The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یکی به منم کمک میکنه؟
من رفتم با این Amulet of mara به یکی پیشنهاد دادم :d بعد وقتی رفتم توی اون معبد برای ازدواج زنیکه زد زیرشو هی میگه چمیدونم چطور تونستی!!!! حالا الان نمیتونم به یکی دیگه پیشنهاد بدم؟
فکر کنم یبار دیگه بشه پیشنهاد داد واسه فردا، چیکارش کردی مگه؟:D
یا میتونی‌ به یکی‌ دیگه پیشنهاد بدی
به نظرم خیلی دیر اومده به کلیسا.چون وقتی با اون کشیش صحبت میکنی فرداش باید همون موقع بیای.
من چیکار کنم که زنم مرد الانم نمیتونم پیشنهاد بدم
yahoo_4.gif
در غم زن نداشتن بسوز :D

آخرین ویرایش:

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
فکر کنم یبار دیگه بشه پیشنهاد داد واسه فردا، چیکارش کردی مگه؟:D
یا میتونی‌ به یکی‌ دیگه پیشنهاد بدی

به نظرم خیلی دیر اومده به کلیسا.چون وقتی با اون کشیش صحبت میکنی فرداش باید همون موقع بیای.
من چیکار کنم که زنم مرد الانم نمیتونم پیشنهاد بدم:d

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
برای فعال کردن shout میگه نیاز به dragon souls داری در صورتی که من تا حالا 28 تا دراگون کشتم.تنها از shout ی میتونم استفاده کنم که همون اول بازی داده.
این باگ هست یا کار خاصی باید بکنم؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حالا زن بگیریم چه سودی داره که همه دنبال زن گرفتنن؟؟!
سود خاصی‌ نداره جز اینکه پول میده و باهات میجنگه، مردم دنبال سود و تلاش هستن :D

سلام
برای فعال کردن shout میگه نیاز به dragon souls داری در صورتی که من تا حالا 28 تا دراگون کشتم.تنها از shout ی میتونم استفاده کنم که همون اول بازی داده.
این باگ هست یا کار خاصی باید بکنم؟
ممنون
تو صفحه‌Shoutها پایین صفحه، سمت چپ رو نگاه کنی‌ نوشته کدوم دکمه رو باید بزنی‌ تا آزاد شه

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
اره دیر رفتم زد زیرش نامرد دلمو شکست! :(( کلی بهش دل بسته بودم. حالا ایشالا یکی دیگه :d بابا برای اچیومنتشم که شده بگیریم یه زنی حیفه :d
برای اون جم ها چیکار کنم؟ کسی نمیدونه این 24 تا رو از کجا پیدا کنم؟ کلی گشتم تازه 4 تا پیدا کردم!!!
یه سوال دیگه. یه مجیک هست به اسم soul trap آگه اشتباه نکنم که نوشته soul gem میشه باهاش گرفت. من کسی روح دشمنا رو تا حالا باهاش گرفتم ولی جم نداده بهم! باید چیکار کنم تا بتونم جمشو بگیرم؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اره دیر رفتم زد زیرش نامرد دلمو شکست! :(( کلی بهش دل بسته بودم. حالا ایشالا یکی دیگه :d بابا برای اچیومنتشم که شده بگیریم یه زنی حیفه :d
برای اون جم ها چیکار کنم؟ کسی نمیدونه این 24 تا رو از کجا پیدا کنم؟ کلی گشتم تازه 4 تا پیدا کردم!!!
یه سوال دیگه. یه مجیک هست به اسم soul trap آگه اشتباه نکنم که نوشته soul gem میشه باهاش گرفت. من کسی روح دشمنا رو تا حالا باهاش گرفتم ولی جم نداده بهم! باید چیکار کنم تا بتونم جمشو بگیرم؟
ممنون
اول باید یهGem خالی‌ از یه نفر بگیری یا پیدا کنی‌،بعدا از طریق اون پرش کنی‌ :d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها یکی می تونه بگه از کجا بفهمم اپدیتی خود بازی که با فلش ریختم رو هارد کنسول داره کار می کنه؟؟
همون اپدیت 9 مگابایتی که یه سری باگها و ... رو برطرف می کرد ..فقط می خوام بدونم از کجا بفهمم داره کار می کنه و باگهارو برطرف کرده..من بازی رو تازه شروع کردم همون نیم ساعت اولشم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بچه ها یکی می تونه بگه از کجا بفهمم اپدیتی خود بازی که با فلش ریختم رو هارد کنسول داره کار می کنه؟؟
همون اپدیت 9 مگابایتی که یه سری باگها و ... رو برطرف می کرد ..فقط می خوام بدونم از کجا بفهمم داره کار می کنه و باگهارو برطرف کرده..من بازی رو تازه شروع کردم همون نیم ساعت اولشم
وقتی‌ بازی روPAuse میکنی‌ اون پایین Version بازی رو می‌نویسه دیگه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
وقتی‌ بازی روPAuse میکنی‌ اون پایین Version بازی رو می‌نویسه دیگه.

تو منوی اول بازی قسمت پایین سمت راست می نویسه 1.00.04 یه همچین چیزی..باید چند باشه با این اپدیت اخری؟من قبل اینکه اپدیت رو بریزم همین ورژن بود بعدشم همین ورژن البته تو منو پاز نکردم چک کنم الان نمی تونم چک کنم .
مرسی از ج..منتظرم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تو منوی اول بازی قسمت پایین سمت راست می نویسه 1.00.04 یه همچین چیزی..باید چند باشه با این اپدیت اخری؟من قبل اینکه اپدیت رو بریزم همین ورژن بود بعدشم همین ورژن البته تو منو پاز نکردم چک کنم الان نمی تونم چک کنم .
مرسی از ج..منتظرم
باید1.4 بشه :D البته تا جایی‌ که می‌دونم حجمش بیشتر از 9mb بود، 120 اینا بود :d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
باید1.4 بشه :D البته تا جایی‌ که می‌دونم حجمش بیشتر از 9mb بود، 120 اینا بود :d

چه خبر 120 :D این لینکشه XBOX 360 Update Center - skyrim
9 مگ بیشتر نیست
ورژنشو می تونی برام چک کنی؟یا دوستان دیگه یه ثانیه مرام بزارید چک کنید پوسیدم :D

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چه خبر 120 :D این لینکشه XBOX 360 Update Center - skyrim
9 مگ بیشتر نیست
ورژنشو می تونی برام چک کنی؟یا دوستان دیگه یه ثانیه مرام بزارید چک کنید پوسیدم :D
بچه ها یکی ج بده..به روش افلاین با فلش من چه اپدیت رو بریزم رو هارد چه نریزم ورژن رو 1.00.4.0 نشون می ده..مشکل کجاست..3 تا اپدیت هم تست کردم هم قدیمی ها هم جدید ها..

به لایو وصل شم فریم ور دستگاهم می پره؟ال تی 2 دارم

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
ماموریت thief guild گفته که 24 تا از یه چیزی پیدا کنم اون یکی هم فکر کنم کاملا عضو گروه دزد ها بشم.پیش هرکی میرم ماموریت میگیرم درحد افتابه دزدی:dماموریت میدن.یه چیزی براشون میارم 400 تا پول میدن.
ماموریت اصلی رو از کی باید بگیرم؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
ماموریت thief guild گفته که 24 تا از یه چیزی پیدا کنم اون یکی هم فکر کنم کاملا عضو گروه دزد ها بشم.پیش هرکی میرم ماموریت میگیرم درحد افتابه دزدی:dماموریت میدن.یه چیزی براشون میارم 400 تا پول میدن.
ماموریت اصلی رو از کی باید بگیرم؟
ممنون
ماموریت‌های اصلی‌ رو باید ازBrynjolf اینا بگیری،البته خود به خود داده میشن،شاید تموم کردیMain quest؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر