The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

solat

کاربر سایت
Dec 23, 2010
24
من یک جا گیر کردم اونجایی که یه زنه کنار اسطبل هست و یک گاری هم کنارش هست یکم صحبت میکنه و بعد میگه نمیتونی بری پارتی سفارت

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
وااااااااااااااااااااااااای!! یه آدرس دقیق بدید من از کی soul trap بخرم؟؟؟؟؟؟؟!؟؟؟؟ این soul trap یه scroleه؟؟؟

برو تو withrun-drogon search جادوگر اونجارو پیدا کن اون باید داشته باشه
اگه نداشت tolfir- callege of winterhold پیدا کن اون ببین داره یا نه
و اینکه یک spell هست

nero2010

کاربر سایت
Sep 18, 2009
70
سلام
من خیلی وقته skyrim بازی نکردم امروز ادامه بازی کردم الان اینجا گیر کردم یکی کمک کنه این 2 تا چه طور بکشم
Enter Sovngarde

zt0ngind3e6umivh0cj1.jpg

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
من خیلی وقته skyrim بازی نکردم امروز ادامه بازی کردم الان اینجا گیر کردم یکی کمک کنه این 2 تا چه طور بکشم
Enter Sovngarde

zt0ngind3e6umivh0cj1.jpg
کدوم دو تا رو؟Dragon priest رو؟ آسونه که،همینطوری باید با شمشیر یا جادو بزنی‌ بمیر،بعدا بپر تو اونجا که نور ازش بیرون میاد،:d

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
دوستان shout اول به چه دردی میخوره؟

اون غول هایی که تو جنگل هستن رو چطوری بکشم؟الان لول 3 هستم میخوام برم کوئست اصلی درست سر راهم هستن.

چطوری جادو های جدید پیدا کنم؟الان فقط آتیش دارم با healing

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه کسی مرحله kill yngol barrow رد کرده یه قاره میری توش همچی سبز میشه انگار یارو کور میشه نمیدونم چه بلایی سر چشاش میاد کسی میدونه چطوری باید ردش کرد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بچه کسی مرحله kill yngol barrow رد کرده یه قاره میری توش همچی سبز میشه انگار یارو کور میشه نمیدونم چه بلایی سر چشاش میاد کسی میدونه چطوری باید ردش کرد
واسه من همه چیز سیاه میشد :D، یبار از اول لود کنی‌ یا اگه یار داری همراهت بگی‌ بمونه بیرون درست می‌شه

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
آپدیت رو ریختم روی هارد و زیر فایل نسبی خود بازی نشونش میده همین کافیه یا باید کار دیگه ای هم انجام داد
آپدیت بازی برای گرافیکش رو میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر