The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام.

من دیشب بازیو خریدم اما زیاد بازیو نمیتونم درک کنم.:d
مثلا کلی شمشیر و چیز دیگه دارم که سنگینم کرده اما نمیشه اونا رو فروخت.
چندتا الماس هم دارم اما نمیدونم چیکار کنم.
کلا اول داستانم که بر گشتم به شهر skyrim میرم پیش یه زنه اما اتفاقی نمیوفته.:((
من راهنمایی کنید که کلا چیکار کنم؟:-/چطور اول بازیو برم که داستان دستم بیاد و بتونم ادامه بدم.:-b

وسایلتو می تونی به مغازه دارها بفروشی که توی شهرها هستن.الماسها رو می تونی با سلاحت ترکیب کنی تا سلاح قوی تر بشه برای اینکار از تو inventoryسلاح رو انتخاب می کنی بعد rb رو می زنی و الماس رو بهش اضافه می کنی.البته این موقتی.ه یه نواری بالای استامینا میاد که نشون میده چقدر دیگه می تونی از الماس استفاده کنی اگه هم تموم شد دوباره می تونی همین طوری با الماس ترکیبش کنی.
مگه شهر اسکایریم هم داره؟منظورت کدوم شهره.
وقتی استارت رو می زنی ماموریت هایی که می تونی انجام بدی رو نوشته اونی که می خوای انجام بدی رو سلکت کن تا رو نقشه برات مشخص کنه(اونایی که با اژدها مشخص شدن اصلی هستن)این قسمتهایی که تو اسپویلر گذاشتم رو رد کردی؟
اول بازی وقتی که با اون یارو فرار کردی همراهش میری به روستای riverwood تا اونا یه ماموریتی بهت بدن بعدش باید بری به شهر whiterun که اونجا مغازه هم داره برای خرید و فروش.
کلا اگه به حرفاشون گوش بدی می فهمی باید چکار کنی یا از تو منو ببین باید چکار کنی

a-b

کاربر سایت
Jun 4, 2010
46
نام
آرمين
سلام.من یه اسکایریم اورجینال گرفتم اما زبونش آلمانیه،هیچی هم ازش نمی فهمم.چی کار کنم؟اصلا میشه انگلیسیش کرد؟خواهشا کمک کنین!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,829
نام
وحید
یکی بیاد بگه این فست تراولو چطور تو 360 انجام بدیم به خدا نابود شدم از بس پیاده رفتم اسبها هم که دیگه روی پیاده رو سفید کردن

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یکی بیاد بگه این فست تراولو چطور تو 360 انجام بدیم به خدا نابود شدم از بس پیاده رفتم اسبها هم که دیگه روی پیاده رو سفید کردن

وقتی نقشه رو میاری اون مکانهایی که قبلا دیدی رو می تونی روشون a رو بزنی بعد فست تراول کنی

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,829
نام
وحید
یه سوال دیگه الان من نه گرگنما هستم نه خوناشام البته یه چیز بگم دزدی زیاد کردم حالا میام توشهر برم سراغ کوئست از پیر و جوون حمله میکنن طرفم چاره چیه؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
یه سوال دیگه الان من نه گرگنما هستم نه خوناشام البته یه چیز بگم دزدی زیاد کردم حالا میام توشهر برم سراغ کوئست از پیر و جوون حمله میکنن طرفم چاره چیه؟

خوب برای همینه دیگه!
برای خون آشام یا گرگینه بودن دنبال کسی راه نمی افتن!
باید یه سرباز پیدا کنی و جریمه (!) کار هایی که کردی (دزدی ها) رو بهش بدی. بعدش اجناسی رو که دزدیدی هم بهش پس میدی و تمام!

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام.
من اول بازی ام و وقتی با اون مرده فرار میکنم میاد به یه شهر و منو به یه آهنگر معرفی میکنه و اون فلش سفیده میره رو سر آهنگره و بعدش خودش میزاره میره.:d
اما هیچ ماموریتی این آهنگره نمیده و سرشو میندازه پایین میره خونش و و قتی هم من میرم خونش اتفاقی نمیوفته(البته وقتی باهاش صحبت میکنی یه مقدار چرت و پرت مثل هویج میده) .>:d<
اینجا باید چیکار کنم؟:-/
راستی تو نقشه من که اصلا علامت اژدها نیست که بخواد ماموریت اصلی باشه.
مرسی بابت کمکاتون.:x

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
واقعا بازی فوق العاده اییه.حقا که گوتی حقش بود.عجب اژدهاهایی!چه ماموتایی!
چند وقت پیش از دوستان سوال کردم که بازی ارزش داره بگیرم؟دوستان هم جواب دادن:
"گیمری که این بازیو نکنه اصلا گیمر نیست":d
من الان متوجه این قضیه شدم!قبلنا که تریلراشو نگاه میکردم اصلا تصورشم نمیتونستم بکنم که چه بازیه فوق العاده اییه!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام.
من اول بازی ام و وقتی با اون مرده فرار میکنم میاد به یه شهر و منو به یه آهنگر معرفی میکنه و اون فلش سفیده میره رو سر آهنگره و بعدش خودش میزاره میره.:d
اما هیچ ماموریتی این آهنگره نمیده و سرشو میندازه پایین میره خونش و و قتی هم من میرم خونش اتفاقی نمیوفته(البته وقتی باهاش صحبت میکنی یه مقدار چرت و پرت مثل هویج میده) .>:d<
اینجا باید چیکار کنم؟:-/
راستی تو نقشه من که اصلا علامت اژدها نیست که بخواد ماموریت اصلی باشه.
مرسی بابت کمکاتون.:x

اون اهنگره یکم اهنگری یادت میده بهت میگه که با کدوم وسیله کار کنی مثلا میری یه چاقو میسازی میای بهش میدی وقتی که کار با همه ی وسیله ها رو یاد گرفتی ماموریت اهنگره تموم میشه که کاری به داستان اصلی نداره فقط مهارت اهنگریت میره بالا.
علامت اژدها رو نقشه که نیست وقتی دکمه ی start رو روی دسته میزنی لیست ماموریت هایی که می تونی انجام بدی نوشته اونی که کنارش علامت اژدها هست اون ماموریت داستانیه که وقتی اکتیوش کردی علامت سفید میاد کنارش و رو نقشه جاش مشخص میشه.تمام ماموریتها رو نقشه با همون فلش سفید مشخص میشن.که فکر کنم اینجایی که شما الان هستین ماموریتتون اینه که برین پیش یارل وایتران.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
داشتم الان بازی میکردم یکی حمله کرد منون بکشه ولی کشتمش یه نامه داشت که توشdark brother hood بهش دستور داده بود منو بکشن یعنی الن نمیتونم عضو دارک برادرهود بشم؟
در مرحله ای که باید بری پارتی من با اون مرده حرف زدم میگه تو این سبد وسایلته ولی نیست چجوری دسته خالی سربارا رو بکشم

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
داشتم الان بازی میکردم یکی حمله کرد منون بکشه ولی کشتمش یه نامه داشت که توشdark brother hood بهش دستور داده بود منو بکشن یعنی الن نمیتونم عضو دارک برادرهود بشم؟
در مرحله ای که باید بری پارتی من با اون مرده حرف زدم میگه تو این سبد وسایلته ولی نیست چجوری دسته خالی سربارا رو بکشم

1-نه، این یعنی می تونی به فکر عضویت باشی
البته من خودم مراحل عضویتش رو نمی دونم ولی این که قاتل بفرستن طبیعیه.برای من 3 تا تا حالا فرستادن ;;)
2-باید اول همون مرحله، وسایلی رو که لازم داشتی به اون زنه می دادی تا برات بیاره توی قصر! ظاهرا شما هیچی ندادی، حالا هم باید دست خالی بکشیشون.:d یا اینکه از سیو قبلی بیاری

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
1-نه، این یعنی می تونی به فکر عضویت باشی
البته من خودم مراحل عضویتش رو نمی دونم ولی این که قاتل بفرستن طبیعیه.برای من 3 تا تا حالا فرستادن ;;)
2-باید اول همون مرحله، وسایلی رو که لازم داشتی به اون زنه می دادی تا برات بیاره توی قصر! ظاهرا شما هیچی ندادی، حالا هم باید دست خالی بکشیشون.:d یا اینکه از سیو قبلی بیاری
کدوم زنه delphine
میشه بیشتر توضیح بدی

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
کدوم زنه delphine
میشه بیشتر توضیح بدی
آره عزیز.
همون اول که می خوای این مرحله رو شروع کنی، می تونی یک سری از آیتم ها رو که برای نبرد لازم داری بدی دست همین دلفین تا برات بفرسته تو! بعدش می تونی اون آیتم ها که دادی بهش رو توی همون جعبه پیدا کنی!

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
آره عزیز.
همون اول که می خوای این مرحله رو شروع کنی، می تونی یک سری از آیتم ها رو که برای نبرد لازم داری بدی دست همین دلفین تا برات بفرسته تو! بعدش می تونی اون آیتم ها که دادی بهش رو توی همون جعبه پیدا کنی!
بدبخت شدم رفت سیو ندارم چجوری دسته خالی این همه ادم بکشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر