The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من توی مرحله ی under saarthal گیر کردم! اونجای که 6 تا سنگ هس که روشون طرح مار و عقاب و ماهیه. با چه الگویی باید بچینمشون تا در باز شه؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
من توی مرحله ی under saarthal گیر کردم! اونجای که 6 تا سنگ هس که روشون طرح مار و عقاب و ماهیه. با چه الگویی باید بچینمشون تا در باز شه؟
ممنون
بالای هر سنگ نوشته باید رو چی‌ بذاریش. درست بالاشو نگاه کن :D

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
سلام.صورت شخصیت من کاملا تغیر کرده مشکل از چیه هیچ مریضی هم ندارم تو قسمت active هم هیچ اثری از بیماری نیست.مشکل از چیه انگار جونتر شده:d
بچه ها هنوز نتونستم خونه بخرم میرم پیش معاون های jarl در باره خونه هم حرف میزنم اما هیچ اتفاقی نمیوفته فقط توquests این اومده اما نمیدونم چه کار کنم.purchase a house in solitude

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام.صورت شخصیت من کاملا تغیر کرده مشکل از چیه هیچ مریضی هم ندارم تو قسمت active هم هیچ اثری از بیماری نیست.مشکل از چیه انگار جونتر شده:d
بچه ها هنوز نتونستم خونه بخرم میرم پیش معاون های jarl در باره خونه هم حرف میزنم اما هیچ اتفاقی نمیوفته فقط توquests این اومده اما نمیدونم چه کار کنم.purchase a house in solitude

برای خریدن خونه تو سالیتود باید 25000سکه داشته باشی و 5تا ماموریت هم برای اهالی شهر انجام بدی.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
احتمالا خون آشام شودی :D یک خون آشام گازت زده احتمالا

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من چرا نمی تونم اتو لایو پچ های رفع باگ اسکایریم رو پیدا کنم؟ یکی کمک کنه
برای گرفتن پچها باید بازی رو اجرا کنی خودش پیغام اپدیت میده.اگه lt3 نداری بهتره از لایو نگیری به صورت افلاین از سایت ایکس باک بگیر

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
lt3 دارم.ولی مشکل اینجاست که اون پیغام نمیاد...

قبلا اپدیت نکردین؟اگه اپدیت جدیدتر اومده باشه پیغام میده.

---------- نوشته در 08:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

Cacheـه هارد کنسولت رو یه بار کامل پاک کن و دوباره برو تو بازی ببین پیغام آپدیت میاد یا نه.
اره اینم امتحان کنید.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
یه مرحله هست که اسمش الان یادم نیس! توی winterun (اگه اشتباه نکنم) میرم پیشه یه پسره که میگه مارش مرده و فرستادنش یتیم خونه. بعد مدیر اون یتیم خونه ادم بدیه و... بعد میگه برو بکشش! ولی وقتی میرم در اون خونه قفله نمیشه هم بازش کرد میگه کلید احتیاج داره! کلید رو از کجا بیارم؟
توی همون مرحله ی under saarthal یه اسکلت میاد که خیلی بدجوره! هیچ جوری نمیتونم بزنمش فرتی میزنه میکشه میره! لولمم 16 ه. کشتنش روش خاصی داره یا بیخیال شم برم تا لولم بره بالاتر؟
در مورد پچ ها, میتونم آفلاین بریزمشون؟ روشش چه جوریه دوباره باید دیسکو رایت کنم با پچ؟ اخه به لایو وصل نیستم. اگه میشه دانلود کرد اگه ممکنه راهنماییم کنین.
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
یه مرحله هست که اسمش الان یادم نیس! توی winterun (اگه اشتباه نکنم) میرم پیشه یه پسره که میگه مارش مرده و فرستادنش یتیم خونه. بعد مدیر اون یتیم خونه ادم بدیه و... بعد میگه برو بکشش! ولی وقتی میرم در اون خونه قفله نمیشه هم بازش کرد میگه کلید احتیاج داره! کلید رو از کجا بیارم؟
توی همون مرحله ی under saarthal یه اسکلت میاد که خیلی بدجوره! هیچ جوری نمیتونم بزنمش فرتی میزنه میکشه میره! لولمم 16 ه. کشتنش روش خاصی داره یا بیخیال شم برم تا لولم بره بالاتر؟
در مورد پچ ها, میتونم آفلاین بریزمشون؟ روشش چه جوریه دوباره باید دیسکو رایت کنم با پچ؟ اخه به لایو وصل نیستم. اگه میشه دانلود کرد اگه ممکنه راهنماییم کنین.
ممنون
اون در راه وارد شدن سخت هست ولی‌ مجانی‌ هست،از در اصلی‌ شهر برو تو شهر بعدا یه ساختمون رو نشون میده برو اون تو،درش هم قفل نیست.
صبر کنLevel بالاتر بره. البته میتونی‌ ازFirebolt استفادی کنی‌ که جلو اون ضعیف هستن نسبتا

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام
ممنون

نه احتیاجی به رایت مجدد نیست.تو این پست توضیح داده چجوری بریزی:
http://forum.bazicenter.com/thread52522/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر