The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
آقا با firebolt هم هرچی بهش می زنم جونش کم نمی شه
از آسمان سنگ آتش می باره نمی دونم چه کار کنم !؟
سلام
شما اول باید با dragonrend که یه shut هستش alduin بیاری پایین بعد با هر چی که دمت دستت بود بزنیش (شمشیر ,تیر و کمان یا جادو)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
كسي عضو Companion شده؟

Wolf شدن قضيه اش چيه؟

بعد از اینکه عضوشون شدی(و جزو اعضای اصلی شدی،) بهت میگه از اعضای مختلف ماموریت بگیری. از skjor (فک کنم اسمش همین بود) ماموریت بگیر. وقتی یکی-دوتا ماموریت براش انجام بدی، خودش میگه شب بیا فلان جا و...

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
بعد از اینکه عضوشون شدی(و جزو اعضای اصلی شدی،) بهت میگه از اعضای مختلف ماموریت بگیری. از skjor (فک کنم اسمش همین بود) ماموریت بگیر. وقتی یکی-دوتا ماموریت براش انجام بدی، خودش میگه شب بیا فلان جا و...
داداش این دیگه از اوناش بودا . شب بیاد فلان جا ؟! استغفرالله ! :d

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
داداش این دیگه از اوناش بودا . شب بیاد فلان جا ؟! استغفرالله ! :d

خوب اصل مطلب همینه!:d
بهت میگه وقتی شب شد بیا پیش من بعد با هم میرین underforge و اونجا مراحل تبدیل به گرگینه انجام میشه!
می خواین تبدیل به گرگینه ساعت 12 ظهر انجام بشه؟ خوب باید شب باشه دیگه!:d

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
من تازه می خوام بازی رو شروع کنم
به نظرتون با آپدیت بازی کنم یا بدون آپدیت
اگه آره کدوم آپدیت رو بریزم برا تکستچرها؟؟؟

nero2010

کاربر سایت
Sep 18, 2009
70
اینجا باید چه کرد ؟

Call Odahviing to Dragonsreach

4r6o7fmizni8pl1ncz1.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
nero2010 :
Call Dragon رو از منوی Shout انتخاب میکنی و اژدها رو خبر میکنی که بیاد.وقتی که اومد،بکشونش به سمت داخل تا اونجا گیرش بندازی.فقط برو داخل وایسا تا بیاد داخل.
بچه ها من الان 3تا PERK دارم و تقریبا بازی رو 100% رفتم (منظورم تمام ماموریت های اصلی و فرعی هست).two handed-heavy armor-lock picking-smithing-speech رو تا 100 کشیدم بالا.الان به نظرتون از این PERK ها کجا استفاده کنم که بازده بهتری بده؟ LEVEL 46 هم هستم.
دوما این که این WORDS OF POWER رو (همونایی که روی دیوارن و بهش نزدیک میشی جزو SHOUT ها میشن) همه رو از GRAY BEARDS ها گرفتم ولی هنوز یه چند تایی هستن ولی وقتی باهاشون حرف میزنم میگه که دیگه نیست.
شما نمیدونین بقیشونو از کجا گیر بیارم؟

آخرین ویرایش:

nero2010

کاربر سایت
Sep 18, 2009
70
nero2010 :
Call Dragon رو از منوی Shout انتخاب میکنی و اژدها رو خبر میکنی که بیاد.وقتی که اومد،بکشونش به سمت داخل تا اونجا گیرش بندازی.فقط برو داخل وایسا تا بیاد داخل.
هرچی Call Dragon می زنم خبرش می کنم نمی یاد باید جای خاصی بایستم که صدامو بشنوه ؟

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
من یه جا رفتم 3 تا کتاب رو از جادوگرا بگیرم,گرفتم ولی یه تیرای یخی بهم زدن که الان 2 تاشون تو تنم مونده و هر کاری میکنم نمیره.چیکار باید بکنم که برن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر