The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بچه ها من هنوز این بازی رو شروع نکردم یه سوال داشتم یه مشکلی قبلا بود که اگه بازی رو روی هارد بریزی گرافیک بافت هاش کم می شه.برای این مشکل اپدیتی نیومده؟؟
اگه اومده روشی برای دریافت افلاینش هست چون ظاهرا اگه به لایو وصل شم باید برم دستگاه رو اپدیت کنم دستگاه lt2+ هست

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تو این پست که ماله صفحه قبل هست روش ریختن اپدیت به صورت افلاین رو توضیح داده.

قفل بود تاپیک.البته من مشکلی تو اجرای بازی ندارم و بازی اجرا می شه فقط می خواستم بدونم اپدیتی برای این بازی اومده که مشکل لود نشدن کامل بافت ها از روی هارد برطرف شه یا دوستان این بازی رو هنوز از روی دی وی دی اجرا می کنن؟
اگه این اپدیت اومده برای گرفتش به لایو وصل شم با ال تی 2+ مشکلی پیش نمی یاد؟ چون شنیدم اگه وصل شم یه فایل مخفی دانلود می شه و بازی ها دیگه اجرا نمی شن و باید برم ال تی 3 بریزم با ال تی 3 هم بعضی بازی ها اجرا نمی شه و باید پچ شه! کلا موندم این بازی رو چیکارش کنم اگه کسی اطلاعی داره راجبش بم بده

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
قفل بود تاپیک.البته من مشکلی تو اجرای بازی ندارم و بازی اجرا می شه فقط می خواستم بدونم اپدیتی برای این بازی اومده که مشکل لود نشدن کامل بافت ها از روی هارد برطرف شه یا دوستان این بازی رو هنوز از روی دی وی دی اجرا می کنن؟
اگه این اپدیت اومده برای گرفتش به لایو وصل شم با ال تی 2+ مشکلی پیش نمی یاد؟ چون شنیدم اگه وصل شم یه فایل مخفی دانلود می شه و بازی ها دیگه اجرا نمی شن و باید برم ال تی 3 بریزم با ال تی 3 هم بعضی بازی ها اجرا نمی شه و باید پچ شه! کلا موندم این بازی رو چیکارش کنم اگه کسی اطلاعی داره راجبش بم بده

نه اصلا به لایو وصل نشو.چکار به قفل بودنش داری روش ریختنش رو ببین.از سایت ایکس باک اخرین اپدیت رو بگیر که dvd key با dvd key دی وی دی خودت یکی باشه و با هورایزن بریز رو ایکس باکس همونجوری که توضیح داده.برطرف شدنش رو فکر نکنم کاملا برطرف شده باشه ولی بهتر از قبله چون قرار یه اپدیت جدید برای بازی بدن.

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من الان به یه جایی رسید که میگه یه troll را باید ذبح کنی تا بتونی وارد شی؟
چیکار باید بکنم(troll همون غول برفی هاست دیگه؟!)

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,528
نام
Nightwing
اقا من یه سوال دارم
این قسمتهای دایره شکلی که از توش یه اژدها به وجود میاد من قبل از اینکه اون اژدها از دریچه بیاد بیرون رفتم اونجا و اژدهای بالای دریچه رو دور کردم الان وقتی اونجا میرم این صحبت رو باهام میکنن "speak if you have aught to say worth the listening خواستم ببینم کاری میتونم بکنم که قبل از این که اژدها بیرون بیاد انرژیش رو دریافت کنم و نذارم بیرون بیاد؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
نه اصلا به لایو وصل نشو.چکار به قفل بودنش داری روش ریختنش رو ببین.از سایت ایکس باک اخرین اپدیت رو بگیر که dvd key با dvd key دی وی دی خودت یکی باشه و با هورایزن بریز رو ایکس باکس همونجوری که توضیح داده.برطرف شدنش رو فکر نکنم کاملا برطرف شده باشه ولی بهتر از قبله چون قرار یه اپدیت جدید برای بازی بدن.
تشکر چون اف تاپیک می شه پیام خصوصی دادم.ولی فکر کردم تو این مدت دیگه کل مشکلات بازی برطرف شده نمونش همین پست پایین! با این وضع بازی رو میزارم 1 ماه دیگه شروع میکنم .
آقایون ماموریت Focus the Oculory رو نمیشه کاریش کرد؟ پچ و مچم چیزی نریختم ...

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام، دوستان من توی ماموریت Locate the elder scrole گیر کردم، توی ماموریت میگه که برو winterhold و از اون orc که کتابخونه داره بپرس، وقتی میرم پیشش همه صحبتهایی که میتونم باهاش داشته باشم رو انجام میدم ولی هیچ اتفاقی نمیفته! نه میگه که برو از کس دیگه ای بپرس نه میگه که فلان کارو بکن! از کس دیگه ای باید بپرسم یا کار دیگه ای باید بکنم؟ ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام، دوستان من توی ماموریت Locate the elder scrole گیر کردم، توی ماموریت میگه که برو winterhold و از اون orc که کتابخونه داره بپرس، وقتی میرم پیشش همه صحبتهایی که میتونم باهاش داشته باشم رو انجام میدم ولی هیچ اتفاقی نمیفته! نه میگه که برو از کس دیگه ای بپرس نه میگه که فلان کارو بکن! از کس دیگه ای باید بپرسم یا کار دیگه ای باید بکنم؟ ممنون
همهٔ ماموریت‌های College of winterhold رو برین درست می‌شه

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام کسی میتونه کمکم کنه من تازه بازی رو شرو کرم خیلی شلوغ پلوغه بازی سرم داره گیج میره میشه یکم توضیح بدین روشن شم (کلی)
مثلا داشم میرفم یدفه درخت های راه رونده اومدن ذزتی کشتنم منم با شمشیر دست و پا زدم و فاتحه صلوااااااااااااات

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام کسی میتونه کمکم کنه من تازه بازی رو شرو کرم خیلی شلوغ پلوغه بازی سرم داره گیج میره میشه یکم توضیح بدین روشن شم (کلی)
مثلا داشم میرفم یدفه درخت های راه رونده اومدن ذزتی کشتنم منم با شمشیر دست و پا زدم و فاتحه صلوااااااااااااات
اینجوریه دیگه :D بازی RPG هست،کلا دنیای اطراف در حال زندگی‌ هستن :D مثلا ممکنِ موقع راه رفتن یکنفر بیاد عزت کمک بخواد و یه ماموریت شروع شه یا بری تو شهر ببینی‌ یه نفرو زدن کشتن یکی‌ دیگه شروع شه.

حالا یکم بازی کنین Level up میشین قوی تر میشین شما اونارو میکشین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر