The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان من اصلا با Role Playing میونه خوبی ندارم - ولی خیلی وسوسه شدم برای خرید این بازی - ولی میترسم بگیرم بعد از یه مرحله بندازمش کنار...

با زبان انگلیسی مشکل ندارم - مشکلم با RPG ها اینه که انقدر تو بازی دمو و دیالوگ داره اعصابم خورد میشه ... آیا تو این بازی صحنه هایی وجود داره که انقدر جذاب باشه و ... که این موردی که اعصابه بنده رو بهم میریزه رو نادیده گرفت؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
سلام

منم دقیقاً همین مشکل رو دارم . جادو رو میزنم ولی عکس العمل نشون نمیده .
اگه منظورتون staf of magnus هست كه بايد روي اون گوي ازش استفاده كنين نه اون جادوگره اين اصلا باگ نيست من بدون پچ اونجارو رد كردم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان من اصلا با Role Playing میونه خوبی ندارم - ولی خیلی وسوسه شدم برای خرید این بازی - ولی میترسم بگیرم بعد از یه مرحله بندازمش کنار...

با زبان انگلیسی مشکل ندارم - مشکلم با RPG ها اینه که انقدر تو بازی دمو و دیالوگ داره اعصابم خورد میشه ... آیا تو این بازی صحنه هایی وجود داره که انقدر جذاب باشه و ... که این موردی که اعصابه بنده رو بهم میریزه رو نادیده گرفت؟

تو این بازی اصلا دمو نیست همه چیزش دست خودته دیالوگهاشم می تونی رد کنی یا اصلا با مردم حرف نزنی که مجبور بشی دیالوگ رد کنی فقط داستان اصلی رو می تونی بری که بازی کوتاه میشه
اگه منظورت از صحنه ی جذاب مثل u3 هست نه نداره ولی فایت با دراگونها به نظر من هیجان داره.در کل به من که خیلی حال داد تو اسکایریم می گردی محیطاش رو نگاه می کنی و ....

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
دوستان من وقتي تو بعضي مناطق ميرم بازي يا فريز ميشه يا اينكه error كثيف بودن ديسك و unreadable ميده.موقع نصب بازي روي فلش هم وقتي به درصد 49 ميرسيد همين error را داد.به نظرتون مشكل از write بد ديسك ميتونه باشه؟

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
اگه منظورتون staf of magnus هست كه بايد روي اون گوي ازش استفاده كنين نه اون جادوگره اين اصلا باگ نيست من بدون پچ اونجارو رد كردم
روی هر چیزی که تو اون اتاق هست امتحان کردم . نشد که نشد .
بازم میگه به تالفار ( تلفر یا همچین چیزی ) گوش بده .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,159
آپدیت رو با همون روش استفاده از فلش Move کردم، ولی پیغام آپدیت نداد! نمیدونم من اولین باره اینجوری آپدیت میکنم، باید اصلا پیغام آپدیت بده یا نه؟!

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
آپدیت رو با همون روش استفاده از فلش Move کردم، ولی پیغام آپدیت نداد! نمیدونم من اولین باره اینجوری آپدیت میکنم، باید اصلا پیغام آپدیت بده یا نه؟!
پیغامی نمیده. ورژن بازی رو نگاه کن. پایین صفحه اونجا که بازی می خواد شروع بشه

لطفا ورژن رو تو فروم هم بنویس واسه سایرین

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,159
ورژنش رو زده 1.00.4.0
درسته؟:D یادم نیست قبلا چند بود! رفتم تو بازی چیز خاصی احساس نکردم، تکستچرها همونطوری مثل قبل بود به نظرم:D حالا شما هم امتحان کنید ببینید فرقی کرده؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek

من دقیقا همین کارو کردم ولی به جای انداختن شکوندم(ملت تو قرن 21 از چه بازیایی خوششون میاد
):d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اپدیت رو نریزین من که ریختم نیومد بازی پیغام دیسک رو نمی تونه بخونه داد.من ظهری ریختم ولی وقت نکردم بیام بهتون بگم حالا اگه کسی ریخته بیاد بگه که براش اومده یا نه

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
ورژنش رو زده 1.00.4.0
درسته؟:D یادم نیست قبلا چند بود! رفتم تو بازی چیز خاصی احساس نکردم، تکستچرها همونطوری مثل قبل بود به نظرم:D حالا شما هم امتحان کنید ببینید فرقی کرده؟

شما cache رو پاک کردی اول؟ اگه ورژن 1.00.4.0 باشه آپدیت نشده.
حقیقتش من چون یکمی این اواخر mage شدم نمی خوام نصب کنم! چون می گن همه چیزای جادویی اینا به حالت اولیه ش بر میگرده!
آپدیت مخصوص pal هستش

اپدیت رو نریزین من که ریختم نیومد بازی پیغام دیسک رو نمی تونه بخونه داد.من ظهری ریختم ولی وقت نکردم بیام بهتون بگم حالا اگه کسی ریخته بیاد بگه که براش اومده یا نه

با 2 مگابایت که نمی تونن کاری کنن! شما چون رفتی لایو اینجوری شده

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
با 2 مگابایت که نمی تونن کاری کنن! شما چون رفتی لایو اینجوری شده[/QUOTE]

تا قبل از اپدیت که میومد بازی حالا الان میرم این یکی رو میریزم ببینم چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر