The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان من آپدیت رو دستی با فلش ریختم
چون نمی تونم تایتل آیدی چک کنم دونه دونه دانلود کردم دارم تست می کنم دوتا اولی ورژش بازی پایین سمت راست منو اصلی تغییر نکرد
ولی یکی دیگه ریختم کلا ورژن رو نمی نویسه دیگه
یعنی این الان آپدیت شده؟؟
برا شما که آپدیت کردین الان ورژن رو نمیزنه پایین صفحه؟؟
( راه دیگه ای نیست که بفهمم بازی آپدیت شده یا نه ؟؟ )

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام دوستان .من اولاي بازيم يه ازدها رو كشتم بعد رفتم پيش اون جادوگره و اون جادوهاي غرش و سريع رفتن و يادم ذاذ حالا رفتم تو يه غار ديگه يه جايي هست دو تا اهرم رو ديوار و زدم و يه در باز شد يه چيزي توش هست به اسم Arcane enchanter مربوط به جادواه ميشه ميشه توضيح كامل بديد كه اين چيه و چي كار كنم باهاش كه استفاده ي خوبي ازش كنم

توی arcane enchanterها میتونی سلاحهاتو با مجیک قاطی کنی که دمیجشون بیشتر بشه.اول باید سلاح رو انتخاب کنی بعد نوع enchant و یه gem هم انتخاب میکنی بعد craft میکنی.برای یادگیری انچنتهای بیشتر هم باید اون چیزهایی که از قبل انچنت شدن رو خراب کنی تا یادشون بگیری که با این کار اون سلاح یا هر چیزه دیگه نابود میشه همون گزینه ی اول این کار رو میکنه.

---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من آپدیت رو دستی با فلش ریختم
چون نمی تونم تایتل آیدی چک کنم دونه دونه دانلود کردم دارم تست می کنم دوتا اولی ورژش بازی پایین سمت راست منو اصلی تغییر نکرد
ولی یکی دیگه ریختم کلا ورژن رو نمی نویسه دیگه
یعنی این الان آپدیت شده؟؟
برا شما که آپدیت کردین الان ورژن رو نمیزنه پایین صفحه؟؟
( راه دیگه ای نیست که بفهمم بازی آپدیت شده یا نه ؟؟ )

فکر کنم اکثر اسکایریمها pal/ntsc هستن که ایدیش اینه:34F5B6C3
ولی اگه بتونی خودت دیسکتو چک کنی بهتره.اخرین اپدیت رو از سایت ایکس باک بگیر.همون صفحه ی اولش اخرین اسکایریم با این ایدی رو بگیر که حجمش 9مگ هست و بریز اگه داخل بازی پیغام داد که این نیست ولی اگه پیغام نداد درسته دیگه.فقط قبل از اینکه این رو بریزی هر چی تایتل اپدیت از اسکایریم رو هاردت داری پاک کن.

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin

فکر کنم اکثر اسکایریمها pal/ntsc هستن که ایدیش اینه:34F5B6C3
ولی اگه بتونی خودت دیسکتو چک کنی بهتره.اخرین اپدیت رو از سایت ایکس باک بگیر.همون صفحه ی اولش اخرین اسکایریم با این ایدی رو بگیر که حجمش 9مگ هست و بریز اگه داخل بازی پیغام داد که این نیست ولی اگه پیغام نداد درسته دیگه.فقط قبل از اینکه این رو بریزی هر چی تایتل اپدیت از اسکایریم رو هاردت داری پاک کن.
ممنون از پاسخت
من اولین آپدیتی که تست کردم همین آپدیت بود
ولی ورژن بازی که اون پایین میزنه تغییر نکرد

الان برایه شما ورژن اسکاریم تو منوی اول بازی رو چند زده؟؟

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
ممنون از پاسخت
من اولین آپدیتی که تست کردم همین آپدیت بود
ولی ورژن بازی که اون پایین میزنه تغییر نکرد

الان برایه شما ورژن اسکاریم تو منوی اول بازی رو چند زده؟؟

من خودم فقط اولین اپدیت رو دارم و از رو دی وی دی بازی میکنم.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یعنی‌ موقع‌ای که میزنی‌ باهاش حرف بزنه هیچی‌ نمی‌شه؟ خیلی‌ عجیبه،تاحالا اینجور باگ‌ای گزارش نشده.

ببین تو‌Misc quest هات ماموریت‌ای نداری که بری مثلا از یه غار یه سلاح‌ای رو پیدا کنی‌ مثل Iron mace یا هر چی‌،اگه داری با انجام دادن اون احتمالا درست شه.

این پچ آخر رو هم بریز :d

راستش یادم نیست اون غار رو شاید هم رفته باشم،فقط من یه عکس از کوئست های انجام شدم گرفتم یه چک کن ببین وضعیت در چه حاله ! :

اون College of Winterhold ها رو 7 تاشو رفتم ولی وقتی میرم پیش Urag gro-Shub چندتا از ماموریت های جانبی شو میگیرم دوباره برمیگرده کوئست ششم و دوباره همونو ازم میخواد ! (Shalidor's Insights رو،الان 3بار رفتمش!) :d
مگه کالج 9تا کوئست نداره ؟ بقیشو چی؟ :d

بعدشم میمونه کوئست های The Campanions رو نرفتم هنوز چون مطمعنم به باگ خوردم! وقتی میرم Jorrvaskr و کودلک و میبینیم بهش میگم You wanted to see me? میگه Yes,youngling.Have a seat :d مچکرم از اینکه اومدی! همین.
کوئست و نمیده بهم.(blood's honor رو)

در مورد Thieves Guild هم چجوری میشه هر 24تا کوئستشو گرفت؟
ضمنا،Levelم هم 32 هستش.

Last edited by a moderator:

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوستان من یه جایی گیر کردم "
باید یا یک ازدها مورد یه شات حرف برنیم .که بعد بهمون میگه که باید بریم winterhold of college . بعد اونجا باید با یه ارگ در مورد یه scrolls حرف بزنیم . مشکل اینجاست که هر کار میکنم اون scrolls رو نمیده ! حتی یه ماموریت ازش گرفتم ! انجام هم دادمش ولی بازم نداد !

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
راستش یادم نیست اون غار رو شاید هم رفته باشم،فقط من یه عکس از کوئست های انجام شدم گرفتم یه چک کن ببین وضعیت در چه حاله ! :

اون College of Winterhold ها رو 7 تاشو رفتم ولی وقتی میرم پیش Urag gro-Shub چندتا از ماموریت های جانبی شو میگیرم دوباره برمیگرده کوئست ششم و دوباره همونو ازم میخواد ! (Shalidor's Insights رو،الان 3بار رفتمش!) :d
مگه کالج 9تا کوئست نداره ؟ بقیشو چی؟ :d

بعدشم میمونه کوئست های The Campanions رو نرفتم هنوز چون مطمعنم به باگ خوردم! وقتی میرم Jorrvaskr و کودلک و میبینیم بهش میگم You wanted to see me? میگه Yes,youngling.Have a seat :d مچکرم از اینکه اومدی! همین.
کوئست و نمیده بهم.(blood's honor رو)

در مورد Thieves Guild هم چجوری میشه هر 24تا کوئستشو گرفت؟
ضمنا،Levelم هم 32 هستش.
وقتی‌ اون میگهhave a seat یعنی‌ یه صندلی پیدا کن بشین دیگه :D بعد اینکه میشینی‌ همینطوری ساکت می‌مونه؟ واقعا جالبه :D

بعد از اینکه ماموریت های اصلی‌ ر‌Thievesو رفتی‌ چند تا ماموریت هم Vex این اینا دارن،اونارو هم بری می‌شه24 تا

در موردCollege هم چند تا ماموریت داره بعد اینکه تو هر اسپلLevel 100 شودی میتونی‌ از معلم خودش بگیری،مثلا شودی Destruction 100 میتونی‌ بری از معلمDestruction بگیری.

دوستان من یه جایی گیر کردم "
باید یا یک ازدها مورد یه شات حرف برنیم .که بعد بهمون میگه که باید بریم winterhold of college . بعد اونجا باید با یه ارگ در مورد یه scrolls حرف بزنیم . مشکل اینجاست که هر کار میکنم اون scrolls رو نمیده ! حتی یه ماموریت ازش گرفتم ! انجام هم دادمش ولی بازم نداد !
همهٔ ماموریت‌هایCollege رو برین

یا
یه کتاب جلوش هست اونو بخونین

'God Of Game'

کاربر سایت
Jan 12, 2010
44
نام
sajad
راهنمايي ميخوام

سلام به دوستان گل. بچه ها سوالم اينه كتابايي كه در جريان بازي ميگيري بعد از اينكه ميخونيشون بعدا به درد ميخورن دوباره يا بفروشيم بره؟ استخوناي ازدها رو بعد از كشتن به درد نميخوره؟ بدم بره؟ بعدم تو قسمت استفاده از arcane enchanter براي جادويي كردن سلاح ها من تو misc ياقوتاي gem دارم ولي وقتي ميخوام سلاحو جادويي كنم نيستشون چرا؟ راهنمايي كنيد دست گلتون درد نكنه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام به دوستان گل. بچه ها سوالم اينه كتابايي كه در جريان بازي ميگيري بعد از اينكه ميخونيشون بعدا به درد ميخورن دوباره يا بفروشيم بره؟ استخوناي ازدها رو بعد از كشتن به درد نميخوره؟ بدم بره؟ بعدم تو قسمت استفاده از arcane enchanter براي جادويي كردن سلاح ها من تو misc ياقوتاي gem دارم ولي وقتي ميخوام سلاحو جادويي كنم نيستشون چرا؟ راهنمايي كنيد دست گلتون درد نكنه
بعد خوندن به درد خاصی‌ نمی‌خورن
بعد اینکه Smithing رو کردین 100 می‌شه باهاشون زره ساخت

احتمالا‌Gem های شما خالی‌ هستن،باید پر کنین

'God Of Game'

کاربر سایت
Jan 12, 2010
44
نام
sajad
بعد خوندن به درد خاصی‌ نمی‌خورن بعد اینکه Smithing رو کردین 100 می‌شه باهاشون زره ساخت احتمالا‌Gem های شما خالی‌ هستن،باید پر کنین
يعني تا اون موقع استخونارو نگه ندارم؟ اخه سنگينن جا زياد ميگيره:d gem هارو چطوري پر كنم؟راستي نميشه جاي سلاحام كلا كوليشو بزرگ كني مثل evil4 مرسي دوست عزيز

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
يعني تا اون موقع استخونارو نگه ندارم؟ اخه سنگينن جا زياد ميگيره:d gem هارو چطوري پر كنم؟راستي نميشه جاي سلاحام كلا كوليشو بزرگ كني مثل evil4 مرسي دوست عزيز
خوب برو بریز یه جایی‌ وقتی‌ کردی صد بیا بردار :D
یه اسپل هست به اسمSoultrap تو قسمتConjuration اونو بگیر بعدا بزن رو یه موجودی بعدا در عرض60 seconds بکش، البته بعضی‌ از سلاح‌ها هم از اون Soul trapا دارن که سخت پیدا میشن.

می‌شه،شما هر بار کهStamina آپگرید می‌کنین قابلیت حمل بیشتر می‌شه.

خواهش

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کاوه جان این ماموریت find the woman از اون اول مونده تو کوئست هام گفتم حالا که انجایی یه راهنمایی بکن مارو;)
سلام :D
کدومWoman؟ همونی که توWhiterun هست؟

برو بهThe bannered mare اونجا یه زنی‌ هست داره کار می‌کنه،غذا اینا میپزه،قرمز پوشیده باهاش حرف بزن (اونی که پشت پیش خان هست نه،اون یکی‌)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

استخونها و هر چیزه غیره ضروری رو میتونی بریزی توی کمد یه اتاقی که زیاد توش رفت و امد داری مثلا توی مخفیگاه یکی از گرو هها.
این خاصیت سول ترپ هم میتونی با انچنتر به سلاحات اضافه کنی فقط اولش باید یه سلاح با این خاصیت رو خراب کنی تا روشش رو یاد بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر