازی بزرگه اصلا درست نیست.
در کنار این گرافیک هنری بازی (نه فقط تکنیکی)، خود gameplay، voice acting و موسیقی بازی هر کدوم تقریبا بدون مشکل بودن.

در مقابل همین یه نکته که MGV به اندازه شماره های قبل cutscene نداره کلی من رو دپرس کرد!

:d
خب راست میگی مطمئنا.ولی ادم که جو گیر میشه یکم دوز اراجیف گفتن میره بالا. :d مسلما ویچر خیلی خوب بود و هونطور که گفتم یه بازی بزرگ و بدون هیچ نقص خاصی بود.بلا شک استاندارد های نقش افرینثی ها را هم تغییر داد...ولی انصافا شما نگاه کن جوی که علیه متال گیر ایجاد شده خیلی بده .درسته بازی زیادی هایپ شد،کوجیما عملا سرمون را کلا گذاشت و...
ولی از حق نباید گذشت.با یه تقریب خوب بازی بی نقصی بود.داستان هم از اندینگ که بگذریم یهو کلیف هنگر طور تموم میشد.خب ولی کلیف هنگر برای چی؟امکان ساختن ادامه این متال گیر با این وضع یه چیزی شبیه به غیر ممکن هست.از طرفی تو ردیت تا سورس کد های بازی را دیتا ماینینگ کردند:d و شواهدی وجود داره که احتمالا چپتر 3 در کاره.از اطراف و اکناف هم یه خبر هایی میرسه.
توجه کنید که من نمی گم ویچر نباید گوتی میشد و این حرف ها.حرف من اینه که جو منفی علیه متال گیر زیادی سنگینه.اونم بی خود و بی جهت.
شما الان تاپیک اسپویل داستان را باز کن.چقدر بحث کردیم که بازی ادامه داره یا نه.چقدر شواهد ارائه دادیم.چه تئوری هایی دادیم که داستان بازی را حتی همینجور که هست توضیح داده به نحو احسن ولی انگار نه انگار.بعهضی از دوستان همچنان عناد میورزند.ما هم رسما اب تو هاون می کوبیدیم.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
خوبه دارم میگم نورپردازی.
الان تو محیط open world کدوم بازی نور پردازی به قدرت متال گیر داریم؟
بابا انقدر ایراد بنی اسرائیلی نگیرید.
واقعا یه جوری حرف درباره متال میزنید انگار بازیی هست که متاش به 60 هم نرسیده و من هم نوب جوگیر...دارم ازش دفاع می کنم.
یکی میاد از گیمپلی ایراد میگیره.یکی میاد میگه انتظار داشتم تو منطقه جنگی که هر 200 متر ایست بازرسی شوروی هست چرا دهکده هیچ افغانی نیست و....8-}
ac: unity نور پردازیش و همه جنبه های گرافیکش 10 برابر از mgs بهتر بود. order هم همینطور. حتما اونام باید goty مشدن!
اینکه بازی نصفه عرضه شده. تو بازی open world یه نفر کاراکتر غیر سرباز نیست و بازی متال گیر چهارتا کات سین درست حسابی نداره. اینا ایراد بنی اسراییلین؟
-------------

من شخصا دوست داشتم bloodborne برنده بشه ولی witcher 3 هم چیزی از اون کم نداشت. انتخاب درستی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر