The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من از یه رستوران غذا دزدیدم با کمی پول
بعد زنه اومد دنبالم منم از ساختمون رفتم بیرون دیدم دنبالم اومد کشتمش کل روستا افتادن دنبالم
خلاسه قتل عام کردم دیگه فقط دوتا بشه با یه آقایی در رفتن که بهشون نرسیدم الانم خونه هاشون رو خالی کردم
پولدار شدم حالا میرم بالا ی کوه سربازا رو بکشم
راستی اونا یی که چادر میزنن تو ی راه خیلی کمن اونارم بکشین خوبه من یه زن سرخپوست با دوتا جادوگر که داشتن اسکلت زنده میکردن لت و پار کردم
3 تا الدنگ با کلاه وایکینگ به خونم حمله کردن اونارم کشتم
چه حالی میده این بازی
حالا یه سوال
من الان یه لباس جادوگر که شبیه لباس اتزیو هست پوشیدم دورم هم یه حاله ی آبی هست با لباس جادوگر
میخواستم بدونم زره اون وایکینگای ***** رو بپوشم یا اون جادوگرا؟

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
بچه ها برای این که این بازی روی هارد نصب بشه باید اپدیتی براش دانلود کرد؟؟؟؟؟؟

شدیداً توصیه میشه رو هارد نصب کنید به دلیل زمان بالای بازی اگه بخواهید از روی dvd بازی کنید هم لنزتون داغون میشه هم باید چند بار باید dvd عوض کنید.
برای نصب کردن هم اپدیتی لازم نیست یه برنرمکس بخرید بعدش روی هارد نصب کنید.
اپدیتی هم داره که حدود 30 مگ هست که باگ های بازی رو برطرف میکنه.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
بعد زنه اومد دنبالم منم از ساختمون رفتم بیرون دیدم دنبالم اومد کشتمش کل روستا افتادن دنبالم
خلاسه قتل عام کردم دیگه فقط دوتا بشه با یه آقایی در رفتن که بهشون نرسیدم الانم خونه هاشون رو خالی کردم
راستی اونا یی که چادر میزنن تو ی راه خیلی کمن اونارم بکشین خوبه من یه زن سرخپوست با دوتا جادوگر که داشتن اسکلت زنده میکردن لت و پار کردم
چه حالی میده این بازی
حالا یه سوال
من الان یه لباس جادوگر که شبیه لباس اتزیو هست پوشیدم دورم هم یه حاله ی آبی هست با لباس جادوگر

به هرکس حمله نکن چون وقتی کسی رو بکشی دیگه کلاً ازبین میره اگر هم قرار باشه بهت مرحله فرعی بده دیگه نمیده
لباس رو هم بستگی به موقعیتی که قرار داری بپوش مثلا اژدها می خوای بکشی زیاد جادو روش اثر نداره باید تیزی بکشی روش لباس زره ای بپوش تا کمتر اسیب ببینی.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
این بازی منو معتاد کرد رفت:((

برو ترک کن ما که نتونستیم
100 ساعت بازی کردم سیوم ترکید دوباره دارم از اول میرم.
--------------------------------------------------------------------
به دوستان توصیه میکنم از سیو هاشون کپی داشته باشند مثل ما به روز سیاه نیفتند.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چه حالی میده این بازی
حالا یه سوال
پیشنهاد می‌کنم شما بازی رو از اول شروع کنین. چون با این کارایی‌ که کردین فکر کنم کل ماموریت‌های اصلی‌ بازی به باد رفتن.
زره هم هر چی‌ خواستین بپوشین خوب.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من تویه ماموریت بودم رفتم پیش امپراتور زانو زدم بعد A زدم فورا هرچی پول و الماس داشت برداشتم و دِ بدو با اجازه الانم ثروتمند شدم باحال:d
دیگه قید ماموریتو زدم همین ادم بکشی پول دار شی باحاله

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من تویه ماموریت بودم رفتم پیش امپراتور زانو زدم بعد A زدم فورا هرچی پول و الماس داشت برداشتم و دِ بدو با اجازه الانم ثروتمند شدم باحال:d
شما الان فلسفه کل بازی‌های RPG رو با این حرفتون پودر کردین :D اصلا نیست و نابود شد فسلفه :D

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
annoyed-facepalm-picard-l.png

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D

:دي
يعني هدفت از اين بازي اين بود كه پولدار شي؟:دي

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دمت گرم یعنی خندیدم ها به این میگن خلاقیت اصلا به نظر من بهترین کار ممکن رو کردی:))

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
میشه بگین معجون های آبی و سبز و قرمز هرکدوم به چه دردی میخورن
من با غول ها بجنگم مدام باید پاور با جون بخورم بگین کدوم برای چه کاریه؟

---------- نوشته در 07:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

دوستا تا حالا لباس یه نفر رو از تو تنش دزدیدین؟:d
من با سه چهار تا مرد با یه زن این کارو کردم
اگه توی یه دهکده باشین خجالت میکشن بعد رفتارشون باحاله وقتی دارن خودشونو قایم میکنن
من تازه یاد گرفتم به کسی نمیگم بمونه تو کفش>:)
اگه عکس بزارم ازش یا فیلم بگیرم میترسم بن شم از طرف مدیر شرمنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر