The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
یعنی‌ هی‌ تبدیل به Werewolf میشی‌؟:D ،با خون آشام‌ها زیاد میجی شاید، برو Werewolf بشو مشکلت حل بشه :D

حالا یه سوال دیگه !
من عضو کالج ویترهول شدم و رفتم پیش استاد. بعد بهم گفت که یه شات روت میزنم و تو باید بلاک کنی !
من می ایستم سر جام و اونم سر جاشه ولی کاری نمیکنه و هی منو نگاه میکنه !
چیکار باید کرد اینجا ؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حالا یه سوال دیگه !
من عضو کالج ویترهول شدم و رفتم پیش استاد. بعد بهم گفت که یه شات روت میزنم و تو باید بلاک کنی !
من می ایستم سر جام و اونم سر جاشه ولی کاری نمیکنه و هی منو نگاه میکنه !
چیکار باید کرد اینجا ؟!
وقتی‌ که اونجا ایستادی، از قسمت جادو‌ها یه Lesser ward بزن. بعدا می‌زنه

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
بخدا این بازی حرف نداره ! لول 34 هستم Smithing 100 کردم و آرمور Dragon رو ساختم . یعنی اژدها که میاد جوری میزنمش که گریش میگیره ! بازی هم تموم کردم همینجور تو شهرها میچرخم Quest پیدا میکنم واقعا حال کردم با این بازی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من هر چی ترول ها رو میزنم نمیمیرن خونشون پر میشه دوباره باید با سلاح خاصی کشتش؟؟؟؟؟
با همهٔ سلاح‌ها کشته میشن، ولی‌ جادو‌های آتشی یا سلاح‌هایی‌ که Enchant شده هستن پیشنهاد می‌شه :D

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
بخدا این بازی حرف نداره ! لول 34 هستم Smithing 100 کردم و آرمور Dragon رو ساختم . یعنی اژدها که میاد جوری میزنمش که گریش میگیره ! بازی هم تموم کردم همینجور تو شهرها میچرخم Quest پیدا میکنم واقعا حال کردم با این بازی

دم شما گرم ولی‌ رو master هم ancient dragon‌ها هم هیچ .... نیستن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,769
نام
امین
در رابطه با این بازی چه میشه گفت یک خلق زیبا از گذشته و تاریخ . وقتی میریم توش انگاری در آن زمان ها هستیم این یک بازی نیست این یک زندگیست میتونیم در دشت ها و کوه هاو جنگل ها فقط راه بریم و زنده بودن محیط رو در آن متوجه شیم انگاری همه چیز با تو حرف میزنن انگار نه انگار داری یک بازی کامپیوتری بازی میکنی ای کاش فقط ای کاش در ایران صنعت بازیسازی ما انقدر عالی بود که یک بازی این سبکی بسازیم تا میتونستیم در زمان هخامنشیان و....... زندگی کنیم و اون دوران رو تجربه کنیم فرض کنین میتونستیم بریم تخت جمشید کاملا سالم یا پاسارگاد و......... رو در زمان حکمرانی اون حکومت ها ببینیم حیف و صد حیف .

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
دوستان یه جایی هست الان اسمش تو ذهنم نیست.
مثه جایی هست که Elder Scroll رو در میاریم ولی اینجا 3تا گردونه هست که باید بتابونیم و نور رو روش زوم کنیم !
یه یارویی هم پهلومونه که میگه برا این کار باید از مجیک هات استفاده کنی و از کالج وینترهولد کمک بگیری !
چیکار باید کرد اینجا رو ؟!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
دوستان یه جایی هست الان اسمش تو ذهنم نیست.
مثه جایی هست که Elder Scroll رو در میاریم ولی اینجا 3تا گردونه هست که باید بتابونیم و نور رو روش زوم کنیم !
یه یارویی هم پهلومونه که میگه برا این کار باید از مجیک هات استفاده کنی و از کالج وینترهولد کمک بگیری !
چیکار باید کرد اینجا رو ؟!

ایمان جان باید با استفاده از جادوهای Flame و Frost زاویه ی تابش اون نورها رو تغییر بدی تا روی اون قسمت های مشخص قرار بگیرن. البته خود دایره های روی سقف رو هم باید کمی بچرخونی.
ولی اصل قضیه با همون جادوها هست.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
به همه پیشنهاد می کنم ماموریت های متفرقه بازی رو جدی بگیرید اکثرا خیلی جالب هستن و تو خیلی هاشون داخل محیط هایی که می شید shout های جالبی پیدا می کنید و همینطور داستان های کوچیک ولی جالبی دارن.
واقعا از همه لحاظ خوب کار شده از هوش مصنوعی محیط مناظر حیونها هوش مصنوعی دشمنها ادمهای شهر و ... تا اسلحه ها تنوع اونها حتی اکشن بازی هم خیلی عالی هست
درجه سختی بازی خیلی خیلی عالی کار شده من تو هیچ بازی به این خوبی ندیدم که من الان بعد 100 ساعت بیشتر بازی کردن هنوز حریف خیلی ها تو بازی نیستم و ترجیح می دم باشون در گیر نشم.اینم خیلی جالبه که تمام تصمیم های تو روند داستانی بازی تاثیر داره با یکی از دوستان داشتیم چند وقت پیش راجب رهبر دارک برودر حرف می زدیم
کافیه تو اون ماموریت که 3 تارو باید یکیشونو بکشید به دستور رهبر دارکبرودر این کارو نکنید و خود رهبر رو بکشید یا به حرفش گوش بدید ببینید کلا داستان چقدر فرق می کنه!
من سیو کردم و یک بار کشتمش و دوباره لود کردم تا یک بار هم به دستورش یکی از اون افراد بی گناه رو بکشم داستان کلا کاملا فرق کرد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
به همه پیشنهاد می کنم ماموریت های متفرقه بازی رو جدی بگیرید اکثرا خیلی جالب هستن و تو خیلی هاشون داخل محیط هایی که می شید shout های جالبی پیدا می کنید و همینطور داستان های کوچیک ولی جالبی دارن.
واقعا از همه لحاظ خوب کار شده از هوش مصنوعی محیط مناظر حیونها هوش مصنوعی دشمنها ادمهای شهر و ... تا اسلحه ها تنوع اونها حتی اکشن بازی هم خیلی عالی هست
درجه سختی بازی خیلی خیلی عالی کار شده من تو هیچ بازی به این خوبی ندیدم که من الان بعد 100 ساعت بیشتر بازی کردن هنوز حریف خیلی ها تو بازی نیستم و ترجیح می دم باشون در گیر نشم.اینم خیلی جالبه که تمام تصمیم های تو روند داستانی بازی تاثیر داره با یکی از دوستان داشتیم چند وقت پیش راجب رهبر دارک برودر حرف می زدیم
کافیه تو اون ماموریت که 3 تارو باید یکیشونو بکشید به دستور رهبر دارکبرودر این کارو نکنید و خود رهبر رو بکشید یا به حرفش گوش بدید ببینید کلا داستان چقدر فرق می کنه!
من سیو کردم و یک بار کشتمش و دوباره لود کردم تا یک بار هم به دستورش یکی از اون افراد بی گناه رو بکشم داستان کلا کاملا فرق کرد
it meant to be different
البته از گروه‌ها فقطDB این‌جوری هست. ولی‌ کلا به نظرم بخش داستانی DB یکی‌ از بهترین ماموریت‌های فرعی کل سری TES رو داره

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
آقا راهی هست تو نسخه ی ایکس باکس وقتی بازی روی هارد نصبه، بدون مشکل تکسچر بازی رو اجرا کرد؟ آخه ظاهراً بعضی از تکسچرهارو اجرا نمیکنه، ایکس باکسم LT2 هستش
ممنون

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان من تازه این بازی رو شروع کردم
اولین مشکل عجیبی که بهش برخوردم جهتهاست!
جلو عقب و چپ و راست با RS هست و چرخیدن و اطراف رو نگاه کردن با LS در صورتی که من بر عکس این بازی میکنم و همیشه توی همه بازی ها امکان تغییر این هست که بشه اینو با اون عوض کرد، توی این بازی هرچی گشتم نبود! اگه نیست بی خیالش شم چون نمیتونم اینجوری بازی کنم!
لطفا راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر