The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
خوب من تازه میخوام بازیو شروع کنم
اونوقت تازه اومده بود خریدم ولی به دلیل امتحانات و اینا نتونستم زیاد بازی کنم و بعدشم lt3 اومد و حالا باید دوباره بازیو بخرم
خواستم شما اساتید یه چند تا راهنمایی کلی واسه بازی کنید که چطور شروع کنم بهتره :d ممنون

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
خوب من تازه میخوام بازیو شروع کنم اونوقت تازه اومده بود خریدم ولی به دلیل امتحانات و اینا نتونستم زیاد بازی کنم و بعدشم lt3 اومد و حالا باید دوباره بازیو بخرمخواستم شما اساتید یه چند تا راهنمایی کلی واسه بازی کنید که چطور شروع کنم بهتره :d ممنون
بازی انتخاب کلاسی چیزی نداره و در جریان بازی میتونی سبک بازیتو مشخص کنی.راهنمایی خاصی هم برا شروع نداره همینجور برو حالشو ببر

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
DLC

سلاااام .... بچه ها من dlc های این بازیو می خوامو به xbox live هم دسترسی ندارم .... چطوری می تونم تهییشون کنم؟؟؟ میشه از جایی دانلود کرد؟ یا رو دیسک عرضه شده؟؟؟

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
اونوقت تازه اومده بود خریدم ولی به دلیل امتحانات و اینا نتونستم زیاد بازی کنم و بعدشم lt3 اومد و حالا باید دوباره بازیو بخرم
خواستم شما اساتید یه چند تا راهنمایی کلی واسه بازی کنید که چطور شروع کنم بهتره :d ممنون
نژاد نورد وردار (ترجیها زن :D ) تا بیشتر بچسبه ! من خودم وود الف بودم (زن :D) ولی با توجه به جو بازی نورد خیلی حالش بیشتره !

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلاااام .... بچه ها من dlc های این بازیو می خوامو به xbox live هم دسترسی ندارم .... چطوری می تونم تهییشون کنم؟؟؟ میشه از جایی دانلود کرد؟ یا رو دیسک عرضه شده؟؟؟
اگر کنسول جیتگ باشه میتونی با یه سرچ ساده تو گوگل پیداشون کنی و استفاده کنی و در غیر جیتگ بودن راهی وجود نداره غیر از اتصال به لایو و خرید DLCـها به صورت اورجینال و با پوینت
اگرم عجله نداری یه یک ماه و نیم صبر کن نسخه ی GoTYـش داره میاد که همه DLCـها رو داره!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
نژاد اگه قدرت میخوای orc بردار
به شدت دمیج میزنن
برای شروع یه شمشیر و یه سپر گزینه ی مناسبیه
بعدا که ماهر شده برو اسلحه های دیگه رو امتحان کن
در به در دنبال پول باش
دزدی بکن ولی خیلی مواظب باش

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دوستان من روی x360 بازی نکردم و روی pc بازی میکنم.
ولی این نسخه legendry رو میخوام برای xbox بخرم.حالا میخوام بدونم میشه چیت زد؟آخه بعضی جاها به علت باگ و... فقط با چیت میشه رد شد

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
دوستان من روی x360 بازی نکردم و روی pc بازی میکنم.
ولی این نسخه legendry رو میخوام برای xbox بخرم.حالا میخوام بدونم میشه چیت زد؟آخه بعضی جاها به علت باگ و... فقط با چیت میشه رد شد

نه دوست عزیز چیت نمیشه زد ولی رو xbox کمتر به باگ برخود میکنی بنده با اخرین اپدیت باگی رو تا حالا ندیدم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من این بازی رو روی کنسول 360 زیرو رو کردم و اچیومنت ها 1000 کامل شدن
ولی یه مشکلی داره که واقعا نمیشه تحملش کرد اونم لودینگ های بازیه نسبت به pc
بازی ها رو هم نمیشه ریخت تو کنسول لامصب ارور میده واسه ما هم جیتگ نیستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر