The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
چه جالب منم فکر کنم یا یه جعبه ای پیدا کردم انداختم توش یا فروختمشون :D حالا از کجا گیرشون بیارم؟:D

اون همر رو هم گرفتم ولی زیاد مالی نبود,یه گلس تبر دارم خیلی قویتره,اپگریدش هم کردم نابود میکنه :D.

سلام چطوری محمد, چی کارا میکنی ;)
معمولا اگه ایتم خاصی (یعنی یونیک باشه و تو بازی لنگش نباشه) رو به کسی بفروشید همیشه تو منوی فروشش میمونه, واسه خودم تو مورد چند مورد اتفاق افتاده ....
اشیا رو باید تو جعبه های مربوط به خودتون بذارید مثلا اون جعبه توی خونه خودت باشه یا اینکه صندوقچه کنار تخت مخصوص خودت توی winterhold colledge یا thief guild یا ...
اگه جاهای دیگه بذارید تضمینی نیست بعدا که برمیگردید سر جاش باشه

اون همر هم وقتی اول برش میداری خاصیت نداره, باید به اون قرارگاه orcها و بذاریش تو جای مخصوص که ماموریت تکمیل بشه, بعد قویتر میشه و میتونی ورش داری
در مورد مال بودنشم که البته حرفت رو به عنوان یه استاد قبول دارم :d ولی اگه perkهای double hand رو فعال کنی و البته با smiting قوی اپش کنی دمیجش راحت 110 تایی میشه که خب کم نیستش ...

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام چطوری محمد, چی کارا میکنی ;)
معمولا اگه ایتم خاصی (یعنی یونیک باشه و تو بازی لنگش نباشه) رو به کسی بفروشید همیشه تو منوی فروشش میمونه, واسه خودم تو مورد چند مورد اتفاق افتاده ....
اشیا رو باید تو جعبه های مربوط به خودتون بذارید مثلا اون جعبه توی خونه خودت باشه یا اینکه صندوقچه کنار تخت مخصوص خودت توی winterhold colledge یا thief guild یا ...
اگه جاهای دیگه بذارید تضمینی نیست بعدا که برمیگردید سر جاش باشه

اون همر هم وقتی اول برش میداری خاصیت نداره, باید به اون قرارگاه orcها و بذاریش تو جای مخصوص که ماموریت تکمیل بشه, بعد قویتر میشه و میتونی ورش داری
در مورد مال بودنشم که البته حرفت رو به عنوان یه استاد قبول دارم :d ولی اگه perkهای double hand رو فعال کنی و البته با smiting قوی اپش کنی دمیجش راحت 110 تایی میشه که خب کم نیستش ...

ممنون داداش خوبی؟

مسئله اینه من خیلی وقت پیش بازی کردم از موقعی ای که ریلیز شده دارم بازیش میکنم همش هم جانبی میرم برا همین یادم نمونده قبلا چکار کردم :D,نمیدونم به کی فروختم که برم بگیرمش :(.ولی فروشنده ها هم نامردن جنسی که همون موقع بهشون فروختی چندبرابر بهت میدن :D

هم تو کالج وسیله دارم هم تو thiefs ولی یادم نیست کجان :( خودش میزد کجایه نقشن خیلی بهتر بود یا اینکه چون یه بار داشتیمشون قبول میکرد خوب بود.
اصلا هموون اول بازی باید دنبال خونه باشی تا خیالت راحت باشه :D

یادم نیست دیگه چکارش کردم:D من رئیسشونو که آدمی ترسویی بود زدم کشتم :D
اختیار دارین ما کوچیکیم :)
پس دوباره برم سراغش میشه برش داشت:D

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بالاخره اپگرید های تیر کمون رو همه رو تکمیل کردم+|-) بهترین تیرکمون انچنس شده و همینطور گردن بند و ارمور و انگشتر مخصوص ارتقای دمیج تیر . بسی فاز میده :p
ادیت .در مورد خونه و صندوق من تو معبد HAVEN SKY چند تا ایتم چند ماه پیش رو زمین ریختم هنوزم که هنوزه ایتم ها همونجا موندن .تو بازی هیچی محو نمیشه مطمئن باشید ولی پیدا کردنشون ..... :D

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بالاخره اپگرید های تیر کمون رو همه رو تکمیل کردم+|-) بهترین تیرکمون انچنس شده و همینطور گردن بند و ارمور و انگشتر مخصوص ارتقای دمیج تیر . بسی فاز میده :p
ادیت .در مورد خونه و صندوق من تو معبد HAVEN SKY چند تا ایتم چند ماه پیش رو زمین ریختم هنوزم که هنوزه ایتم ها همونجا موندن .تو بازی هیچی محو نمیشه مطمئن باشید ولی پیدا کردنشون ..... :D

تیرکمونت دمیجش چنده؟از من 45ه(Glass Bow) انچنتد هم هست که اگه با یه تیر مرد روحشو میکشه بیرون :D

خوب اونجا معبده کسی دزدی نمیکنه :D

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تیرکمونت دمیجش چنده؟از من 45ه(Glass Bow) انچنتد هم هست که اگه با یه تیر مرد روحشو میکشه بیرون :D

خوب اونجا معبده کسی دزدی نمیکنه :D
سلام .اینم حرفیه :D اینکه الان دارم 118 تاس دمیجش :x
81damage+25freez+12 shock میشه
این کمونم ماله نایتینگل هست یعنی اسمش اگه خواستی بگیریش اشتبا نکنم از گروه theif ها گرفتم تیرشم deadric هست که خود این تیر 24 تا دمیج داره ولی متاسفانه تو بازی خیلی کمه هر وقت استفاده میکنم باید از جنازه ها تیرهارو جمع کنم. ب گمونم تیر کمون بهتر از اینم تو بازی هست لااقل ب اسم deadric باید چیزی پیدا بشه ک قوی تره .glass هم قدیمیه بگردی حتما بهترش رو پیدا میکنی حتی تیر هاشم زیاد قوی نیست اشتبا نکنم گلاس ها تیرهاش 18 یا 16 تا دمیج داره .
ولی فعلا 118 تا دمیج خیلی عالیه اکثر دشمن ها مثل اسکلت ها حتی یک تیر هم براشون زیاده درجا میمیرن خرس رو با دو تیر میکشه

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام .اینم حرفیه :D اینکه الان دارم 118 تاس دمیجش :x
81damage+25freez+12 shock میشه
این کمونم ماله نایتینگل هست یعنی اسمش اگه خواستی بگیریش اشتبا نکنم از گروه theif ها گرفتم تیرشم deadric هست که خود این تیر 24 تا دمیج داره ولی متاسفانه تو بازی خیلی کمه هر وقت استفاده میکنم باید از جنازه ها تیرهارو جمع کنم. ب گمونم تیر کمون بهتر از اینم تو بازی هست لااقل ب اسم deadric باید چیزی پیدا بشه ک قوی تره .glass هم قدیمیه بگردی حتما بهترش رو پیدا میکنی حتی تیر هاشم زیاد قوی نیست اشتبا نکنم گلاس ها تیرهاش 18 یا 16 تا دمیج داره .
ولی فعلا 118 تا دمیج خیلی عالیه اکثر دشمن ها مثل اسکلت ها حتی یک تیر هم براشون زیاده درجا میمیرن خرس رو با دو تیر میکشه

بحث تیر که فرق میکنه :D دمیج خام رو گفتم.یه پرک داره که اگه تو حالت Stealth بزنی دمیج 3 برابر میشه که این پرک و گرفتم همش با تیرکمون میرم هدشات میکنم زودی میمرن :D
نایتینگل رو گرفتم از زره ش استفاده میکنم.گلس هم اگه پرک آهنگریشو بگیری تا Superior ببری خیلی خوب میشن.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از نظر dragonbone bow, Raw damage بیشتر از همه هست :D
بازی رو بذارین روLegendary، من یه Daedric bow دارم 6400 تا دمیج داره هر تیر1/5 جون legendary dragon رو میبره,خیلی‌ فان هست اگه challenge میخواهین :D

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بحث تیر که فرق میکنه :D دمیج خام رو گفتم.یه پرک داره که اگه تو حالت Stealth بزنی دمیج 3 برابر میشه که این پرک و گرفتم همش با تیرکمون میرم هدشات میکنم زودی میمرن :D
نایتینگل رو گرفتم از زره ش استفاده میکنم.گلس هم اگه پرک آهنگریشو بگیری تا Superior ببری خیلی خوب میشن.

دمیج خام خود تر کمون 67 تاست از من :)
اره حالت مخفی قوی تر میشه :> ولی دیگه من اینارو روش حساب نکردم اونجوری بخوایم حساب کنیم 300-400 میشه :D جدای حالت مخفی تو ماموریت های ساید یا فرعی خیلی مواقع active effect هایی میده که اونا هم تو روند دمیج و.. تاثیر دارن مثلا agent delbia همچین چیزی نوشته ک صدمه بیشتری اسلحه ها ب جنس مخالف میزنن و...
اون قبلی رو هم اشتبا حساب کردم ده تا کمتر حساب کردم . :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,981
نام
احمد
شوخی میکنی یا جدی میگی؟ :D
اون احتمالا قیمت فروشش بوده :d
من dragon bone bow دارم legendary هم هست موقع آپگرید کردنش 4 تا قسمت لباسم هر کدوم 26% آپگرید رو قوی تر می کردن با 1potion که 50% آپگرید هارو قوی می کرد . 120% هم دمیج می گیرم رو bow به خاطر آرمور و گردنبند و انگشترم + 80% دمیج به خاطر perk های bow تازه دمیجش شده 400 :d 6400 به هیچ شکلی امکان نداره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
یک لباس هوی ارمور جالب پیدا کردم ک در ادامه ادرسشو محلشو میدم حتما پیدا کنید خیلی جالبه .
قبلش فقط دوست دارم یک عکس از map من تو اسکایرم ببینید فکر کنم تمام مناطق بازی کاملا کشف شده
انقدر شلوغ شده ک اومدم تو گوگل دارم دنبال لوکیشن temple haven می گردم حالا تمام ماموریت هاشم انجام دادم ولی انقدر شلوغه ک تو نقشه پیدا نمیشه. قرار لیدیا ک جز بلاد هست رو ببریم کلیسا mara عقدش کنیم :x
من کل اسکایرم رو گشتم هیچ کس مثل این ب دلم نشست

این لباس که havey armor هست تو ماموریتی فرعی ک برای یک فرقه بود ک میگفتن اگه میخوای ب ما بپیوندی باید یکی رو بیاری قربونی کنی این مکان کاملا تو قسمت شرق نقشه هست.windhelm رو که دیگه همه اشنا هستید سمت راستش هست 2 تا زمین کشاورزی رد میکنید از کوه بالا میرید و بش میرسید..ما هم ی بنده خدایی رو از می خونه (همون یار کمکی ) اوردیم ببینم چی میشه انجام بدیم قربونیش کردیم و وقتی اعتماد خداشونو بدست اوردید ( ک البته چه اعتمادی! یعنی باید ب یار کمکیت دروغ بگی و خرش کنی) تو ماموریت بعدیش ک بت میده یک سری راهزن رو باید بکشتین ک یکیشون یک لباس عالی داره اشتبا نکنم 187 تا ارمورشه و دوتا ویژگی داره ک یکیش خیلی عجیبه وقتی دشمن نزدیکش میشه یک دوده سیاه ایجاد میکنه ک سریع دشمن سمی میشه میمیره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر