The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خون falmar از کجا گیر بیارم؟ تو جریان eye of mangus و ... دیدم ولی اون موقع نیاز نداشتم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
تو اکثر غار‌های بازی هستن،بزن تو یه غار‌ای شانسی احتمالا بیاد،نزدیکsolitude یه جایی‌ هستliar's retreat اونجا هم هست.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من اشتباه کردم؟
دقیق یادم نیست چه اتفاقی افتاده 1بار رفتم blackreach و بعدش با آسانسور اومدم بالا (خیلی وقت پیش) بقیه کوئست ها رو انجام دادم و خون ها رو هم جمع کردم حالا تو منو نوشته recover the elder scroll و باید دوباره برم alftand حتی نوشته پاک سازی شده اما پر فالمره مشکل چیه؟ باگ داره؟
از alftand متنفرم shortcut نداره؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من اشتباه کردم؟
دقیق یادم نیست چه اتفاقی افتاده 1بار رفتم blackreach و بعدش با آسانسور اومدم بالا (خیلی وقت پیش) بقیه کوئست ها رو انجام دادم و خون ها رو هم جمع کردم حالا تو منو نوشته recover the elder scroll و باید دوباره برم alftand حتی نوشته پاک سازی شده اما پر فالمره مشکل چیه؟ باگ داره؟
از alftand متنفرم shortcut نداره؟

احتمالا باگ هست اگه یبار تموم کردی،نرو خوب :D
دشمن‌ها هم بعد سی‌ روز به وقت بازیRespawn میشن،از طریق همون آسانسور میتونی‌ برگردی

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من الان میخوام بازی رو بزنم به هارد دستگاه الان چیکار باید بکنم که گرافیک گیم خراب نشه(لود نشدن تکسچرها)
به imperial عضو بشم یا storm cloak ? (قبلا عضو imperial شده بودم سیوام پرید الان میخوام بدونم کودوم بهتره ؟ )

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من الان میخوام بازی رو بزنم به هارد دستگاه الان چیکار باید بکنم که گرافیک گیم خراب نشه(لود نشدن تکسچرها)
به imperial عضو بشم یا storm cloak ? (قبلا عضو imperial شده بودم سیوام پرید الان میخوام بدونم کودوم بهتره ؟ )
بهتر بدتر نداریم :D ببین دلت طرف کدوم گروه هست :D
Stormcloak ها میگن که اسکایریم مال نژاد محلی خود اسکایریم هست. و بقیه نژاد هارو آدم حساب نمیکنن

ها میگن که نه اسکایریم مال امپراطوری هست و مال حکومت اصلی‌ هست. بقیه نژاد هارو هم دوست دارن :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بهتر بدتر نداریم :D ببین دلت طرف کدوم گروه هست :D
Stormcloak ها میگن که اسکایریم مال نژاد محلی خود اسکایریم هست. و بقیه نژاد هارو آدم حساب نمیکنن

ها میگن که نه اسکایریم مال امپراطوری هست و مال حکومت اصلی‌ هست. بقیه نژاد هارو هم دوست دارن :D
پس imperial بهتره دیگه :D من فقط میدونستم که استورم کلوک ها قیام کردن علیه امپریال . چون ماموریتاشونو هنوز نرفتم زیاد نمیدونستم جریانشون چیه واسه همون پرسیدم
در ضمن جواب اونیکی سوال رو هم بدی ممنون میشم : وقتی گیم رو به هارد میزنم چیکار کنم تکسچر ها خراب نشه ؟ پچی چیزی هست ؟ لینک و آموزش زدن پچ رو بگی عالی میشه

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
پس imperial بهتره دیگه :D من فقط میدونستم که استورم کلوک ها قیام کردن علیه امپریال . چون ماموریتاشونو هنوز نرفتم زیاد نمیدونستم جریانشون چیه واسه همون پرسیدم
در ضمن جواب اونیکی سوال رو هم بدی ممنون میشم : وقتی گیم رو به هارد میزنم چیکار کنم تکسچر ها خراب نشه ؟ پچی چیزی هست ؟ لینک و آموزش زدن پچ رو بگی عالی میشه

خیر اون بالایی واسه خودش میگه :d امپراطوری در حال حضر افتضاحه :d و Stormcloak ها بهترن :d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
بابا آخر کودوم بهتره ؟ :D سوال دوم رو هم جواب بدین بی زحمت

داستانش طولانیه، سرش هم کلی کتک کاری کردیم قبلا چند صفحه :d در این حد میگم که امپراطوری مجبور به جنگ با Elve های Aldmeri Dominion میشه و Skyrim هم اون موقع جزء امپراطوری بودن و Nord ها هم جزء ارتشش ! بعد از شکست ها زیاد امپراطوری بالاخره تو یه جنگ پیروز میشه ، ولی چون خیلی ضعییف شده نمیتونه ادامه بده. در نتیجه صلح رو با Elve ها قبول میکنن و در واقع امپراطوری و امپراطوری میشن زیر دست Elve ها ! Nord هم شاکی که بعد از این همه جنگ نباید صلح میشد و ما نمیخوایم زیر دست Elve ها باشیم، تو Skyrim شورش میکنن و میگن که این امپراطوری اون امپراطوریی که ما میشناسیم نیست :d ! Elve ها تو همه جای Skyrim این اجازه رو دارن که هرکسی رو میخوان دستگیر کنن و امپراطوری هم هیچ کاری نمیتونه بکنه در برابرش و فقط تابع دستورات هست :d

سوال دوم رو نمیدونم چون رو PC بازی کردم :d

آخرین ویرایش:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
1- من الان level 12 هستم، چه کار کنم که Level ام سریع تر بالا بره؟ یعنی کدوم توانایی ها راحت ترن واسه Level Up؟
2- این Perkها که واسه هر Skill هست چه جوری باید انتخابشون کرد؟ یا خودشون Random با افزایش Level زیاد میشن؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
1- من الان level 12 هستم، چه کار کنم که Level ام سریع تر بالا بره؟ یعنی کدوم توانایی ها راحت ترن واسه Level Up؟
2- این Perkها که واسه هر Skill هست چه جوری باید انتخابشون کرد؟ یا خودشون Random با افزایش Level زیاد میشن؟
Two handed-one handed-destruction-light armor-heavy armorاینا راحت می‌رن بالا
نه خودت باید بالا ببری،ولی‌ اول باید هر اسکیل رو به یه درجه برسونی،مثلا واسه daedric smithing بایدsmithing رو بکنی‌90 اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر