The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کاوه Identify Sabjorn's silent partner باید چی کار کنم پسر وایساده جلوشو نشون میده میرم هی چی نمیشه.:(
Marker این Quest باگ می‌شه معمولا،از پله‌ها برو بالا یه کمد هست اونو باز کن توش یهNote هست اونو بردار

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
خیر ،‌اسب رو ولش کنی‌ همینطوری میره به امون خدا به اصطبل :D

ای بابا خیلی بدجوره
البته من آبلیوین رو رویه پی سی بازی کردم و سوت میزدیم میومد

ولی این شماره اسبا هم خیلی شاخ شدن خوب میجنگن
=========

من یه حا خوندم که اگه از هر مدل کتاب که اسکیل لول می کنه 5تاشون جمع کنی یه +1 پوینت هم به اون اسکیل اضافه می کنه
کسی تجربه کرده این و ؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ای بابا خیلی بدجوره
البته من آبلیوین رو رویه پی سی بازی کردم و سوت میزدیم میومد

ولی این شماره اسبا هم خیلی شاخ شدن خوب میجنگن
=========

من یه حا خوندم که اگه از هر مدل کتاب که اسکیل لول می کنه 5تاشون جمع کنی یه +1 پوینت هم به اون اسکیل اضافه می کنه
کسی تجربه کرده این و ؟؟
نگرفتم :D منظر کتاب جادو یا اون کتابهایی که به اسکیل اضافه می‌کنن؟ یجوری کتب هستن که به اسکیل اضافه می‌کنن با خوندن هر کدوم +1 اضافه می‌شه، یجوری هم کتاب جادو هست که با خوندنش جادو یاد میگیری که فکر کنم چند تا جادو پشت هم یاد بگیری +X می‌کنه

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
پیش کی برم که با پول مهارت stealth ـلمو زیاد کنه ؟ ( اسمش نمیدونم همینه یا نه . منظورم اونیه که بک کاری میکنه سختر لو برم ( hard to detect ! شاید sneak باشه اسمش ! )
ممنون .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پیش کی برم که با پول مهارت stealth ـلمو زیاد کنه ؟ ( اسمش نمیدونم همینه یا نه . منظورم اونیه که بک کاری میکنه سختر لو برم ( hard to detect ! شاید sneak باشه اسمش ! )
ممنون .
تو،مقرThieves guild ،یکی‌ دو نفر هستن،Vex و یکی‌ دیگه فکر کنم

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
یه جا گیر کردم کمکم کنید لطفا
یه مرحله ای هست لاسمش یادم نیس :D که میرم با یه بنده خدا بیچاره ای حرف میزنم که میگه ارببم انداختتش بیرون و... بعد میرم توی blue palace بعد وارد یه اتاقی میشم و یه دفعه میرم توی ذهن طرف! حالا باید چیکار کنم؟ همین که یه عصا هم فقط بیشتر ندارم با این عصا ه باید چیکار کنم؟
ممنون

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سلام
یه مرحله ای هست لاسمش یادم نیس :D که میرم با یه بنده خدا بیچاره ای حرف میزنم که میگه ارببم انداختتش بیرون و... بعد میرم توی blue palace بعد وارد یه اتاقی میشم و یه دفعه میرم توی ذهن طرف! حالا باید چیکار کنم؟ همین که یه عصا هم فقط بیشتر ندارم با این عصا ه باید چیکار کنم؟
ممنون
سه قسمت هست !
یکیش که تو یه Arena دارن میجنگ باید با عصا یک از شوالیه هایی که اونور وایسادن رو بزنی ! (امتحان کن میفهمی کدومه)
یکیش یارو خوابه، هر دفعه با عصا که بهش بزنی یه موجود ظاهر میشه که باید با همون عصا بزنی تا تبدیل بشه ! انقدر این کار روی میکنی تا تموم شه !
آخریش هم یکی هست که کوچیکه و داره با یکی مبارزه میکنه ! انقدر میزنی تا تموم شه

@amirali7092 : بمیری
biggrin1.gif

You too >:d<

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
ممنون
سه تا مکان باید بری
1-انور دیوار،سه نفر آدم هستن،به محافظا بزن تا شاه رو بکشن

2اونی که خوابید رو با عصا بزن بعدا یه موجود ازش بیرون میاد،اونو هم اینجوری بزن،تا به یه موجود بی‌ خطر تبدیل شه اینطوری ادامه بده

3اونی که کوچیک هست رو اونقدر بزن با عصا تا بزرگ شه
@amirali7092 : بمیری :D

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
نگرفتم :D منظر کتاب جادو یا اون کتابهایی که به اسکیل اضافه می‌کنن؟ یجوری کتب هستن که به اسکیل اضافه می‌کنن با خوندن هر کدوم +1 اضافه می‌شه، یجوری هم کتاب جادو هست که با خوندنش جادو یاد میگیری که فکر کنم چند تا جادو پشت هم یاد بگیری +X می‌کنه

آره همون کتابا که اسکیل رو زیاد می کنن
یهجا خوندم اگه مثلا 5تا کتابی که مثلا وان-هند رو زیاد می کنه با هم داشته باشیشون و ستش کامل بشه یادم نیست 1 یا 5 پونت هم جایزه بهت اضافه می کنه علاوه بر هر آپدیتی که هر کتاب می کنه
یعنی در مجموع 6 ( یا اگه +5 باشه که یادم نیست دقیق میشه 10) تا تو اون اسکیل لول میشی

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اونجاهایی که مخصوص پخت و پزه، هر جا می رم آشپزی کنم نمیشه!!! یعنی مشکل از کجاست؟ مواد اولیه همون گوجه و هویج و گوشت هم دارم. کار خاص دیگه ای باید انجام بدم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اونجاهایی که مخصوص پخت و پزه، هر جا می رم آشپزی کنم نمیشه!!! یعنی مشکل از کجاست؟ مواد اولیه همون گوجه و هویج و گوشت هم دارم. کار خاص دیگه ای باید انجام بدم؟
احتمالا همهٔ مواد رو ندارین که بشه، باید همهٔ مواد اون پایین پر رنگ باشن،اگه یکی‌ نباشه نمی‌شه ساخت، البته چیز خاصی‌ هم نیست میتونین بخرین هم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر