The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من ادل اسکر رو پیدا کردم دارم با الدوین میجنگم یعنی بکشمش بازی تموم میشه ؟!!! :(
بدشم اونجا که میرم ادل اسکر رو پیدا کنم چقدر سخته اصلا نمیشه این موجودات که شبیه ارکن رو کشت چقدرم زیادن من وسط راه دیدم دیگه نمیتونم بکشمشون به اون دوستم گفتم وایسا بعد بقیه راه رو فرار کردم حالا اگه بخوام برگرده باید چیکار کنم ؟! :(
راستی از این جنگ های بزرگ بازی نداره که مثلا یه قبیله حمله کنه به شهر بعدش دوره همی بجنگیم مثله ابلیویون ؟
حالا مونده :D اینجا تموم نمی‌شه.
Follower,بعد اینکه شش ساعت اونجا موند برمیگرده .

در مورد اون هم، ماموریت‌های جنگ داخلی‌ اونجوری هستن :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دیگه همه میتوننبا خیالی آسوده بخوابن چونکه من سر به راه شدم و اولین ماموریت رو رفتم
aela رو دیدم و یه دل نه شونصدو هفتاد دل عاشقش شدم
ولی هنوز زوده
به بالا ی کوه رفتم و وارد غار شدم
و فهمیدم ماموریت خیلی از دزدی بهتره هم جواهرات جمع میکنیم هم از گیم پلی لذت میبریم و کمی هم فکر میکنیم
و امٌا چند سوال:
این غول ها که با علامت کلاه شاخ دار روی قطب نما هستند خیلی خطرین؟
اگه سر راهم باشن مرد و مردونه از جلوشون رد شم یا مسیر رو دور بزنم؟ آخه aela جون با داشت از 2 نفر دیگه کمک میگرفت و سه نفره کشتنش
برای لول آپ وقتی صفحه میره تو آسمون سبز مال پاوره؟قرمز مال جون و انرژیه؟ آبی مال جادوهه ؟
این غول ها به چی واکنش نشون میدن؟
با چی بکشمشون؟
چیمو لول آپ کنم؟
ازشون بترسم یا بزنم لت و پارشون کنم؟
این بازی باگ مفید یا چیت هم داره؟
جواب بدین لطفا

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دیگه همه میتوننبا خیالی آسوده بخوابن چونکه من سر به راه شدم و اولین ماموریت رو رفتم
aela رو دیدم و یه دل نه شونصدو هفتاد دل عاشقش شدم
ولی هنوز زوده
به بالا ی کوه رفتم و وارد غار شدم
و فهمیدم ماموریت خیلی از دزدی بهتره هم جواهرات جمع میکنیم هم از گیم پلی لذت میبریم و کمی هم فکر میکنیم
و امٌا چند سوال:
این غول ها که با علامت کلاه شاخ دار روی قطب نما هستند خیلی خطرین؟
اگه سر راهم باشن مرد و مردونه از جلوشون رد شم یا مسیر رو دور بزنم؟ آخه aela جون با داشت از 2 نفر دیگه کمک میگرفت و سه نفره کشتنش
برای لول آپ وقتی صفحه میره تو آسمون سبز مال پاوره؟قرمز مال جون و انرژیه؟ آبی مال جادوهه ؟
این غول ها به چی واکنش نشون میدن؟
با چی بکشمشون؟
چیمو لول آپ کنم؟
ازشون بترسم یا بزنم لت و پارشون کنم؟
این بازی باگ مفید یا چیت هم داره؟
جواب بدین لطفا
Giant ها level شدیدا بالایی دارن، تا Level چهار ده حداقل بی‌ خیال بشین.

Level up ها هم آره درست هستن.

چیت هم رو 360 نداره.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دیگه همه میتوننبا خیالی آسوده بخوابن چونکه من سر به راه شدم و اولین ماموریت رو رفتمaela رو دیدم و یه دل نه شونصدو هفتاد دل عاشقش شدمولی هنوز زودهبه بالا ی کوه رفتم و وارد غار شدمو فهمیدم ماموریت خیلی از دزدی بهتره هم جواهرات جمع میکنیم هم از گیم پلی لذت میبریم و کمی هم فکر میکنیمو امٌا چند سوال:
این غول ها که با علامت کلاه شاخ دار روی قطب نما هستند خیلی خطرین؟اگه سر راهم باشن مرد و مردونه از جلوشون رد شم یا مسیر رو دور بزنم؟ آخه aela جون با داشت از 2 نفر دیگه کمک میگرفت و سه نفره کشتنشبرای لول آپ وقتی صفحه میره تو آسمون سبز مال پاوره؟قرمز مال جون و انرژیه؟ آبی مال جادوهه ؟این غول ها به چی واکنش نشون میدن؟با چی بکشمشون؟چیمو لول آپ کنم؟ازشون بترسم یا بزنم لت و پارشون کنم؟این بازی باگ مفید یا چیت هم داره؟
جواب بدین لطفا
giantها چوپان ماموتا هستن.به ماموتا و خودشون کاری نداشته باش و زیاد نزدیکشون نشو.به نظر من بهتره stealth و archery رو لول اپ کنی.الان خودم با سه تا تیر یه جاینت رو میکشم.ازشون بترس.متاسفانه باگ داره ولی باگایی که به ضررن.یه باگی هم شنیدم که طلای بینهایت میده ولی نمیدونم جریانش چیه.بازی باید سالم باشه مثل مرد برو جلو و این بدبختا رو دنبال خودت نکش میمیرن ها.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
سلام دوستان
فکر اینجا جاییه که که درباره ی اسکایریم میپرسند
منم یه سوال دارم
دوستانی که PC دارن و skyrim بازی میکنن میدونن من چیمیگم (البته امیدوارم)
وقتی که میخوام وارد بشم روی SkyrimLauncher کلیک میکنم و میبینم که data file غیر فعاله و به همین خاطر هر چی MOD میریزم رو نمیخونه
که دانگارد هم جزوشونه
میخواستم ببینم راهی هست که فعالش کنم؟؟؟:-/

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
سلام دوستان
فکر اینجا جاییه که که درباره ی اسکایریم میپرسند
منم یه سوال دارم
دوستانی که PC دارن و skyrim بازی میکنن میدونن من چیمیگم (البته امیدوارم)
وقتی که میخوام وارد بشم روی SkyrimLauncher کلیک میکنم و میبینم که data file غیر فعاله و به همین خاطر هر چی MOD میریزم رو نمیخونه
که دانگارد هم جزوشونه
میخواستم ببینم راهی هست که فعالش کنم؟؟؟:-/

این سوال جاش اینجا نیست:-"اینجا تاپیک نسخه x360ـه
تو این تاپیک صفحات آخر بگرد جوابت http://forum.bazicenter.com/thread51810/هست

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان اولین اژدها رو کشتم بهم پخ جادویی داد الان پخ کنم همه پرت میشن عقب
اگه جادو رو لول آپ کنم قدرت تخریبم بالا تر میره؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان اولین اژدها رو کشتم بهم پخ جادویی داد الان پخ کنم همه پرت میشن عقب
اگه جادو رو لول آپ کنم قدرت تخریبم بالا تر میره؟
خیر، فقط میزان Magicka بالا میره، واسه بالا بردن قدرت تخریب جادو‌ها باید پرک‌های Destruction رو بگیرین.

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
دوستان تونستم اولین ترولمو بکشم به زودی استامینا و پاور رو بالا میبرم و غول هارو میکشم

خوب اون بدبختا چی کار تو دارن آخه... حالا ترولا خیلی عوضی هستن اونارو کشتی مهم نیست ولی اینا خیلی باحال ان یه داشتم یه اژدها میکشتم اومدن کمک جالبیش هم این بود اصلا با من کاری نداشتن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
خوب اون بدبختا چی کار تو دارن آخه... حالا ترولا خیلی عوضی هستن اونارو کشتی مهم نیست ولی اینا خیلی باحال ان یه داشتم یه اژدها میکشتم اومدن کمک جالبیش هم این بود اصلا با من کاری نداشتن
من داشتم میرفتم سمت یه غول یهو چوبشو برداشت دنبالم کرد داشتم از ترس میمردم
اسکلت ترول چنده؟ من جمجمشو برداشتم به کی بفروشم؟
یه نفرکه nord باشه و لول اش بالا باشه سیوش رو برام آپ کنه لطفا

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من داشتم میرفتم سمت یه غول یهو چوبشو برداشت دنبالم کرد داشتم از ترس میمردم
اسکلت ترول چنده؟ من جمجمشو برداشتم به کی بفروشم؟
یه نفرکه nord باشه و لول اش بالا باشه سیوش رو برام آپ کنه لطفا
نزدیک نباید بشین.
اسکلت ترول هم قیمت کمی‌ داره.

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
آقا به دادم برسید
vampire شدم به هر شهری وارد میشم به من حمله میشه ... کوئست مربوط به این مساله رو نمیتونم کامل کنم. یه بابایی به اسم Falion به من گفت یه soul gem رو پر کن برام بیار . الان اصلا نمیتونم وارد شهر بشم.. کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر