The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
Call Dragon رو از منوی Shout انتخاب میکنی و اژدها رو خبر میکنی که بیاد.وقتی که اومد،بکشونش به سمت داخل تا اونجا گیرش بندازی.فقط برو داخل وایسا تا بیاد داخل.

من اژدها رو گیر انداختم بعد ازادش کردم,الان 5/6 بار جونش تموم شده ولی هنوز نمرده.چیکار باید بکنم(توی کوست نوشته حرف بزنم باهاش ولی جونش که تموم میشه میرم باهاش حرف بزنم دوباره خونش پر میشه و حمله میکنه!)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
دوستان این مرحله Dark Brotherhood for ever چند قسمته؟
من فکر کنم تمومی نداره!!چون همه quest های Dark Brotherhood رو رفتی اینو گذاشتن که اگه خواستی بازم آدم بکشی!!البته مطمئن نیستم,چون من 5,4 تاشو رفتم دیدم تکراریم داره گفتم شاید نامحدوده دیگه ولش کردم!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
من توی مرحله ی wolfskul cave گیر کردم. اون اداما رو اون بالا کشتم حالا از ruin اومدم اونجایی که یه حالت گودال ماننده نمیدونم حالا چه جوری برم بالا! راهنمایی میکنین؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سوال

بچه ها من تازه بازی رو شروع کردم چند تا سوال داشتم!1 بازی رو بدون اپدیت ریختم! الان که پیشرفتم تو بازی میتونم بریزم اپدیت یا باید از اول برم؟2 لوازم که زیاد میشه کند راه میره! تنها راه سبک کردن ریخت ایتم ها رو زمینه؟3 اگه گرگنما یا خون اشام بشیم مزایایی داره؟ قیافه کاراکتر عوض میشه؟ مردم میفهمن؟3 اول بازی که نژاد انتخاب میکنیم تو روند بازی و داستان موئثره؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من توی مرحله ی wolfskul cave گیر کردم. اون اداما رو اون بالا کشتم حالا از ruin اومدم اونجایی که یه حالت گودال ماننده نمیدونم حالا چه جوری برم بالا! راهنمایی میکنین؟
بالا همون قلعه‌ای که رئیس احضار کننده هارو کشتین یه در هست،از طریق اون میتونین برین بیرون.
بچه ها من تازه بازی رو شروع کردم چند تا سوال داشتم!1 بازی رو بدون اپدیت ریختم! الان که پیشرفتم تو بازی میتونم بریزم اپدیت یا باید از اول برم؟2 لوازم که زیاد میشه کند راه میره! تنها راه سبک کردن ریخت ایتم ها رو زمینه؟3 اگه گرگنما یا خون اشام بشیم مزایایی داره؟ قیافه کاراکتر عوض میشه؟ مردم میفهمن؟3 اول بازی که نژاد انتخاب میکنیم تو روند بازی و داستان موئثره؟
1-می‌شه ادامه داد.
2-بعد یکم پیشرفت میتونین خونه بخرین بذارین تو خونه یا یه کمد پیدا کنین بذارین اونجا.
3-بله،مخصوصا گرگنما مزیتش زیاده، تو خون آشام می‌فهمن ولی‌ تو گرگ نه.
4-nope

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بالا همون قلعه‌ای که رئیس احضار کننده هارو کشتین یه در هست،از طریق اون میتونین برین بیرون.
1-می‌شه ادامه داد.2-بعد یکم پیشرفت میتونین خونه بخرین بذارین تو خونه یا یه کمد پیدا کنین بذارین اونجا.3-بله،مخصوصا گرگنما مزیتش زیاده، تو خون آشام می‌فهمن ولی‌ تو گرگ نه.4-nope
ممنون دوست عزیزواقعآ بازی محشریه! حیف که دست دست کردم برا خریدنش!dark suols به خوبیه این هست؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون دوست عزیزواقعآ بازی محشریه! حیف که دست دست کردم برا خریدنش!dark suols به خوبیه این هست؟؟
درسته جاش اینجا نیست :D ولی‌ اون شاهکار،البته خیلی‌ هم سخته،اعصاب نداشته پاشی توش کلاهت پس معرکه هست. :d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
نمیدونم چرا چند وقته Dragonـها به طرز مسخره ای رفتن تو باگ.واسه خودشون رو هوا دنده عقب میرن و از اینور میرن و اونور امروز داشتم از خنده میمردم:))بعد از 37 ساعت بازی کردن اونم با پچ واقعا اینجور باگها مسخرس.
نمیدونم یعنی واقعا اینا قبل از عرضه بازی رو زیر دست Testerـها نبرده بودن؟!:-/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان من یه مشکلی تو بازی پیدا کردم همون جایی که یه دره باید با اون شکل ها ( خرس/ پروانه/ کوزه) باز بشه. لطفا راهنماییم کنید .
از تو آیتم‌ها Claw مورد نظر رو نگاه کنین،ترتیبشو اونجا نوشته.
بالایی‌ ‌خرس،دومی‌ پروانه پایینی هم جغد هست فکر کنم.
نمیدونم چرا چند وقته Dragonـها به طرز مسخره ای رفتن تو باگ.واسه خودشون رو هوا دنده عقب میرن و از اینور میرن و اونور امروز داشتم از خنده میمردم:))بعد از 37 ساعت بازی کردن اونم با پچ واقعا اینجور باگها مسخرس.
نمیدونم یعنی واقعا اینا قبل از عرضه بازی رو زیر دست Testerـها نبرده بودن؟!:-/
اتفاقا بازی خودش این مشکل رو نداره،این باگ با ریختن پچ ایجاد می‌شه :D. پچ1.3 رو ریختی؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اتفاقا بازی خودش این مشکل رو نداره،این باگ با ریختن پچ ایجاد می‌شه :D. پچ1.3 رو ریختی؟
نمیدونم همین پچ اخرش بود.:D اخه جالبه بعد از این همه ساعت تازه باگهاش گل کرده:D یه مشکلی هم که داره گاها بازی کلا کند میشه که یادمه میگفتن مختص نسخه Ps3ـه ولی به لطف سهل انگاری و ندانم کاریهای سازنده تو نسخه 360 هم دیدیمش:D تازه با پچهایی که قاعدتا باید این مشکلات رو حل میکرد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نمیدونم همین پچ اخرش بود.:D اخه جالبه بعد از این همه ساعت تازه باگهاش گل کرده:D یه مشکلی هم که داره گاها بازی کلا کند میشه که یادمه میگفتن مختص نسخه Ps3ـه ولی به لطف سهل انگاری و ندانم کاریهای سازنده تو نسخه 360 هم دیدیمش:D تازه با پچهایی که قاعدتا باید این مشکلات رو حل میکرد.
همین دیگه، :D پچ ریختی از اونه. دو سه تا باگ حل می‌کنه عوضش دو سه تا دیگه اضافه می‌کنه :D.
البته از هر بیست تا اژدها یکیشون اونجوری می‌شه جای نگرانی نیست.
این کندی رو هم همهٔ نسخه‌ها دارن ظاهراً،رو پی‌ سی‌ هم از 60 یهو میاد رو10 .:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر