The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام خدمت دوستان.من می خواهم بازی skyrim:legendary adation رو بخرم و از این نسخه شروع کنم به بازی کردن. نسخه قبلی لازمه برای بازی کردن یا با این هم میشه؟

سلام.منظورت از نسخه ی قبلی چیه..؟بازیه legendry edition خودش 2 تا DVD هست که دیسک دوم رو نصب میکنی بعد میری تو بازی همین.ولی برای بازی کردن دیسک اول ضروری هستش.

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
zxu22s.jpg

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
تو اونجایی که پدر اون دختره کتابو میخونه و میمیره بعد ما کتابو میخونیم و میریم اونجا.بعد از یکم رفتن یه جا هست باید 4 تا کتاب بزاریم به چهار تا جایگاه.اونجا موندم نمیدونم باید چیکار کنم راهنماییم کنین ممنون میشم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
^
باید طبق متن کتاب ها و عکسی که روی صفحه ها هست کتاب ها رو بچینید،اگه اسم کتاب ها + عکس از صفحه ها بزاری میتونم ترتیبشون رو بهت بگم.
+
ی ااینکه برو سایت :
theelderscrolls.wikia.com
بعد اسم کوئست رو سرچ کن،توی این سایت توضیحات لازم + جای قرار دادن کتاب ها رو گفته.......

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تو اونجایی که پدر اون دختره کتابو میخونه و میمیره بعد ما کتابو میخونیم و میریم اونجا.بعد از یکم رفتن یه جا هست باید 4 تا کتاب بزاریم به چهار تا جایگاه.اونجا موندم نمیدونم باید چیکار کنم راهنماییم کنین ممنون میشم
Boneless limbs رو بذار رو اونی که عکس شاخک هست.

Prying orbs رو بذار رو اونی که عکس چشم هست

Gnashing bladesرو بذار رو اونی که عکس چنگال هست

اون یکی‌ هم معلوم هست دیگه :D

knight's sword

کاربر سایت
Jan 16, 2011
126
نام
علیرضا
Boneless limbs رو بذار رو اونی که عکس شاخک هست.

Prying orbs رو بذار رو اونی که عکس چشم هست

Gnashing bladesرو بذار رو اونی که عکس چنگال هست

اون یکی‌ هم معلوم هست دیگه :D
من اون چهار تا کتابو گذاشتم ولی بازم چیزی نشد .این باگه یا باید یه کار دیگه ای هم بکنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه درست گذشته باشین اون کتاب وسط اتاق شروع می‌کنه به درخشیدن و میرین قسمت بعدی،اگه چیزی نمی‌شه احتمالا جای delving pincers و Gnashing blades اشتباه گذشتین.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
امروز ی 7 ساعتی بازی کردم ی اتفاق عجیبی افتاد الفریک داشت میرفت تو اتاق قصرش منم از تو راهرو از کنارش رد شدم به در خروجی که رسیدم دیدم الفریک کنارمه! عین فیلم ترسناک شده بود .باگ عجیبی بود وقتی بیرون رفتم دیدم ی اژده ها رو هوا ثابت وایساده کلا یعنی بال هم نمی زد خشکش زده بود :D (بازی اصلی منظورمه نه dlc جدید

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
عجب چیزی رو تابحال از دست داده بودم.وای بر من:d

ساعت 12 نشستم پاش،ناخودآگاه ساعت 6 بلند شدم.فقط هم ماموریت فرعی رفتم.Blood On Ice و Civil War.اینا هرکدومشون میتونستم سوژه یه بازی دیگه باشن به خدا.

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کمک DLC

سلااااااااااااام ... بچه ها من این DLCهارو نصب کردم .... ولی فقط یه ماموریت اضافه شده : dawnguadr
یهجا خوندم که DLC dragonborn یه جزیره بزرگ به بازی اضافه میکنه!؟؟؟ پس چرا نیست؟!!؟؟ یهنفر یه کمک بکنه بچه هااااا .... :((:((

D.Villa

کاربر سایت
Jul 20, 2013
9
آقا من نمیدونم چجوری داخل winter hold college بشم! همه جه پر از تپه سنگ و هیچ راهی به بالا که به داخل غار برسه نداره
چیکار کنم؟ یکی یه راهی به من نشون بده

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من نمیدونم چجوری داخل winter hold college بشم! همه جه پر از تپه سنگ و هیچ راهی به بالا که به داخل غار برسه نداره
چیکار کنم؟ یکی یه راهی به من نشون بده
از پایین آمدین :D دور بزنین از سمت راست برین بالا یکم ,یه جاده هست میرسه به شهر

- - -ویرایش - - -

سلااااااااااااام ... بچه ها من این DLCهارو نصب کردم .... ولی فقط یه ماموریت اضافه شده : dawnguadr
یهجا خوندم که DLC dragonborn یه جزیره بزرگ به بازی اضافه میکنه!؟؟؟ پس چرا نیست؟!!؟؟ یهنفر یه کمک بکنه بچه هااااا .... :((:((
چند ساعتی‌ باید تو بازی صبر کنین تا Dragonborn کامل لود بشه و ماموریتش شروع بشه

D.Villa

کاربر سایت
Jul 20, 2013
9
آقا ممنون که گفتی از کدوم راه برم ولی وقتی میخوام برم داخل غار یه شخصی به اسم faradla یقه م رو میگیره میگه باید تست بدی تا بتونی بری داخل!
حالا اصلا نمیدونم چی چی میخواد ! باید چیکار کنم؟ تستش چیه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا ممنون که گفتی از کدوم راه برم ولی وقتی میخوام برم داخل غار یه شخصی به اسم faradla یقه م رو میگیره میگه باید تست بدی تا بتونی بری داخل!
حالا اصلا نمیدونم چی چی میخواد ! باید چیکار کنم؟ تستش چیه؟
باید یه جادو اجرا کنین، جادو‌ای که میگه واسه هر کس فرق داره نمیدونم واس شما چی‌ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر