The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام آقا من به مرده میگم سر همرو تو مهمونی گرم کنه بعد میرم تو یه آشپزخونه در صندوق رو باز میکنم بعد میگه بر گرد اما درقفله و گیرمیکنم اونجا ازون ور بخوام برم میریزن سرم میکشنمنمن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام آقا من به مرده میگم سر همرو تو مهمونی گرم کنه بعد میرم تو یه آشپزخونه در صندوق رو باز میکنم بعد میگه بر گرد اما درقفله و گیرمیکنم اونجا ازون ور بخوام برم میریزن سرم میکشنمنمن
باید از همون در بری که بریزن سرت :D یا آروم از پشتشون رد شو یا بکش همرو،توLevel پایین برین اونجا اینجوری می‌شه :D
هه هه هه داداش فقط متنظر علامت تو بودم تا کارشونو بسازم ما لره از هیچکس غیر از خودمون نمیترسیم هنوز ما الرا رو نشناختید
نامه ی فرماندار لرستان به رضاه شاه جاوید " اینجا کوه های زاگرس هست و اگر شیری بخواهد از آن عبور کند باید به عقاب های تیز چنگال این دیار باج دهد"
یا موقعی که اسعد بختیار از لرستان تا تهران رو گرفت اسکاییریمی ها کجا بودن یا کدومشون حریف یزرگترین شمشیر زن ایران لطف علی خان زند میشه
داشتیم باAlduin سر و کله میزدیم :D

آخرین ویرایش:

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
هه هه هه داداش فقط متنظر علامت تو بودم تا کارشونو بسازم ما لره از هیچکس غیر از خودمون نمیترسیم هنوز ما الرا رو نشناختید
نامه ی فرماندار لرستان به رضاه شاه جاوید " اینجا کوه های زاگرس هست و اگر شیری بخواهد از آن عبور کند باید به عقاب های تیز چنگال این دیار باج دهد"
یا موقعی که اسعد بختیار از لرستان تا تهران رو گرفت اسکاییریمی ها کجا بودن یا کدومشون حریف یزرگترین شمشیر زن ایران لطف علی خان زند میشه

SALAR13

کاربر سایت
Sep 20, 2010
50
نام
سالار
ببخشید سوال تکراری می پرسم
من چه طوری می تونم پچ تکسچر رو دان کنم
اگه با horizon دان کنم بعدا که بخوام به لایو وصل شم فلگ میشم
خودم اگه به لایو وصل شم دان کنم کپی خوری میپپره؟
وقتی هم میخوام به لایو وصل شم میخواد آپدیت کنه (اینم عکسش
دیگه نمی تونم با تکسچر ها بازی کنم . چشه آدم در میاد

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
اقا ما رسیدیم یه جا مایی که alduin رو راحت له کردیم یه اژدها اومده elder dragon یه فوت میکنه ما میمیریم جریان این چیه دوستان یارو خیلی قویه من لول ۴۲ هستم یه جا نوشته بود اینا ۴۰ به بالا سرو کلشون پیدا میشه

تازه من لباسم heavy armor deadric هست همه هم legendry شده نمیدونم این لا کردار چی داره این جوری میزنه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا ما رسیدیم یه جا مایی که alduin رو راحت له کردیم یه اژدها اومده elder dragon یه فوت میکنه ما میمیریم جریان این چیه دوستان یارو خیلی قویه من لول ۴۲ هستم یه جا نوشته بود اینا ۴۰ به بالا سرو کلشون پیدا میشه

تازه من لباسم heavy armor deadric هست همه هم legendry شده نمیدونم این لا کردار چی داره این جوری میزنه
Elder dragon ها و Ancient dragons همینن،خیلی‌ قوی هستن،از دستشون فرار کن :D یا هی‌ اینور انور بپر نتونِ بزنتت :d

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
کی بلده ومپایر استیج 4 رو درمان کنه؟ هر راهی میرم همه حمله میکنن بهم
اول باید صبر کنی شب شه، بعد یکی رو پیدا کنی که خواب باشه و بری خونشو بخوری، اینجوری از Stage 4 واسه مدت یکی دو روز خلاص میشی، بهترین راه درمانشم اینه که بری عضو گروه Componion بشی و تبدیل به گرگنما بشی که ومپایریتم خوب شه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اول باید صبر کنی شب شه، بعد یکی رو پیدا کنی که خواب باشه و بری خونشو بخوری، اینجوری از Stage 4 واسه مدت یکی دو روز خلاص میشی، بهترین راه درمانشم اینه که بری عضو گروه Componion بشی و تبدیل به گرگنما بشی که ومپایریتم خوب شه.

گرگنما بشم کسی حمله نمی کنه بهم تو حالت عادی که انسانم؟
============================
Componion دقیقا کجای نقشه هستن؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
گرگنما بشم کسی حمله نمی کنه بهم تو حالت عادی که انسانم؟
============================
Componion دقیقا کجای نقشه هستن؟
تا وقتی‌ به گرگ تبدیل نشین کسی‌ نمی‌فهمه و حمله نمی‌کنه.
تو شهر Whiterun هستن تو ساختمون Jorravskr

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بهترین راه درمان هم پیدا کردن Cure Disease هست که کمیابه :d
مگه Cure disease خون آشامی رو درمان می‌کنه؟:D بعد چهار روز که موند کلا با هیچی‌ نمی‌شه درمان کرد به جز اینکه بری پیشFalion یا گرگنما بش البته این Potion تورو امتحان نکردم،ولی‌ بعید بدونم کار کنه! :d

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بهترین راه درمان هم پیدا کردن Cure Disease هست که کمیابه :d
Cure Disease به درد وقتی می خور که هنوز Vampire نشده باشی، ولی وقتی دوره قبل از بیماری تموم شد و Vampire شدی دیگه یا باید گرگنما بشی یا بری پیش Falion که مراحل درمان رو تو راهنمای جامع اسکایریم که تو همین سایت هست می تونی پیدا کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر