The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
حست کاملاً درسته...منم همین حس و دارم..:d

از bethesda بعیده این آیتم و Dragon Bone رو گذاشته باشه تا فقط بتونی بفروشیش و پول در بیاری...

اگه شما مهارت smithing رو به 100 برسونید و perk مربوط به dragon armor رو باز کنید می تونید زره ش رو یسازید
که مواد خامش همین آیتم ها هست. من که فعلا همه رو ذخیره می کنم تا مهارت ام کامل بشه.
در ضمن یه پیشنهادی به دوستانی که مهارت smithing شون بالا است تو اسلحه ها تا قبل از مهارت 60 بهترین سلاح ها مال
elf هاست که اگه آپگربد بشن از skyforge steel و dwarfen weapons خیلی بهترن ولی زره هاشون خوب نیست خیلی و زره
های steel plate armor و dwarfen armor به ترتیب خبلی بهترند. پس مواد خامتون رو الکی هدر تدین.:d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من تازه کارم اساتیدی :d که بازی رو تموم کردند چه پیشنهادی برای شروع بازی دارند؟
این سلاح ها و ... بقیه چیزا رو کجا بفروشم؟ من هرکی رو می بینم فقط می خواد چیزاشو بفروشه
چطوری باید جنگید؟ من به غیر از گرگ ها هیچ چی دیگه نمی تونم بکشم:d اصلا این سپر به چه دردی می خوره من هر چقدر می گیرم جلو دشمنا بازم ضربه می خورم
چطوری باید پول دربیارم؟؟؟

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
من تازه کارم اساتیدی :d که بازی رو تموم کردند چه پیشنهادی برای شروع بازی دارند؟
این سلاح ها و ... بقیه چیزا رو کجا بفروشم؟ من هرکی رو می بینم فقط می خواد چیزاشو بفروشه
چطوری باید جنگید؟ من به غیر از گرگ ها هیچ چی دیگه نمی تونم بکشم:d اصلا این سپر به چه دردی می خوره من هر چقدر می گیرم جلو دشمنا بازم ضربه می خورم
چطوری باید پول دربیارم؟؟؟
من بازی رو تموم نکردم ولی لول 25 هستم.
پیش همون آدم ها برو وقتی رفتی تو منو تا چیز هاشو بخری بیا پایین اونجا اسم خودت رو نوشته و کالا های خودت رو نشون میده.کالا هات رو میتونی بفروشی.
احتمالا لول آپ نکردی.لولت چنده؟برو تو قسمت SKILL ها آپگرید کن خودت رو.بعد چند مرحله اولین SHOUT هم گرفتی استفاده کن خیلی به کارت میاد.سپر هم وقتی دشمن ها دارن ضربه میزنن بگیر جلو ضربه بهشون برمیگرده یکم گیج میشن.دقیقا لحظه که دارن ضربه میزنن بگیر جلوشون تا اثر کنه.
برای پول در آوردن یا باید وسایل هایی که از اجساد بر میداری بفروشی و هر مرحله هم یک مقدار پول بهت میده.دزدی هم راه خوبیه فقط مواظب باشی نبیبننت اگه دیدنت برو زندان وقتی رو تخت بخوابی زمان سپری میشه و آزاد میشی.:d

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
با سلامم آقا من یه جا مشکل خوردم تقریبا اولای بازی اینه که به یه دری رسیدم که 3 تا عکس پروانه جغد و خرس روشه چه جوری دره باز میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
منم در رو امروز باز کردم ولی شانسی بود یادم نیست چی کار کردم
من یه مشکلی دارم که خیلی رو اعصابه نمی دونم باگه یا باید کاری بکنم یه تیر تو کمرم گیر کرده هر چقدر هم زره عوض می کنم نمیره

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
من بازی رو از روی هارد پاک کردم ولی باز هم مشکل بافت دارم هیچ فرقی نکرد. system cache رو هم کامل پاک کردم! تازه الان بازی دیرتر لود میشه (از روی دست کارکتر راحت میشه تشخیص داد)
اینا هم مارو فیلم کردن.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
با سلامم آقا من یه جا مشکل خوردم تقریبا اولای بازی اینه که به یه دری رسیدم که 3 تا عکس پروانه جغد و خرس روشه چه جوری دره باز میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه همونیه که باید با claw بازش کنی برو تو inventory وclaw رو بیار روش ترتیب این شکلها هسته

---------- نوشته در 11:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:27 PM ارسال شده بود ----------

منم در رو امروز باز کردم ولی شانسی بود یادم نیست چی کار کردم
من یه مشکلی دارم که خیلی رو اعصابه نمی دونم باگه یا باید کاری بکنم یه تیر تو کمرم گیر کرده هر چقدر هم زره عوض می کنم نمیره

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

منم همینطورم یه تیر وسط پیشونیم گیر کرده هر کار می کنم نمیره کسی می دونه باید چکار کرد؟

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
روی اون شیئ که باهاش در رو باز میکنه هست(همون دست با سه انگشت).توی itams هات پیداش کن روش زوم کن پشتش رو نگاه کن.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها سلام... اقا این دوربینش امده روش اون کارکتر ..چطور میشه دوربین رو رو حالت اولش بیاری..اگه دقت کنید دوربین روی سوم شخص ادمش رو کامل نشون میده ..ولی نمیدونم چرا دوربین اومده روشنش وایساده..یکی کمک کنه :-/:|:|

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
بچها سلام... اقا این دوربینش امده روش اون کارکتر ..چطور میشه دوربین رو رو حالت اولش بیاری..اگه دقت کنید دوربین روی سوم شخص ادمش رو کامل نشون میده ..ولی نمیدونم چرا دوربین اومده روشنش وایساده..یکی کمک کنه :-/:|:|

LS رو بگیر با RS دوربین رو تنظیم کن

• Like
Reactions: mahdi007

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
منم همینطورم یه تیر وسط پیشونیم گیر کرده هر کار می کنم نمیره کسی می دونه باید چکار کرد؟
لباس هاتون روبندازیدزمین و بعد دوباره برش دارید و بپوشید..........
دوستاني كه اپديت 2نيم مگي رو زدن چطور بعد دانلود تو كنسول نصبش كنيم
این آپدیت برای اونایی هست که لایو رفتن و دیگه نمیتونن بازی های xgd 3 رو بازی کنن.با این آپدیت بازی رو میتونن دوباره اجرا کنن........
سلام.RS رو فشار بده و نگه دار و بعد با LS میتونی فاصله دوربین از کاراکتر رو تغییر بدی.

• Like
Reactions: mahdi007

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
این آپدیت برای اونایی هست که لایو رفتن و دیگه نمیتونن بازی های xgd 3 رو بازی کنن.با این آپدیت بازی رو میتونن دوباره اجرا کنن........

نه دوست عزیز اون آپدیت رسمیه واسه اون کار نیومده ولی جواب میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر